Terases hidroizolēšana ar "Aspart-X" aizsargpārklājumu

SIA "Line-X Baltic" speciālisti dalās pieredzē, ilustrācijās parādot, kā strādāt ar poliuretāna aizsargpārklājumu "Aspart-X". 

Situācija: 
Dotās terases flīžu klājums neturējās, konstatētas plaisas flīžu šuvēs, zem terases apdzīvotajā telpā tecēja ūdens. Pirms 2 gadiem atjaunotais flīžu šuvojums bija saplaisājis. Klienta pašrocīgi uz flīzēm uzklātais caurspīdīgais epoksīda klājums jau pēc vienas ziemas sezonas bija kļuvis puscaurspīdīgi dzeltens, bija atdalījies no flīžu virsmas un turējās tikai šuvju vietās, kur tomēr nav spējis nodrošināt hidroizolāciju.
 
Risinājums: 
Pēc objekta apsekošanas SIA "Line-X Baltic" speciālisti piedāvāja noņemt esošo flīžu klājumu, izlīdzināt virsmu un pārklāt ar poliuretāna aizsargpārklājumu "Aspart-X".
 
Flīžu demontāža 
 

Flīžu līmes atlikumu slīpēšana. 
 

Atklājušos plaisu aizpildīšana ar "Mend-X". 
 

Virsmas gruntēšana un izlīdzinošās kārtas uzklāšana. 
 

"Aspart-X" gruntskārtas uzklāšana. Redzams, kā "Aspart-X" atgrūž ūdeni. "Aspart-X" ir ūdensizturīgs jau 2 stundas pēc uzklāšanas. 
 

"Aspart-X" dekoratīvais slānis. Pēc pirmās kārtas uzklāšanas tiek klāts ietonēts "Aspart-X" slānis, uz kura tiek uzkaisītas dekoratīvas skaidiņas. 
 

"Aspart-X" caurspīdīgās kārtas uzklāšana. Noslēguma slānis ir caurspīdīgs. Ir iespējams izvēlēties glancētu vai matētu virsējo kārtu. 
 
 

Pretslīdes materiāla uzklāšana. Pakāpienu priekšējā daļa tiek papildus pārklāta ar abrazīvu materiālu, kas nodrošina pretslīdes efektu, kā arī papildus nodilumizturību. 
 


Rezultāts: 
Atjaunota terases hidroizolācija ar "Aspart-X" poliuretānu, kas nedzeltē, ir elastīgs, monolīts. Virsma ir neslīdoša, estētiski pievilcīga ar rūpīgi nostrādātām pieslēgumu vietām.
 "Aspart-X" krāsu iespējas


SIA "Line-X Baltic"
Maskavas 457, Rīga, LV-1063
Tālrunis +371 67187410,
Fakss +371 67187409,
E-pasts: info@line-x.lv
"ASPART-X" aizsargpārklājums

 

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!