Tev ir idejas un vajadzīga universāla iekārta prototipu izgatavošanai?

STEPCRAFT-2 ir pirmais universālais galda CNC risinājums, kas izstrādāts, lai pārvērstu idejas realitātē  stepcraft-baltic.eu.

Sākot ar koku, plastikātu līdz mīksto metālu apstrādei – tas viss, pateicoties lielajam piederumu klāstam. Frēzē, griez, urb, gravē, iededzini, printē 3D un izmanto lāzera griezēju – šeit

STEPCRAFT-2 sniedz CNC iekārtas iespējas kompaktā, super stabilā sistēmā, kas atradīs vietu uz Jūsu darbnīcas darba galda.
 
Par CNC iekārtām bieži domā, ka tās ir dārgas un sarežģīti lietojamas. Ar STEPCRAFT mēs vēlamies mainīt šo uzskatu, un mūsu mērķis ir ieviest galda CNC 3D-sistēmu, kura būtu viegli lietojama un pieņemamā cenā.
 
Daudz dažādu instrumentu un piederumu nodrošina: urbšanu, frēzēšanu, 3D printēšanu, iededzināšanu ar lodāmuru, putupolistirola griešanu, līmplēvju izgriešanu, lāzera griešanu un gravēšanu, griezējinstrumentu automātisko nomaiņu. Kā arī apstrādājami dažādi materiāli: saplāksnis, koks, lamināts, misiņš, alumīnijs, kompozītmateriāli, EPP, ABS, PLA, PE, PVC, Styropor, Lexan, Plexiglas un citi.
 
Kā tas notiek?!
  • Taisi savu dizainu vai izvēlies jau gatavu dizaina projektu. Mēs zinām, ka nevienam nepatīk sarežģītas programmas. STEPCRAFT-2 strādā ar vispopulārākajām programmām, kuras Tu zini. Lieto CAD/CAM, CorelDRAW, Inkscape vai izvēlies bezmaksas gatavos dizaina projektus pieejamus internetā.
  • Izvēlies apstrādes materiālu un tam paredzēto instrumentu. Ar plaši pieejamo maināmo instrumentu klāstu Tu nekad neapstāsies pie iecerētā.
  • Dod komandu iekārtai sākt darbu! 
STEPCRAFT piedāvā CNC 3D iekārtas divās versijās. Samontētu, notestētu iekārtu vai konstruktora tipa iekārtu, izjauktā veidā ar montāžas instrukciju. Lietošanas instrukcija parāda CNC iekārtas montāžu, soli pa solim ar viegli uztveramām 3D ilustrācijām. Papildus atbalstam piedāvājam arī video instrukcijas.
 
​Iekārtas montāža aizņem līdz 6 stundām atkarībā no lietotāja iemaņām. Izvēloties nesamontētu iekārtu, Jūs uzlabojat savu pieredzi un zināšanas par iekārtas uzbūvi un darbības principu.
 
Iegādājoties STEPCRAFT, Jūs iegūstat 2 gadu garantiju, kā arī nelimitētu rezerves detaļu iegādes laiku.

 
Vai Tev joprojām rodas jautājumi? Mēs būsim priecīgi sniegt detalizētāku informāciju. 
Apmeklē SIA "Instrumentu servisa centrs" ofisu Pilsoņu ielā 1 K-3, Rīgā.

Sīkāka kontaktinformācija – http://stepcraft-baltic.eu/lv/kontakti

Publicitātes foto

 


=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!