"Trasta komercbankai" izdevies pārdot divus dārgus dzīvokļus Jūrmalā

Foto: pixabay.com

Likvidējamai AS "Trasta komercbanka" kopā ar SIA "TKB Līzings" izdevies pārdot divus dārgus dzīvokļus namā Jūrmalā, Amatas ielā 1, bet vēl vairāki dzīvokļi šajā ēkā ir rezervēti un atrodas pārdošanas procesā, liecina informācija "Trasta komercbankas" mājaslapā.

Decembra vidū bija izsludināta trešā izsole 16 dzīvokļiem ar kopīpašuma domājamām daļām no daudzdzīvokļu mājas Amatas ielā 1 un zemesgabala, kas funkcionāli saistīts ar ēku.

"Trasta komercbankas" publicētā informācija liecina, ka izdevies pārdot 183,8 kvadrātmetru plašu dzīvokli, kura tirgus cena aprēķināta 481 000 eiro, bet trešās izsoles sākumcena bija noteikta 337 000 eiro. Pārdots arī 162,7 kvadrātmetru dzīvoklis, kura tirgus cena aprēķināta 430 000 eiro, bet trešās izsoles sākumcena bija 301 000 eiro.

Vēl seši dzīvokļi šajā ēkā ir rezervēti un atrodas pārdošanas procesā.

"Trasta komercbankas" publicētā informācija liecina, ka decembrī tai izdevies pārdot prasījuma tiesības pret namu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas uzņēmumu SIA "Antonijas nams 23". Pirmajā izsolē šo prasījuma tiesību sākuma cena bija noteikta 1,389 miljoni eiro. Kā liecina "Firmas.lv" datubāze, uzņēmuma "Antonijas nams 23" vienīgais īpašnieks ir Maltā reģistrēts uzņēmums "Septentrio Holdings Ltd".

Izdevies pārdot arī prasījuma tiesības pret Baltkrievijā, Minskā, reģistrētu uzņēmumu SIA "BC Tajm". Prasījuma tiesību tirgus vērtība ir 4,88 miljoni eiro, bet trešās izsoles sākuma cena bija noteikta 2,928 miljoni eiro.

Jau ziņots, ka decembrī tika pārdotas arī prasījuma tiesības pret uzņēmumu SIA "Īpašuma projekts 88".

Kā ziņots, Eiropas Centrālā banka pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas ierosinājuma marta sākumā anulēja "Trasta komercbankas" licenci, bet marta vidū Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atzina "Trasta komercbanku" par likvidējamu un par bankas likvidatoru iecēla zvērinātu advokātu Ilmāru Krūmu.

Kopš bankas atzīšanas par likvidējamu līdz novembra beigām "Trasta komercbankas" likvidators atguvis kopumā 100,72 miljonus eiro.

LETA

2017.gada 27.decembrī

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!