Sertificētie būvinženieri un būvtehniķi

Uzvārds, vārdsSertifikāta numursSertifikāta derīguma termiņšSfēras numursSfēra/jomaSfēras/jomas derīguma termiņš
Aalberg Marko20-506813.12.2016.7
Ābele Aigars20-398716.10.2017.7
Ābele Andis3-0002316-20-000013
Ābele Artūrs4-0018021-20-0000116
Ābele Jānis20-714919.09.2017.7
Ablecs Andrejs20-624918.12.2018.7
Āboliņš Andis5-0057834-20-001335
Āboliņš Andis4-0072218-20-002086
Āboliņš Ilvars20-771216.09.2019.7
Āboliņš Jānis20-464116.09.2019.7
Āboliņš Pēteris20-735112.06.2018.7
Āboliņš Tālis20-2048.15.11.2016.7
Ābolkalns Dainis20-581219.09.2017.4
Ābols Mārtiņš3-0030316-20-000203
Ābols Rihards20-579219.09.2017.7
Ābrams Mārtiņš20-704218.04.2017.7
Adamovičs Valdis4-0040618-20-001236
Adamovičs Valdis5-0034134-20-000825
Adamsons Jānis20-300614.01.2019.9
Ādamsons Jānis20-454417.06.2019.7
Ādmīdiņš Andrejs20-397714.08.2018.14
Ādmīdiņš Andrejs20-162620.09.2016.7
Adrickis Sandris20-292616.10.2017.4
Afanasieva Elena4-0053218-20-001596
Afanasjevs Ēriks20-774829.09.2019.7
Afanasjevs Ivo20-731418.04.2018.4
Afanasjevs Vladimirs5-0027234-20-000625
Afanasjevs Vladimirs4-0031418-20-000896
Aganovs Jurijs20-261612.06.2018.7
Aglonietis Mārtiņš4-0065120-20-000462
Agnese20-766715.07.2019.7
Ahmanovs Rudolfs20-628327.11.2018.7
Ailts Bruno20-608013.11.2018.7
Aizsilnieks Jānis20-153416.05.2017.7
Akermanis Edgars20-638222.01.2019.7
Akimova Anete20-710014.06.2017.4
Akimovs Edmunds3-0042317-20-0000517
Akimovs Jurijs20-407817.04.2018.9
Akimovs Rihards5-0041737-20-0000915
Akimovs Rihards5-0041736-20-000251
Akimovs Rihards3-0030116-20-000193
Akmentiņš Zintis20-723013.02.2018.7
Aksenoks Kaspars20-569516.05.2017.14
Aksenoks Kaspars20-322321.01.2019.7
Albovs Gaidars20-346016.09.2019.7
Aleksandra20-452617.06.2019.9
Aleksandravičs
Aleksandroviča Inga20-555113.12.2016.9
Aleksandrovs
Aleksandrovs Deniss20-637612.08.2019.7
Aleksandrs20-485307.01.2019.7
Aleksandrs20-433711.03.2019.7
Aleksandrs20-617011.03.2019.7
Aleksandrs20-746011.12.2018.7
Aleksandrs20-769212.08.2019.7
Aleksandrs20-240512.12.2017.7
Aleksandrs20-447313.05.2019.7
Aleksandrs20-761913.05.2019.7
Aleksandrs20-628213.05.2019.7
Aleksandrs20-438913.05.2019.9
Aleksandrs20-709513.06.2017.7
Aleksandrs20-725714.02.2018.4
Aleksandrs20-223714.03.2017.7
Aleksandrs20-232514.06.2017.4
Aleksandrs20-43614.08.2018.7
Aleksandrs20-693615.11.2016.7
Aleksandrs20-770516.09.2019.7
Aleksandrs20-582916.10.2017.9
Aleksandrs20-246616.10.2017.7
Aleksandrs20-729317.04.2018.7
Aleksandrs20-320117.06.2019.7
Aleksandrs20-2093.18.04.2017.7
Aleksandrs20-463818.09.2018.7
Aleksandrs20-196618.12.2018.7
Aleksandrs20-716219.09.2017.7
Aleksandrs20-397219.09.2017.4
Aleksandrs20-356120.03.2018.7
Aleksandrs20-303520.03.2018.7
Aleksandrs20-434721.01.2019.7
Aleksandrs20-658022.01.2019.7
Aleksandrs20-270822.05.2018.7
Aleksandrs20-438828.01.2019.9
Aleksandrs20-317429.01.2019.7
Aleksandrs20-776629.09.2019.7
Aleksandrs4-0031918-20-000946
Aleksandrs3-0034303-20-000448
Aleksandrs4-0009618-20-000296
Aleksandrs4-0052520-20-000402
Aleksandrs4-0074018-20-002176
Aleksandrs4-0012018-20-001116
Aleksejevs
Aleksejevs Genadijs20-318220.11.2018.4
Aleksejevs Genadijs20-314827.11.2018.7
Aleksejevs Jurijs20-271822.05.2018.7
Aleksejevs Sergejs20-484314.01.2019.7
Aleksejevs Sergejs20-553427.11.2018.7
Aleksejs20-636015.07.2019.7
Algimantas20-710614.06.2017.4
Alksnis Andris20-234813.06.2017.7
Alksnis Jānis20-509115.01.2019.4
Alksnis Raitis20-411814.08.2018.4
Alksnītis Kaspars20-426807.01.2019.7
Alkšārs Raivis20-743820.11.2018.7
Alliks Jānis20-712719.07.2017.4
Alsiņš Bruno3-0024403-20-000318
Aļehnoviča Diāna20-723613.02.2018.7
Aļhimovičs Jevgēnijs20-770416.09.2019.7
Amoliņš Māris20-418916.10.2018.7
Anaņjeva Larisa20-178812.12.2017.7
Anatolijs20-264213.02.2018.7
Anatolijs20-270920.03.2018.7
Anatolijs20-441520.11.2018.7
Andersone Alla20-690818.10.2016.7
Andersons Ansis20-584514.11.2017.7
Andersons Āris20-385518.10.2016.7
Andersons Armands20-571119.09.2017.7
Andersons Klāvs20-759215.04.2019.7
Andersons Normunds20-572313.06.2017.9
Andersons Valdis20-274512.06.2018.7
Andersons Vilnis20-559714.02.2017.7
Andiņš Roberts20-542920.09.2016.9
Andis20-197015.11.2016.7
Andrejevs
Andrejevs
Andrejs20-439712.12.2018.4
Andrejs20-556717.01.2017.7
Andrejus20-729817.04.2018.11
Andrjuščenko
Andruce Madara4-0046220-20-000282
Andruce Madara5-0038936-20-000201
Andžāns Eriks20-578919.09.2017.7
Andžāns Ilgvars20-700514.03.2017.7
Andžāns Valdis4-0028118-20-00080631.12.2020.
Andžāns Valdis5-0025034-20-00055531.12.2020.
Anerauds Sandis20-603010.07.2018.4
Anerauds Sandis20-403522.05.2018.7
Anins Andrejs20-774429.09.2019.7
Aniņš Aigars20-730818.04.2018.4
Anitena Maija20-385917.01.2017.4
Ankoriņš Māris20-573514.06.2017.4
Ankravs Ivars20-322029.09.2019.7
Anošins Staņislavs20-766816.09.2019.7
Ansone Kristīne20-733923.05.2018.4
Ansons Aleksandrs20-259710.07.2018.7
Ansons Druvis20-2061.17.01.2017.4
Anspaks Dzintars20-510012.08.2019.7
Antipovs Sergejs20-723313.02.2018.7
Antoniškis Uldis20-250516.10.2017.4
Antoniškis Uldis20-250516.10.2017.18
Antonova Ludmila20-621014.01.2019.9
Antonovs Vladislavs20-547814.02.2017.7
Antons Māris20-221617.01.2017.4
Anuškevičs Nikolajs20-700614.03.2017.7
Aņipko Valērijs5-0025234-20-000575
Aņipko Valērijs4-0028418-20-000836
Aņisko Vitālijs20-579719.09.2017.7
Aņisovecs Aleksandrs20-772916.09.2019.7
Apelis Māris20-643227.11.2018.7
Apinis Jānis20-720114.11.2017.4
Apse Maruta20-402116.10.2017.4
Apse Uldis20-399323.05.2018.4
Apsīte Alda20-410614.08.2018.7
Apsītis Matīss20-569816.05.2017.9
Apsīts Sandris4-0014418-20-000456
Apsīts Sandris5-0013734-20-000315
Apsīts Ziedonis
Apšāns Didzis4-0072418-20-00210631.12.2020.
Apškalējs Vilnis2-000052-0000510
Arajevs Nikolajs20-629818.12.2018.7
Aramovičs Jānis5-0006334-20-000135
Aramovičs Jānis4-0006418-20-000206
Arehovs Sergejs20-775929.09.2019.9
Ārgalis Uģis20-187114.02.2017.7
Arhipovs Vitālijs20-636414.01.2019.7
Arhipovs Vladislavs20-712819.07.2017.4
Āriņš Jānis20-576315.08.2017.7
Arnavs Māris20-742512.11.2018.7
Artjušina Ludmila20-409912.06.2018.7
Artjušins Mihails20-667825.09.2019.7
Asafrejs Juris20-2058.16.11.2016.4
Asaris Viesturs20-748414.01.2019.7
Asarītis Nauris20-21914.01.2019.7
Asarīts Ingus5-0033336-20-000191
Asarīts Ingus4-0039218-20-001086
Asarīts Ingus5-0033334-20-000745
Astahovskis Andris20-725814.02.2018.4
Atars Jānis4-0064518-20-001936
Audova Tiit-Uku20-772316.09.2019.4
Aunkrogers Dainis20-666807.01.2019.7
Ausejs Teodors20-504120.11.2018.7
Auzāne Ausma20-574018.07.2017.7
Auziņš Oļģerts20-454815.07.2019.7
Avens Māris20-703718.04.2017.7
Avens Māris20-705519.04.2017.4
Avetjans Emīls4-0062220-20-000412
Avetjans Emīls5-0050836-20-000271
Avimovs Dmitrijs20-589617.04.2018.7
Avotiņš Aivars20-204/1P17.04.2018.14
Avotiņš Aivars20-20422.01.2019.7
Avotiņš Māris20-293107.01.2019.7
Avotiņš Renārs20-725914.02.2018.4
Avstreihs Genādijs20-230714.03.2017.7
Babkins Vladimirs20-279712.06.2018.7
Bahmanovs Dmitrijs20-2052.15.11.2016.7
Bahurs Pēteris20-702515.03.2017.4
Baikovs Andris3-0030703-20-000418
Bajārs Ainārs4-0003218-20-000036
Bakalinska Larisa20-428314.01.2019.9
Bakanovs Aleksejs20-608216.10.2018.7
Bakanovs Aleksejs20-596021.03.2018.18
Bakanovs Viktors20-446316.04.2019.4
Bakanovs Viktors20-446316.04.2019.18
Bakanovs Viktors4-0028820-20-000112
Bakula Sergejs20-284320.09.2016.7
Balams Vilnis20-715819.09.2017.7
Balcers Māris20-737510.07.2018.4
Balčus Zigmārs20-561315.03.2017.4
Balgalvis Gatis20-749228.01.2019.11
Bāliņš Uģis20-545415.07.2019.7
Balka Valters20-769412.08.2019.4
Balodis Jānis20-757111.03.2019.4
Balodis Jānis20-586112.06.2018.7
Balodis Jānis20-567016.05.2017.11
Balodis Māris20-737010.07.2018.4
Balodis Māris20-491014.02.2018.4
Balodis Māris20-699515.02.2017.4
Balodis Oskars20-573613.06.2017.7
Banga Kaspars20-465028.01.2019.7
Banga Pēteris20-743120.11.2018.7
Banys Dovydas20-704719.04.2017.4
Barabaškins
Baranova Tatjana20-321521.01.2019.7
Baranovs Romans20-707617.05.2017.18
Baranovskis Artis20-213915.02.2017.4
Baranovskis Guntars20-592214.02.2018.4
Barcs Vitālijs20-645721.01.2019.7
Barčuks Sergejs20-404920.03.2018.7
Bardulis Andris20-716719.09.2017.9
Barkāne Elīna20-419829.01.2019.4
Barkāne Gunta20-484829.09.2019.7
Barkāns Alberts3-0002803-20-000028
Barkāns Gunārs20-132329.09.2019.7
Barlots Jānis20-774029.09.2019.7
Barons Edgars20-703315.03.2017.4
Barons Jānis20-682016.10.2017.4
Baronskis Pāvels20-754229.01.2019.4
Baronskis Pāvels20-455429.01.2019.7
Barovskis Andris20-223816.05.2017.9
Barovskis Andris20-223816.05.2017.7
Barovskis Viktors20-301311.12.2018.7
Baroyan Yervand20-722416.01.2018.4
Bartaševics Guntis20-573214.06.2017.4
Bartaševičs Mihails20-245712.12.2017.7
Basajs Antons20-754511.02.2019.7
Basikirskis Romāns20-553913.12.2016.7
Bass Aleksandrs20-550915.11.2016.7
Baškatovs
Baumane Ilona4-0051418-20-001476
Baumane Ilona5-0042034-20-000945
Baumane Inese3-0010716-20-000053
Baumane Inese5-0017636-20-000071
Baumanis Andrejs4-0038718-20-001026
Baumanis Andrejs5-0033034-20-000715
Baumanis Edvīns20-256816.01.2018.7
Baumanis Egils20-280312.06.2018.7
Baumanis Egils20-1657/1P12.06.2018.18
Baumanis Egils20-165717.01.2017.4
Baumanis Ingus20-610418.09.2018.7
Baumanis Regnārs20-386016.11.2016.4
Baumanis Uģis20-393617.01.2017.4
Bautra Mārtiņš20-753629.01.2019.4
Bautris Dāvis20-619812.12.2018.4
Baužys Deivis20-695013.12.2016.7
Bazans Vladimirs20-430821.01.2019.7
Bedrītis Aigars4-0015918-20-000536
Bedrītis Aigars5-0014534-20-000375
Begens Eduards20-104716.09.2019.7
Beinaroviča Irēna20-588716.01.2018.9
Beinarovičs Juris20-348314.01.2019.7
Beitāne Inese20-427711.03.2019.4
Beitāns Ainis20-348519.09.2017.9
Beitāns Guntis20-763713.05.2019.4
Beitāns Jānis4-0051118-20-00144631.12.2020.
Beitiņš Gaidis20-601119.06.2018.4
Beitiņš Kaspars20-697317.01.2017.7
Beķeris Kaspars20-422027.11.2018.7
Belijs Sergejs20-461919.04.2017.4
Belokriļecs Ruslans20-613527.11.2018.7
Belousovs Sergejs20-465229.09.2019.7
Belovs Anatolijs20-460612.08.2019.9
Belovs Ivans4-0082618-20-00222631.12.2020.
Belovs Jānis20-192116.05.2017.7
Belševics Imants20-230318.04.2017.7
Beļčuks Viktors20-566012.12.2017.7
Beļskis Rolands4-0019520-20-00009231.12.2020.
Beļuzovs Igors20-764915.07.2019.7
Bendrats Guntis5-0016536-20-000061
Benetis Pranas20-694216.11.2016.4
Benetis Pranas20-694216.11.2016.18
Berenis Vitauts20-469029.09.2019.7
Bergs Ivars20-638812.08.2019.7
Bergs Mārcis20-714715.08.2017.18
Berķis Intars20-769612.08.2019.4
Berķis Juris20-483229.09.2019.7
Bernāns Māris5-0014334-20-00036531.12.2020.
Bernatovičs Valerijs20-227518.04.2017.7
Bērtulis Gints20-484616.09.2019.7
Bertuss Andrejs20-281916.10.2018.14
Bērze Jānis20-131029.01.2019.14
Bērze Jānis20-131029.01.2019.7
Bērziņa Eleonora20-415818.09.2018.7
Bērziņš Agris20-7010.07.2018.9
Bērziņš Aigars4-0065718-20-001996
Bērziņš Aigars5-0052734-20-001295
Bērziņš Alvis20-449013.05.2019.7
Bērziņš Artūrs20-392819.07.2017.4
Bērziņš Edgars20-215418.07.2017.7
Bērziņš Gints20-718716.10.2017.4
Bērziņš Ģirts20-681315.04.2019.7
Bērziņš Ģirts20-717916.10.2017.7
Bērziņš Imants20-263214.02.2018.4
Bērziņš Māris20-586812.12.2017.9
Bērziņš Mārtiņš20-775029.09.2019.7
Bērziņš Pēteris20-622614.01.2019.9
Bērziņš Renalds20-721916.01.2018.7
Bērziņš Uldis20-507020.11.2018.7
Bērzkalns Gints20-182914.03.2017.7
Bērzmārtiņš Jānis20-51719.09.2017.7
Bērzs Edgars4-0045918-20-001346
Bētere Agate4-0051720-20-000362
Bezrukovs
Bičihins Sergejs20-271622.05.2018.7
Bičkovskis Anatolijs20-400813.02.2018.7
Bielevičius Jonas20-720214.11.2017.4
Biķernieks Valdis20-513711.12.2018.7
Birina Aina20-751522.01.2019.7
Birins Igors5-0035634-20-000885
Birins Igors4-0042418-20-001306
Bīriņš Andris20-312914.01.2019.7
Bīriņš Mārtiņš20-630215.04.2019.7
Birniks Renārs20-607318.09.2018.4
Birniks Renārs20-607318.09.2018.18
Birzenbergs Mārtiņš20-694513.12.2016.7
Birzgalis Ilmārs20-324413.05.2019.7
Birzītis Zigmunds20-372711.12.2018.7
Birzleja Gundars20-765017.06.2019.7
Bistrickis Sergejs20-774529.09.2019.7
Bistrova Marina20-718516.10.2017.4
Bišarovs Pāvels20-423918.12.2018.7
Bite Andris20-210118.04.2017.7
Bite Ojārs20-762513.05.2019.7
Bitina Regīna20-693117.01.2017.7
Bitinieks Aldis20-210814.02.2017.7
Blanks Andris20-598514.08.2018.18
Blaus Alvis5-0066836-20-000321
Blaus Dāvis3-0027916-20-000183
Blaus Jēkabs20-294814.08.2018.7
Bleibergs Jānis20-533218.12.2018.7
Bleive Māris20-392213.02.2018.7
Blūmanis Atis20-765517.06.2019.4
Blumberga Dzintra20-29914.01.2019.9
Blūmentāls Gints20-247916.10.2017.7
Blumers Dzintars20-309915.01.2019.4
Blumers Dzintars20-309915.01.2019.18
Bočkarjovs Andrejs20-92521.03.2018.18
Bočkarjovs Andrejs20-728921.03.2018.7
Bočkarjovs Andrejs4-0029220-20-000152
Bodrovs Aleksandrs20-459721.01.2019.7
Bogdanova Anna20-707517.05.2017.18
Bogdanovs
Bogdanovs
Bogdanovs Agnis20-338812.12.2018.4
Bogdanovs Agnis20-338812.12.2018.18
Bogdanovs Antons20-645116.05.2017.7
Bogdanovs Kirils20-581816.10.2017.7
Bogdanovs Margots20-457427.11.2018.7
Bogdanovs Oļegs4-0040518-20-00122631.12.2020.
Bogdanovs Oļegs5-0034034-20-00081531.12.2020.
Bogdanovs Sergejs4-0041218-20-00127631.12.2020.
Bogdanovs Sergejs5-0034534-20-00085531.12.2020.
Bogdanovs Vadims20-767015.07.2019.7
Bogdanovs Valdis20-235118.07.2017.7
Bohonko Dmitrijs20-690121.09.2016.4
Bokta Jānis20-138210.07.2018.7
Boķis Oskars20-584114.11.2017.7
Bolmanis Artūrs3-0030203-20-000388
Bolshakov Leonid20-739818.09.2018.7
Boļšaks Egils4-0041418-20-00129631.12.2020.
Boļšaks Egils5-0034734-20-00087531.12.2020.
Bondarevs Sergejs20-641816.09.2019.9
Bondars Artūrs20-705219.04.2017.4
Bondars Ivars5-0032937-20-0000715
Bondars Ivars5-0032936-20-000171
Bondars Ivars4-0038520-20-000252
Bondars Kaspars20-673015.04.2019.7
Bondars Kaspars3-0018403-20-000208
Borisjonoka
Borisovs Sergejs3-0042217-20-0000417
Borovkova Tatjana20-718916.10.2017.4
Borzenko Grigorijs20-394010.07.2018.7
Bože Māris20-216817.04.2018.7
Bračka Normunds20-745411.12.2018.7
Bračs Jānis20-404014.02.2018.4
Bračs Jānis20-404014.02.2018.18
Braginskis Viktors20-3417.04.2018.9
Brahmanis Māris20-768712.08.2019.7
Brakanskis Kārlis3-0014503-20-000188
Brakmanis Jānis20-777325.09.2019.7
Brālēns Ivo20-411012.06.2018.7
Brants Imants5-0003934-20-000045
Brants Imants4-0003418-20-000056
Brants Tālis20-25816.09.2019.7
Brass Edgars20-323217.06.2019.4
Brass Edgars5-0016337-20-0000215
Bratuss Oļegs20-703918.04.2017.7
Bratuškina Vija20-408822.05.2018.9
Braunbergs Jānis20-638912.08.2019.7
Brēdiķis Uģis20-722913.02.2018.7
Brencis Aivars20-414714.08.2018.7
Brencis Raitis20-773425.09.2019.7
Bretšneiders
Bricis Roberts20-362029.09.2019.7
Bricis Vilhelms20-764013.05.2019.9
Bricītis Aivars20-754029.01.2019.4
Briedis Dāvis20-716119.09.2017.7
Briedis Edgars20-195313.12.2016.7
Briedis Guntis20-398511.02.2019.7
Briedis Ingus3-0002416-20-000023
Briedis Ingus4-0052220-20-000392
Briedis Ivars20-271017.04.2018.7
Briedis Ivars20-271017.04.2018.14
Briedis Mārtiņš20-689220.09.2016.7
Briedis Mārtiņš4-0073720-20-000492
Brikmane Margarita20-353129.09.2019.7
Brimerbergs Pāvels20-469518.12.2018.7
Briška Māris20-768512.08.2019.7
Britikovs Jurijs20-319629.09.2019.7
Briuks Mārtiņš20-314711.03.2019.7
Brjuhovickis Ruslans20-762113.05.2019.7
Brohauzs Andris20-251716.10.2017.18
Brohauzs Andris20-251716.10.2017.4
Broka Tamāra20-387914.02.2017.7
Brokāns Aivars20-710814.06.2017.18
Brokāns Ilmārs20-754911.02.2019.4
Broks Dzintars20-416010.07.2018.7
Broks Pēteris20-312618.09.2018.9
Brolišs Arnis20-629913.05.2019.7
Broņislavs20-237612.12.2017.7
Brovdi Ivans20-643429.09.2019.7
Brozis Arvīds5-0025836-20-000111
Broža Uģis20-656915.01.2019.4
Broža Uģis20-656915.01.2019.18
Brūders Jānis4-0061518-20-001776
Brūders Jānis5-0050034-20-001145
Brudnis Aivars5-0040134-20-00091531.12.2020.
Brudnis Aivars4-0048318-20-00140631.12.2020.
Brudnis Romualds20-279314.08.2018.7
Brūniņš Viesturs20-614114.01.2019.9
Brūns Artūrs20-568219.07.2017.4
Brusovs Aldis20-731218.04.2018.4
Brūveris Edgars20-439812.12.2018.4
Brūveris Edgars20-439812.12.2018.18
Brūveris Inārs20-226819.07.2017.4
Brūvers Ainārs20-705319.04.2017.4
Brūvers Mārtiņš5-0058837-20-0001315
Brūvers Mārtiņš5-0058836-20-000291
Bruzguls Ilmārs20-621522.01.2019.7
Bruža Daina20-450412.08.2019.18
Bruže Anastasija20-344128.01.2019.9
Bružis Lauris20-708713.06.2017.7
Bubens Mārtiņš20-610720.11.2018.7
Budigins Vladimirs20-2994/1P17.04.2018.14
Budigins Vladimirs20-299418.12.2018.7
Būdnieks Māris20-629028.01.2019.11
Buhtejevs
Bukava Anita4-0038320-20-00023231.12.2020.
Bukava Anita5-0032636-20-00014131.12.2020.
Bukryeyev Pavlo20-774729.09.2019.7
Buks Andris20-289627.11.2018.7
Buķevics Aigars20-456517.06.2019.4
Buķevics Aigars20-225919.07.2017.4
Bulzga Aija20-728221.03.2018.4
Bulzga Aija20-728221.03.2018.18
Būmanis Rinalds20-715619.09.2017.7
Bumbieris Raivo20-645029.09.2019.4
Būmeisters Guntis20-556617.01.2017.7
Bungše Ivars20-589820.03.2018.7
Bunte Juris20-756611.03.2019.4
Buraks Staņislavs20-88918.12.2018.7
Burģis Jānis20-165807.01.2019.7
Bušmanis Ilmārs20-172218.12.2018.7
Bušnijs Arturs20-594817.04.2018.7
Bušs Jānis20-448321.01.2019.7
Butkevičs Valentīns20-419420.11.2018.7
Butkus Ainārs20-559514.02.2017.7
Butkus Kaspars20-646815.01.2019.4
Bybik Igor20-470714.01.2019.9
Carrillo Enrique Valls20-711114.06.2017.4
Caune Ivars20-747212.12.2018.4
Caune Oskars20-240022.01.2019.7
Caune Valdis20-570817.05.2017.4
Celitāns Ilmārs4-0047120-20-000342
Celitāns Ilmārs4-0047121-20-0000316
Celitāns Ilmārs5-0039237-20-0000815
Celitāns Ilmārs5-0039236-20-000221
Celitāns Māris5-0039136-20-000211
Celitāns Māris4-0047020-20-000332
Celmiņš Dainis20-423007.01.2019.7
Celmiņš Valters3-0003503-20-000048
Ceļmalnieks Juris20-296019.06.2018.4
Ceļmalnieks Juris5-0016034-20-000455
Ceļmalnieks Juris4-0017618-20-000626
Cepilovs Aleksandrs20-661312.08.2019.7
Cepilovs Sergejs20-772816.09.2019.7
Cepurītis Valdis20-302215.01.2019.4
Cepurītis Valdis20-302215.01.2019.18
Cērps Uldis20-319812.08.2019.7
Cers Jānis20-392114.03.2017.7
Cesbergs Varis20-316820.11.2018.7
Cešeiko Ēriks20-77113.06.2017.7
Ciema Inta20-722016.01.2018.7
Ciganoks Vitālijs20-578419.09.2017.11
Cimars Edmunds4-0053618-20-00163631.12.2020.
Cimars Edmunds5-0043334-20-00106531.12.2020.
Cimermanis
Cimermanis Aldis20-562318.04.2017.7
Cimermanis Ēriks4-0006018-20-000166
Cinis Jānis20-700414.03.2017.7
Cinne Aleksandrs20-325213.05.2019.7
Cipļakovs Vitālijs20-630114.01.2019.7
Circenis Aleksejs3-0024216-20-000163
Circenis Andris20-754411.02.2019.7
Circenis Arturs5-0052134-20-001275
Circenis Arturs4-0064318-20-001916
Cirkuns Genadijs20-322211.12.2018.7
Cirmenieks Andris20-301515.04.2019.7
Cirsis Ēvalds20-10527.11.2018.7
Cīrulis Aigars20-393118.04.2017.7
Cīrulis Edgars20-191718.10.2016.9
Cīrulis Edgars20-191718.10.2016.7
Cīrulis Māris20-580119.09.2017.7
Cisere Anastasija20-578315.08.2017.4
Cukers Andrejs20-422720.11.2018.7
Cukmačs Edgars20-740218.09.2018.7
Cukurs Māris20-656221.01.2019.7
Cunskis Anatolijs20-469329.01.2019.7
Cvečkovska Beata4-0028518-20-000846
Čagus Juris20-704018.04.2017.7
Čakāns Jānis20-290016.10.2018.7
Čakāns Pēteris20-302616.11.2016.4
Čakšs Juris20-597122.05.2018.7
Čaplinskis Vitālijs4-0063418-20-001856
Čaplinskis Vitālijs5-0051334-20-001245
Čebotajevs Oļegs20-437411.03.2019.7
Čehovs Māris20-245516.10.2017.7
Čehrovs Valērijs20-404712.06.2018.9
Čeirāns Teodors20-211714.03.2017.7
Čerbikovs Didzis20-270017.04.2018.7
Čerkovskis Sergejs5-0033434-20-000755
Černiševs
Čerņikovs Jurijs20-746411.12.2018.9
Červinskis Ēriks20-576715.08.2017.7
Červjakovs Pjotrs20-311811.03.2019.9
Česlavs Leonards20-2037.13.12.2016.7
Česnauskis Ivars20-750721.01.2019.7
Čevers Andrejs20-602227.11.2018.7
Čīma Indra5-0043134-20-00104531.12.2020.
Čīma Ivars20-726820.03.2018.7
Čipats Artūrs20-751222.01.2019.7
Čiževskis Arnis3-0030803-20-000428
Čmihovs Jurijs20-317113.05.2019.7
Čonka Didzis20-565219.04.2017.4
Čubars Juris20-570619.04.2017.4
Čudars Alvis20-654328.01.2019.7
Čudins Aleksandrs4-0003118-20-000026
Čudins Aleksandrs5-0003734-20-000025
Čukans Ēriks20-744727.11.2018.7
Čupāns Alfons3-0003403-20-000038
Čurins Iļja20-505311.12.2018.7
Čurkina Ņina20-455917.06.2019.9
Čuviļovs Igors20-617928.01.2019.7
Dadeika Andris20-185913.06.2017.7
Daina20-673814.01.2019.7
Daizis Imants20-387215.11.2016.7
Dalka Arnolds20-301127.11.2018.7
Dalke Mārtiņš20-710314.06.2017.4
Daļeckis Jurijs4-0030718-20-001056
Daļeckis Vikentijs20-2097.15.08.2017.7
Daļeckis Vitālijs20-709213.06.2017.7
Dančauskis Uģis20-562913.06.2017.7
Danelsone Silvija3-0011016-20-000073
Danga Tālivaldis20-192617.01.2017.7
Danieļus Aļģirds20-727821.03.2018.4
Daņilovs Pjotrs20-463429.09.2019.7
Dardets Gintars20-649917.06.2019.7
Dardets Gunārs20-766515.07.2019.7
Daškēvičs Leonīds20-386420.10.2016.4
Daugulis Raimonds20-755011.02.2019.4
Dauģelis Ingus20-707817.05.2017.4
Daukste Igors20-249011.12.2018.7
Dauksts Armands20-601610.07.2018.14
Dauksts Armands20-601610.07.2018.7
Dauksts Jānis4-0017418-20-000606
Dauksts Jānis5-0015834-20-000435
Dauksts Juris20-393517.05.2017.4
Daukšts Jānis20-715419.09.2017.7
Davidovs Boriss20-262416.01.2018.4
Dāvids Emīls20-709313.06.2017.7
Dāvidsons Edmunds20-211217.01.2017.7
Deev Fedor20-360617.06.2019.7
Degterevs
Deģis Haralds20-592920.03.2018.9
Dejus Oskars20-224518.04.2017.7
Dēliņš Andris20-731018.04.2018.4
Dembovska Lelde20-585412.12.2017.4
Deniščenko
Deņisovs Iļja20-751021.01.2019.7
Deņisovs Jurijs20-114121.01.2019.7
Deņisovs Vladimirs20-257216.01.2018.7
Deņisovs Vladimirs20-257216.01.2018.9
Dergunovs Deniss20-414211.06.2018.7
Dergunovs Deniss20-4142/1P19.09.2017.14
Dikmanis Māris20-296513.11.2018.7
Diks Daneks20-593217.04.2018.9
Diks Gatis20-650511.12.2018.7
Dimants Guntis20-754711.02.2019.7
Dimants Laimonis20-406220.03.2018.7
Dimants Māris5-0050334-20-001175
Dimants Māris4-0061818-20-001806
Dimants Māris4-0082318-20-002196
Dimitrijevs Mareks20-560114.02.2017.7
Dimza Ivars20-432918.12.2018.7
Dimza Juris20-387616.09.2019.9
Dinstmanis Ivars20-547618.09.2018.7
Dišlere Sigita20-702114.03.2017.11
Dišlers Jānis20-552713.06.2017.11
Dmitrijeva Alla20-710114.06.2017.4
Dmitrijeva Raisa20-252912.12.2017.9
Dmitrijevs Andrejs4-0023918-20-000736
Dmitrijevs Oļegs20-456722.01.2019.7
Dmitrijevs Vladimirs20-85219.06.2018.18
Dobelis Edgars20-744120.11.2018.4
Dobrovoļskis Andris20-616722.01.2019.7
Dokins Aleksandrs20-625715.04.2019.7
Dombrovskis Egils20-429529.01.2019.7
Dombrovskis Haralds20-482922.01.2019.7
Doniņš Armands20-267610.07.2018.4
Doniņš Jānis4-0005418-20-000106
Doniņš Jānis5-0005834-20-000085
Donskovs Vitālijs20-731922.05.2018.7
Dorofejevs Sergejs20-360007.01.2019.7
Doroņins Aleksejs20-625515.04.2019.7
Dorožko Viktors20-252219.09.2017.7
Draganovs Gļebs20-577414.11.2017.7
Draganovs Vladislavs20-231518.04.2017.7
Drātnieks Elmārs20-2087.13.12.2016.7
Draudiņš Andris5-0016436-20-000051
Draudiņš Andris5-0016437-20-0000315
Draudiņš Mārtiņš20-289511.02.2019.7
Draudiņš Mārtiņš20-881/1P11.12.2017.14
Draudiņš Mārtiņš20-600619.06.2018.4
Draudiņš Reinis20-638412.08.2019.7
Dravnieks Māris20-715115.08.2017.4
Dreiblats Imants20-308413.11.2018.7
Dreija Edgars20-326911.12.2018.7
Dreimane Elita3-0009903-20-000138
Dreimanis Uldis20-248014.02.2018.4
Drēviņš Andis20-703415.03.2017.4
Drēviņš Andis20-703415.03.2017.18
Drozdoviča
Drozdovs Anatolijs20-546114.01.2019.7
Drozdovs Oļegs20-483428.01.2019.7
Drubazs Arvis20-239316.10.2017.7
Drubazs Kaspars20-584214.11.2017.7
Dručuns Juļus20-276614.02.2018.18
Druvaskalns Salvis20-758615.04.2019.7
Dubina Tatjana20-689718.10.2016.7
Dubina Tatjana20-689718.10.2016.14
Dubins Dmitrijs20-634722.01.2019.7
Dubins Dmitrijs20-751922.01.2019.4
Dubkevičs Leonards20-07520.03.2018.9
Dubkevičs Leonards20-07520.03.2018.7
Dubkevičs Leonards20-07520.03.2018.14
Dubults Ilmārs20-759116.04.2019.4
Ducena Anita20-290417.06.2019.9
Dudars Viktors20-576415.08.2017.7
Dudko Juris20-2002.18.10.2016.7
Duka Aleksandrs20-706716.05.2017.7
Duks Sergejs20-356712.06.2018.7
Dūmiņš Andris20-487528.01.2019.7
Dūms Ilgvars20-105729.09.2019.7
Dundurs Uldis20-255812.12.2017.4
Dundurs Uldis20-395727.11.2018.7
Dutkeviča Astrīda20-258013.02.2018.7
Dzalbs Arnis20-726720.03.2018.7
Dzalbs Bruno20-761513.05.2019.7
Dzeguze Kaspars20-638012.08.2019.7
Dzenis Aivars20-566513.06.2017.7
Dzenis Jānis20-685611.12.2018.7
Dzenis Jānis20-727320.03.2018.9
Dzenis Rihards20-147216.09.2019.7
Dzērvītis Dainis4-0005518-20-000116
Dzērvītis Sandis20-576521.01.2019.7
Dzirkalis Artis20-455017.06.2019.9
Dzirkalis Artis20-455017.06.2019.7
Dzirnieks Oskars5-0025434-20-000595
Dzirnieks Oskars4-0028618-20-000856
Dzjuba Aleksejs20-696911.12.2018.7
Dzyuman Serhiy20-459411.12.2018.7
Džeriņš Aivars20-635417.06.2019.7
Džeriņš Artūrs20-717019.09.2017.4
Džeriņš Ernests20-767915.07.2019.4
Edmundas20-710514.06.2017.4
Edmunds20-448613.05.2019.7
Edmunds20-233813.06.2017.9
Eduards20-538515.04.2019.7
Egle Janīna20-399014.11.2017.9
Eglis Viktors20-707017.05.2017.4
Eglīte Larisa20-695914.12.2016.4
Eglītis Andris20-447618.12.2018.7
Eglītis Arvīds20-579116.10.2017.7
Eglītis Indulis20-290227.11.2018.7
Eglītis Sandis3-0030603-20-000408
Eglītis Uldis20-270720.09.2016.7
Eglītis Valdis20-402612.06.2018.7
Eiduks Raimonds5-0040236-20-000241
Eiduks Raimonds3-0023716-20-000133
Eihe Vitus4-0072921-20-0000516
Eihenbaums Pēteris20-730017.04.2018.7
Eizenbergs Andris20-775829.09.2019.9
Eklone Ingrīda20-60018.04.2017.7
Eklone Ingrīda20-216719.04.2017.4
Ekšteins Modris4-0012718-20-000436
Ekšteins Modris5-0012234-20-000305
Eleksis Juris20-555815.07.2019.4
Elksniņa Irina20-264922.05.2018.7
Elsons Uldis20-457011.02.2019.7
Eltermanis Tālis20-459212.08.2019.7
Endriksone-
Endziulaitis
Ērglis Andis20-263014.02.2018.4
Ērglis Pēteris20-352413.11.2018.7
Ēriķis Toms20-745711.12.2018.7
Eriņš Arnis20-567118.04.2017.9
Ermansons Aldis20-264320.03.2018.7
Ermansons Leonīds20-399216.10.2017.7
Ernstsons Gints5-0034234-20-000835
Ernstsons Gints4-0040718-20-001246
Evdokimychev Yury20-569613.06.2017.9
Ēvele Voldemārs20-6813.11.2018.9
Ēvele Voldemārs20-6813.11.2018.7
Ezeriņš Reinis4-0014618-20-000476
Ezernieks Aivars20-90414.08.2018.7
Faizovs Rinads20-479029.01.2019.7
Fausts Uģis20-514211.02.2019.7
Fedjaņins Oļegs20-264729.09.2019.7
Fedosejevs Viktors20-261917.04.2018.7
Fedotovs Jānis20-644912.12.2018.4
Feldmanis Ilmārs20-414316.10.2018.7
Feldmanis Māris5-0038434-20-000895
Feldmanis Sandis20-449313.05.2019.4
Feofilovs Aleksandrs20-285914.08.2018.7
Fībigs Bruno20-5512.06.2018.14
Fībigs Bruno20-5512.06.2018.7
Fībigs Mārtiņš20-724713.02.2018.9
Filatovs Boriss20-128918.07.2017.7
Filatovs Boriss20-128918.07.2017.9
Fiļipovs Jurijs20-499014.11.2017.7
Fiļippovs Sergejs20-496914.01.2019.7
Fjodorovs Georgijs20-713815.08.2017.7
Flugrāts Andris20-762913.05.2019.4
Fokova Iraida20-238116.01.2018.9
Fomina Inta20-438311.03.2019.7
Francis Ivars20-706016.05.2017.7
Francuzeviča Asja20-631516.04.2019.4
Freibergs Edmunds20-744826.11.2018.7
Freidenbergs Lauris20-744611.12.2018.7
Freimanis Andris20-731718.04.2018.4
Freimanis Ģirts20-406814.02.2018.4
Freimanis Harijs20-199315.11.2016.7
Freimuts Andris20-749315.01.2019.4
Frēlihs Juris20-228615.03.2017.4
Frēlihs Juris20-265520.09.2016.7
Fricsons Jānis20-599411.12.2018.7
Frīdenbergs
Frīdenbergs Guntars20-717327.11.2018.7
Frolovs Sergejs20-617211.02.2019.7
Frolovs Sergejs20-639812.08.2019.4
Fromanis Aldis20-24521.01.2019.14
Fromanis Aldis20-24521.01.2019.7
Fromanis Gatis20-612821.01.2019.14
Fromanis Gatis20-612821.01.2019.7
Fromanis Kaspars20-659821.01.2019.7
Fronts Mārtiņš20-569016.05.2017.7
Gabinska Lilija20-256310.07.2018.9
Gabranovs Aldis20-291715.04.2019.7
Gabrāns Jānis20-459627.11.2018.7
Gabrena Natālija20-772429.09.2019.7
Gabrens Vladislavs20-711718.07.2017.7
Gādmanis Aivo20-415118.09.2018.4
Gādmanis Andris20-561515.02.2017.4
Gaile Līga3-0042003-20-000538
Gaile Natālija20-510329.09.2019.7
Gailis Andris20-252814.06.2017.18
Gailis Raivo20-730117.04.2018.7
Gailītis Dzintars20-290618.09.2018.7
Gailītis Egils5-0015934-20-00044531.12.2020.
Gailītis Egils4-0017518-20-00061631.12.2020.
Gailītis Einārs20-745811.12.2018.7
Gailums Edgars20-734223.05.2018.4
Gailums Gatis5-0004234-20-000055
Gailums Gatis4-0003818-20-000076
Galančuka Olga20-108518.10.2016.7
Galveits Oskars20-751822.01.2019.7
Ganceva-Tupule
Gansons Jānis20-734023.05.2018.4
Garajeva Nataļja5-0014034-20-000345
Garajeva Nataļja4-0015018-20-000516
Garajevs Rašids5-0014134-20-000355
Garajevs Rašids4-0015118-20-000526
Garbars Andrejs20-565715.08.2017.7
Gardovičs Ivars20-409316.10.2018.7
Gargažins
Garjāns Andrejs20-443328.01.2019.7
Garklāvs Māris3-0056716-20-000233
Garklāvs Valdis4-0027818-20-000776
Gasjuļs Viktors20-709113.06.2017.7
Gasparaitis Igors20-704118.04.2017.7
Gatčenko Ludmila20-187215.08.2017.7
Gaudiešus Jons20-289115.01.2019.4
Gaveika Juris20-469911.12.2018.7
Gavilovskis Dmitrijs20-566818.04.2017.7
Gavrilovs Andrejs20-672014.02.2017.7
Gedrovičs Mārcis4-0064818-20-001966
Geige Andis20-317815.01.2019.4
Geilašs Dmitrijs20-377718.12.2018.7
Geižins Ēriks20-250229.01.2019.4
Gemzis Gints20-621728.01.2019.7
Gercs Edijs20-612020.11.2018.9
Geste Gunārs20-749115.01.2019.4
Gimbutis Arnis20-427018.12.2018.7
Ginters Mārcis20-706817.05.2017.4
Ginters Roberts20-27817.01.2017.7
Giptere Nadežda20-507929.09.2019.7
Girniuss Andris20-703215.03.2017.4
Girniuss Andris5-0051435-20-000011231.12.2020.
Girniuss Andris5-0051434-20-00125531.12.2020.
Girniuss Andris4-0063618-20-00186631.12.2020.
Girniuss Andris4-0063619-20-000061331.12.2020.
Gitendorfs Andris20-593914.02.2018.4
Gjunsburgs
Gladuščenko
Gladuščenko
Gladuščenko
Gladuščenko
Glazunovs Mihails20-240318.07.2017.9
Gluščenko Oļegs20-607718.09.2018.7
Gode Kristaps20-699715.02.2017.18
Gode Pēteris20-699615.02.2017.18
Golde Imants20-297613.11.2018.7
Golubeva Diāna20-765117.06.2019.7
Golubovs Juris4-0053718-20-001646
Golubovs Juris5-0043434-20-001075
Goļevs Anatolijs5-0033234-20-000735
Goļevs Anatolijs4-0038918-20-001046
Goļevs Viktors5-0050534-20-001195
Goļevs Viktors4-0062018-20-001826
Gorbačovs
Gorbačovs Oļegs20-440818.09.2018.7
Gorbunova Jūlija20-614028.01.2019.9
Gorbunovs Dmitrijs20-538614.02.2017.7
Gorbunovs Dmitrijs20-386117.05.2017.18
Gorbunovs Nikolajs20-431121.01.2019.7
Gorbunovs Oļegs20-269222.05.2018.9
Gorjunovs Viktors20-492913.11.2018.7
Gorniks Igors4-0010118-20-000346
Gorniks Igors5-0009734-20-000225
Gorobecs Deniss20-621418.12.2018.7
Gorodjanskis Jurijs3-0035203-20-000478
Gorodjanskis Jurijs4-0066818-20-002006
Gorškovs Ainārs20-318517.06.2019.4
Grabovskis Vladimirs20-588516.01.2018.7
Gračeva Svetlana20-130818.12.2018.14
Gračeva Svetlana20-130818.12.2018.7
Grāmatnieks Kārlis20-447707.01.2019.7
Grandāns Gunārs20-176917.01.2017.7
Grands Denis20-590513.02.2018.7
Grasis Dainis20-469717.04.2018.7
Grasis Guntis20-479922.01.2019.7
Grasmanis Aldis20-236220.03.2018.9
Graudiņa Gita20-170116.11.2016.4
Graudiņš Ainārs20-552016.11.2016.4
Graudulis Jānis20-557214.02.2017.9
Graudulis Jānis20-469416.09.2019.7
Graudulis Mārtiņš20-309511.12.2018.7
Graudumnieks
Grauze Ģirts20-2088.14.08.2018.7
Grava Mārtiņš20-631128.01.2019.11
Grāvīte Tatjana3-0034403-20-000458
Grāvītis Aivars20-703515.03.2017.4
Grāvītis Māris20-446813.05.2019.9
Gražuls Dāvis20-728121.03.2018.4
Grečuha Aleksandrs20-741216.10.2018.7
Grečuha Anatolijs20-383020.09.2016.7
Gribusts Staņislavs20-23414.01.2019.7
Gridņevs Artjoms20-467616.09.2019.18
Gridņevs Artjoms20-600716.10.2018.4
Gridņevs Artjoms4-0048618-20-001416
Gridņevs Sergejs20-139317.01.2017.18
Grieze Edgars20-759916.04.2019.4
Grieze Edgars20-479517.12.2018.7
Griezītis Andris20-17507.01.2019.7
Grieznis Mārcis20-762713.05.2019.4
Grigorjans Sergejs20-247117.04.2018.7
Grigorjevs
Grigorjevs
Grigorjevs Dmitrijs20-667525.09.2019.7
Grigorjevs Grigorijs4-0019818-20-00068631.12.2020.
Grigorjevs Grigorijs5-0017734-20-00048531.12.2020.
Grigorjevs Igors4-0071618-20-002016
Griķis Andrejs20-427815.01.2019.4
Griķis Uldis20-760016.04.2019.4
Grimza Ingars20-401520.03.2018.7
Grīnbergs Dainis20-711214.06.2017.4
Grīnbergs Gints20-182714.02.2017.7
Grīnfelde Anita20-628928.01.2019.11
Grīnis Roberts20-486228.01.2019.7
Grīnmanis Jānis20-577720.03.2018.7
Grinpukals Valdis20-758915.04.2019.7
Grinpukals Valdis20-758915.04.2019.14
Grīns Artūrs20-732122.05.2018.7
Grinšpons Henrijs20-711014.06.2017.4
Griščenkovs
Grišulis Gints4-0017918-20-000656
Grišulis Gints5-0016234-20-000475
Gritenas Gediminas20-549520.09.2016.7
Grīva Uldis20-733823.05.2018.4
Grjaznihs Leonīds20-188513.02.2018.7
Grodņa Juris20-386815.11.2016.14
Grodņa Juris20-386815.11.2016.7
Grosbahs Guntars20-571313.06.2017.7
Gross Vladislavs20-760916.04.2019.4
Groznovs Vladimirs20-769112.08.2019.7
Grubbe Gundars3-0017016-20-000113
Grūbe Austris20-565015.03.2017.4
Grūbe Inesis20-601012.06.2018.4
Grūbe Inesis20-601712.06.2018.7
Gruberts Rūdolfs20-445616.04.2019.18
Gruduls Jurijs20-583219.09.2017.4
Gruduls Jurijs20-583219.09.2017.18
Grundmanis Andris20-585229.09.2019.4
Grundmanis Mārtiņš20-705916.05.2017.7
Grundmanis Mārtiņš20-443228.01.2019.7
Gruntmanis Jānis4-0083820-20-000512
Gruntmanis Kalvis20-723818.12.2018.7
Gruzniņš Jānis20-704919.04.2017.4
Gruzovs Eduards4-0051518-20-001486
Guba Igors20-758215.04.2019.7
Gubina Marianna20-439111.03.2019.9
Gubins Aleksandrs20-2049.14.02.2017.7
Gudele Alvina20-324220.11.2018.7
Gudiļins Pāvels20-258213.02.2018.7
Gudkins Vladimirs5-0043034-20-001035
Gudkins Vladimirs4-0053318-20-001606
Gulbis Aivars5-0024934-20-000545
Gulbis Aldis20-451607.01.2019.7
Gulbis Anatolijs20-763513.05.2019.4
Gulbis Jānis20-708913.06.2017.7
Gulbis Kaspars3-0023816-20-000143
Gulbis Mārcis20-254412.12.2017.4
Gulbis Mārcis20-254412.12.2017.18
Gulbis Mārcis20-2544/1P13.02.2018.7
Gulbis Raimonds20-391717.04.2018.7
Gulbis Roberts20-767415.07.2019.7
Gunārs20-281016.05.2017.7
Gunta4-0054318-20-001666
Gunta5-0043834-20-001095
Gurčus Jons5-0019836-20-000081
Gurčus Jons4-0018420-20-000082
Gurčus Jovits4-0073120-20-000482
Gustavs Gundars20-197518.07.2017.14
Gustavs Gundars20-197518.07.2017.7
Gusts Edgars20-765717.06.2019.4
Guščiks Juris5-0066234-20-001395
Guščiks Juris4-0082818-20-002246
Gutāns Zigurds20-669321.01.2019.4
Gutāns Zigurds5-0050634-20-001205
Gūtmanis Andris20-591821.03.2018.4
Gūtmanis Dinārs20-615421.01.2019.7
Hainovskis Romans20-752328.01.2019.7
Hapova Margarita20-620914.01.2019.9
Harčenkovs Andrejs20-710914.06.2017.18
Harčenkovs Andrejs20-722116.01.2018.7
Haritonovs Jurijs4-0046118-20-001366
Haritonovs Vladimirs20-364821.01.2019.7
Harlaps Aleksandrs20-557918.07.2017.7
Haruta Oļegs20-304611.03.2019.7
Haselbaums Ivars20-545320.09.2016.7
Hatuncevs Jurijs20-2011.17.01.2017.7
Heinrihsons Arnis20-233118.10.2016.7
Hell Kimmo20-740018.09.2018.7
Hlabutins Leopolds20-538115.11.2016.7
Hlusovs Oļegs20-475221.01.2019.7
Hļebņikovs Igors20-401712.12.2017.7
Hmeļņickis Gunārs20-468115.01.2019.4
Hmeļņickis Gunārs20-468115.01.2019.18
Hmeļņickis Jānis20-643129.09.2019.7
Holger Kald20-774129.09.2019.7
Holms Einārs20-154315.04.2019.7
Holods Sergejs20-768812.08.2019.7
Horna Matīss4-0046420-20-000302
Hrapovs Vitālijs20-444518.09.2018.7
Hudorožkovs
Husnutdinovs
Icaks Artis20-633117.06.2019.7
Iesalnieks Aldis20-273422.05.2018.7
Iesalnieks Kaspars5-0049934-20-001135
Iesalnieks Kaspars4-0061418-20-001766
Iesalnieks Mārtiņš20-403816.01.2018.7
Ieviņa Santa20-762613.05.2019.9
Ieviņš Jānis4-0052918-20-001566
Ieviņš Jānis5-0042634-20-000995
Ieviņš Kaspars20-737310.07.2018.4
Ieviņš Rihards20-718616.10.2017.4
Ieviņš Uldis20-43829.09.2019.7
Igaune Baiba20-675014.02.2018.4
Igaunis Guntars20-771316.09.2019.7
Igaunis Jānis20-590013.02.2018.7
Igaunis Jānis20-775629.09.2019.7
Igaunis Pēteris20-485922.01.2019.7
Ignaškins Oļegs20-36625.09.2019.7
Ignatjevs Paulis20-700314.03.2017.7
Ignatjevs Sergejs20-495718.12.2018.7
Ignatovičs Andrejs20-243719.09.2017.7
Ilarionovs Igors20-428518.12.2018.7
Ilmārs20-218218.04.2017.7
Iļjins Anatolijs20-418513.11.2018.7
Indriks Žanis20-94415.11.2016.7
Indriksons Valts20-703015.03.2017.4
Induss Juris20-566218.04.2017.7
Ipatjevs Jānis20-730622.05.2018.7
Irbe Jānis20-738614.08.2018.9
Irbe Jānis20-455128.01.2019.7
Isajevs Aleksejs20-731318.04.2018.4
Isajevs Igors20-432711.12.2018.7
Isakova Juzefa5-0015034-20-000415
Isakova Juzefa5-0015036-20-000041
Ivanausks Vitauts20-454115.07.2019.7
Ivanova Gaļina20-624615.04.2019.7
Ivanovs Aleksandrs20-723913.02.2018.7
Ivanovs Aleksejs20-583316.10.2017.4
Ivanovs Aleksejs20-583316.10.2017.18
Ivanovs Arvīds20-434618.12.2018.4
Ivanovs Arvīds20-434618.12.2018.7
Ivanovs Arvīds20-747918.12.2018.4
Ivanovs Mārtiņš20-721112.12.2017.7
Ivanovs Nikolajs20-742413.11.2018.7
Ivanovs Pavels3-0027003-20-000328
Ivanovs Sergejs20-330421.01.2019.7
Ivanovskis
Ivanovskis Jānis20-120819.09.2017.7
Ivaņuta Ņina20-598410.07.2018.18
Ivuškāns Arnis3-0014303-20-000178
Ivuškāns Arnis4-0023718-20-000716
Ivuškāns Arnis5-0052934-20-001305
Īzaks Rolands20-753929.01.2019.4
Izraiļsons Igors20-58515.11.2016.7
Jablonskis Pavels20-732822.05.2018.7
Jakelaitis Tauras4-0046620-20-000322
Jakimovs Nikolajs4-0071818-20-002036
Jakimuškins
Jākobsons Artūrs5-0015234-20-00042531.12.2020.
Jākobsons Artūrs4-0016618-20-00058631.12.2020.
Jākobsons Juris20-396518.07.2017.7
Jakoveca Ludmila20-455817.06.2019.9
Jakovickis Māris20-746712.12.2018.4
Jakovļeva Līvija20-464229.09.2019.7
Jakovļevs Gunārs20-710214.06.2017.4
Jakovļevs Sergejs5-0034634-20-000865
Jakovļevs Sergejs4-0041318-20-001286
Jakovļevs Viktors20-271722.05.2018.7
Jakubovičs Gunārs20-238713.06.2017.9
Jakunovs Juris4-0038818-20-001036
Jakunovs Juris5-0033134-20-000725
Jakušonoks Roberts20-6522.05.2018.9
Jakušonoks Roberts20-6522.05.2018.7
Jamščiks Anatolijs3-0010916-20-000063
Janevičs Aleksandrs20-261014.01.2019.9
Janevičs Aleksandrs20-261014.01.2019.7
Jankaitis Mārcis20-711518.07.2017.7
Jankevičs Aigars20-741416.10.2018.7
Jankovs Sandis20-769512.08.2019.4
Jankovskis Andris20-573014.06.2017.4
Jankovskis Jānis20-250619.07.2017.4
Jansone Larisa20-446917.06.2019.9
Jansone Zane20-718116.10.2017.7
Jansone Zenta20-294918.09.2018.9
Jansons Andis20-593718.04.2018.4
Jansons Armands20-382218.10.2016.7
Jansons Artis20-197912.12.2018.4
Jansons Dmitrijs20-280522.05.2018.7
Jansons Egīls20-348929.09.2019.7
Jansons Jānis20-85017.06.2019.7
Jansons Juris20-373711.12.2018.7
Jansons Raimonds20-176521.01.2019.7
Jansons Viesturs20-422120.11.2018.7
Januševskis Jēkabs20-605918.09.2018.9
Jaņenko Ludmila20-239518.07.2017.7
Jarošs Viktors20-384317.01.2017.7
Jasaite Olga20-620611.02.2019.9
Jasaitis Albins20-302315.01.2019.18
Jasinska Svetlana20-2036.15.11.2016.7
Jaskiļevičs Vitālijs20-545712.12.2017.7
Jass Andris20-739918.09.2018.7
Jaunsproģis Ģirts3-0036616-20-000223
Jaunups Māris20-293827.11.2018.7
Jaunzemis Mārcis20-450617.06.2019.7
Jaunzems Egijs20-58713.12.2016.7
Jazvecs Vladislavs20-128411.12.2018.7
Ječius Andrius20-759616.04.2019.4
Jefanovs Aleksandrs20-423807.01.2019.7
Jefanovs Jurijs20-412516.10.2018.7
Jēgere Lidija20-415216.10.2018.9
Jēgers Jānis20-773225.09.2019.7
Jegorovs Dmitrijs20-764113.05.2019.7
Jegošins Aleksejs4-0045818-20-001336
Jēkabsons Aldis5-0042234-20-000965
Jēkabsons Andris20-619611.03.2019.18
Jēkabsons Atis20-697118.07.2017.7
Jēkabsons Ģirts3-0034503-20-000468
Jēkabsons Jānis20-214719.04.2017.4
Jelinskis Salvis20-749515.01.2019.4
Jepifanovs Dmitrijs20-674313.11.2018.7
Jerkins Uldis20-310812.12.2018.4
Jermacāne Marina4-0019618-20-000666
Jermacāns Juris20-655521.01.2019.7
Jermakovs Genadijs20-95114.03.2017.7
Jermaļonoka Olga20-615914.01.2019.9
Jermaļonoks Ivans20-96318.09.2018.7
Jermaļonoks Pāvels20-344411.02.2019.7
Jerohins Sergejs20-730217.04.2018.7
Jeršovs Ints4-0029120-20-000142
Jesipenko Jurijs20-774229.09.2019.7
Jesipenko Jurijs5-0042134-20-000955
Jesperiņš Leonīds20-13911.02.2019.9
Jevgenijs20-588416.01.2018.7
Jevgēnijs20-388816.10.2017.18
Jevgeņijs4-0006218-20-000186
Jevģēnijs20-189618.10.2016.7
Jirgens Raitis4-0065518-20-001986
Joffe Jevgenijs20-268722.05.2018.7
Joja Ģirts20-715015.08.2017.4
Joma Janeks20-729417.04.2018.7
Jonelis Andris20-392019.09.2017.7
Joniškāns Harijs20-66515.04.2019.7
Judeiks Gvido20-762813.05.2019.4
Judeiks Gvido20-401317.04.2018.7
Jugans Indulis20-410412.06.2018.7
Juhna Ivars20-719814.11.2017.7
Juknevičs Ints20-771816.09.2019.9
Jukšs Sergejs20-503511.02.2019.7
Juliks Jānis5-0039034-20-000905
Jumītis Edgars20-682129.01.2019.4
Jurāne Iveta20-466015.01.2019.4
Jurāne Iveta20-466015.01.2019.18
Jurēvics Kaspars20-546920.09.2016.7
Jurēvics Pēteris20-227116.10.2017.7
Jurevičs Guntis20-727921.03.2018.4
Jurēvičs Māris4-0009218-20-000256
Jurēvičs Māris5-0009334-20-000185
Jurgens Ralfs20-496507.01.2019.7
Jurgensons Oļģerts20-458522.01.2019.7
Jurgensons Roko20-751622.01.2019.7
Jurjāns Varis20-56516.09.2019.4
Jurjāns Varis20-56516.09.2019.18
Jurovskis Vladimirs20-363120.09.2016.7
Jurševics Edgars20-697717.01.2017.4
Justs Jānis20-775229.09.2019.7
Kacars Aivars20-610820.11.2018.7
Kacneļsons Leonīds20-628811.03.2019.7
Kadulina Svetlana20-574515.08.2017.9
Kaduļins Valentīns3-0056203-20-000578
Kagainis Ziedonis20-434217.06.2019.7
Kaganovičs Eduards20-701414.03.2017.7
Kahovskis Kazimirs20-174918.04.2017.9
Kaidašs Vladimirs20-625113.11.2018.7
Kaktīts Sandris20-716819.09.2017.4
Kalamašnikova Irina20-451312.08.2019.7
Kalamašņikovs Juris20-256412.12.2017.7
Kalamažnikovs
Kalaneps Genādijs4-0046818-20-001376
Kalbergs Guntars20-216617.01.2017.7
Kalējs Raimonds20-249712.12.2017.7
Kālis Aivars20-260212.06.2018.7
Kālis Aivars20-570019.06.2018.4
Kalmikovs
Kalniņa Aija20-244213.05.2019.4
Kalniņš Aivars20-443012.08.2019.7
Kalniņš Aivars20-211114.02.2017.7
Kalniņš Andrejs20-459014.01.2019.7
Kalniņš Bruno20-741111.12.2018.7
Kalniņš Guntis20-489007.01.2019.7
Kalniņš Guntis20-271310.07.2018.7
Kalniņš Gvido20-547020.09.2016.7
Kalniņš Igors20-265113.02.2018.7
Kalniņš Ilgonis20-547920.09.2016.7
Kalniņš Ivars20-302714.06.2017.4
Kalniņš Ivars20-302714.06.2017.18
Kalniņš Ivars20-341428.01.2019.9
Kalniņš Jānis20-441915.04.2019.7
Kalniņš Kaspars20-636515.07.2019.7
Kalniņš Māris20-741716.10.2018.7
Kalniņš Normunds3-0023616-20-000123
Kalniņš Normunds5-0032836-20-000161
Kalniņš Raimonds4-0005618-20-000126
Kalniņš Uldis20-282714.08.2018.7
Kalniņš Vitālijs20-386721.01.2019.7
Kalniškāns Arnis20-68823.05.2018.4
Kalns Vilnis20-386610.07.2018.7
Kaltenieks Viesturs20-396419.09.2017.7
Kalvītis Ilvars20-768115.07.2019.7
Kalvītis Imants20-467915.01.2019.4
Kaļinovskis
Kaļiņins Aivars20-175718.10.2016.7
Kaļiņins Dmitrijs20-626020.11.2018.7
Kaļiņins Gusts20-591614.02.2018.4
Kaļjanovs Andrejs20-430316.10.2018.7
Kamars Jānis20-777216.09.2019.7
Kameņeckis Grigorijs20-233919.09.2017.9
Kampāns Ivo4-0004118-20-000086
Kampāns Ivo5-0004534-20-000065
Kamuškovs Deniss20-426211.12.2018.7
Kanajevs Artūrs20-632013.05.2019.7
Kancītis Lauris20-596218.04.2018.4
Kanders Vitālijs4-0064118-20-001896
Kanders Vitālijs5-0052034-20-001265
Kantiševs Juris20-313615.04.2019.7
Kantiševs Vilnis20-726320.03.2018.7
Kapitonova Tatjana20-404320.03.2018.9
Kapkalns Aldis20-259013.02.2018.7
Kaplans Aleksandrs20-275413.11.2018.7
Kaplans Aleksandrs20-2754/1P18.07.2017.9
Kapočeņa
Kaprālis Jānis2-000042-0000410
Kapusta Dmitrijs20-607416.10.2018.4
Karabanovs Sergejs20-724513.02.2018.18
Karabanovs Sergejs20-724413.02.2018.7
Karaļuns Igors20-437715.04.2019.7
Karasevs Andris20-440215.01.2019.4
Karasjovs Valerijs20-352516.01.2018.7
Kareļkovs Valdis20-337616.09.2019.7
Karetin Mikhail20-352710.07.2018.7
Kārkliņa Marina20-740518.09.2018.7
Kārkliņš Juris20-735312.06.2018.7
Kārkliņš Kārlis20-623729.01.2019.4
Kārkliņš Modris5-0006134-20-00011531.12.2020.
Kārkliņš Modris4-0006318-20-00019631.12.2020.
Kārkliņš Oļģerts4-0061018-20-001716
Kārkliņš Vilnis20-610213.11.2018.7
Karlsons Ernests20-571615.08.2017.7
Karlsons Kārlis20-243116.05.2017.7
Karnišauskis Valdis4-0010818-20-00041631.12.2020.
Karnītis Ivars20-756115.04.2019.14
Karnītis Ivars20-756115.04.2019.7
Karolis Gatis20-463527.11.2018.9
Karpenko Ieva20-702815.03.2017.4
Karpovičs Valērijs20-263810.07.2018.7
Karpovs Jaroslavs20-775529.09.2019.7
Karpovs Juris20-479325.09.2019.7
Karps Guntis20-2062.17.01.2017.4
Karss Juris20-760815.04.2019.9
Karss Juris20-760815.04.2019.7
Kasakovskis Aldis20-747112.12.2018.4
Kasakovskis Aldis20-414914.08.2018.7
Kasjkovs Dmitrijs20-565818.04.2017.7
Kaskevičs Andrejs5-0025134-20-00056531.12.2020.
Kaskevičs Andrejs4-0028318-20-00082631.12.2020.
Kaskevičs Jurijs20-409112.06.2018.7
Kasparovs Edmunds4-0032518-20-000986
Kašs Andis20-731618.04.2018.4
Katkevičs Antons20-275210.07.2018.7
Katkovskis Sergejs20-387814.02.2017.7
Kaufmanis Laimonis20-373816.05.2017.7
Kauliņš Kristaps20-704819.04.2017.4
Kaupers Ervīns20-679023.05.2018.4
Kaupers Ervīns20-679023.05.2018.18
Kausa Anita20-553015.11.2016.11
Kavuns Aleksandrs20-8711.02.2019.7
Kazakova Zoja20-282118.09.2018.7
Kazakovs Anatolijs20-285715.08.2017.7
Kazakovs Leonīds20-383917.01.2017.7
Kazāks Uldis20-700214.03.2017.7
Kazeks Arnis20-482212.12.2018.4
Kazimirčiks Dmitrijs20-554217.01.2017.7
Kazimirovs Andris20-412718.09.2018.7
Kazjonovs Ivans20-262716.01.2018.4
Kazulis Antons20-422907.01.2019.7
Kečedži Natāns20-618811.02.2019.7
Keidāns Andris20-192518.10.2016.7
Keiselis Jānis20-691018.10.2016.7
Keisels Donats20-227207.01.2019.7
Kenstavičs Aigars20-396619.09.2017.7
Kerija Jolanta20-723513.02.2018.7
Keziks Uldis20-427307.01.2019.7
Keziks Uldis20-318617.06.2019.4
Khryukin Oleg20-303729.09.2019.7
Kidiks Tomass20-732622.05.2018.7
Kijevs Valerijs4-0054418-20-00167631.12.2020.
Kijevs Valerijs5-0043934-20-00110531.12.2020.
Kinažs Armands20-640716.09.2019.7
Kinele Margarita20-586312.12.2017.7
Kirhners Sandis20-753029.01.2019.7
Kirilovs Genadijs20-384115.11.2016.7
Kirilovs Ivans20-701514.03.2017.9
Kirjuhins Dmitrijs20-275018.12.2018.7
Kirkops Dzintars20-275313.11.2018.7
Kiseļevs-Podgornijs
Kiseļovs Eduards20-318416.09.2019.4
Kislijs Aleksandrs20-639515.01.2019.4
Kiščenko Elīna20-734723.05.2018.4
Kiščenko Elīna20-734723.05.2018.18
Kiščenko Mārtiņš20-692016.11.2016.4
Kiščenko Mārtiņš20-692016.11.2016.18
Kitajevs Viktors20-5930/1P13.06.2017.7
Kitajevs Viktors20-593017.04.2018.9
Kivilands Kristaps4-0065020-20-000452
Kivliņš Reinis20-727621.03.2018.4
Klagišs Antons20-230916.05.2017.7
Klapers Agris20-547718.10.2016.7
Klasiņš Gatis20-392615.03.2017.4
Klēbergs Egils20-270317.04.2018.7
Kleins Oskars20-604216.10.2018.7
Klibinskis Mārtiņš20-553617.01.2017.7
Klimans Valentīns
Klints Mārtiņš20-723713.02.2018.7
Klints Uldis20-258516.01.2018.7
Klišēvičs Aigars20-672213.03.2017.7
Klovāns Osvalds20-284814.08.2018.7
Klucis Kaspars20-418321.01.2019.7
Klūga Edvīns20-426707.01.2019.7
Klusa Rita20-752228.01.2019.7
Kļavinskis Ivars20-430107.01.2019.14
Kļavinskis Ivars20-430107.01.2019.7
Kļaviņš Aivars20-314015.01.2019.4
Kļaviņš Andris20-392715.03.2017.4
Kļaviņš Āris20-609613.11.2018.7
Kļaviņš Arnis4-0039618-20-001136
Kļaviņš Vilnis3-0009703-20-000118
Kļementjevs Mihails20-625611.03.2019.7
Kļemjacionoks
Kmins Andris20-451713.05.2019.7
Kmins Juris20-240410.07.2018.7
Kņazs Andrejs20-617611.03.2019.7
Kočāns Guntis20-703818.04.2017.7
Kočetkovs Uldis20-369718.12.2018.7
Koemecs Oskars20-568319.04.2017.4
Kofekidis Aleksandrs20-425514.01.2019.7
Kokhovets Ivan20-334716.01.2018.7
Kokins Raimonds5-0018034-20-000495
Kokins Raimonds4-0020118-20-000696
Kokins Raimonds4-0020119-20-0000213
Koks Valdis4-0051318-20-001466
Koks Valdis5-0041934-20-000935
Kolakauskas
Kolāts Mairis20-444415.04.2019.7
Kolčs Ingars20-553513.12.2016.7
Kolendo Ģirts20-715914.08.2018.7
Kolkova Olga20-272310.07.2018.4
Kolosovs Emīls20-703618.04.2017.9
Kolosovska Marina20-569416.05.2017.7
Kolotvin Pavel20-726920.03.2018.7
Kolovza Jānis20-189220.09.2016.7
Kolpaščikovs
Kolyushev Igor20-462016.09.2019.18
Koļesņiks Pāvels20-736310.07.2018.7
Komjakovs Anatolijs20-289712.06.2018.7
Koncevičs Ervīns20-293420.11.2018.14
Koncevičs Ervīns20-293420.11.2018.7
Kondrahins Andrejs20-773125.09.2019.7
Kondratjuks Oļegs20-583116.10.2017.4
Kondrāts Modris20-268014.02.2018.4
Kondrovs Juris20-753829.01.2019.4
Kononovs Juris20-309329.01.2019.7
Kononovs Mihails4-0010018-20-000336
Konovko Jurijs20-723213.02.2018.7
Konstantinovs Māris20-721312.12.2017.7
Konstantins20-729117.04.2018.7
Konstantins20-405021.03.2018.4
Konstantins4-0010518-20-00038631.12.2020.
Konstantīns20-768612.08.2019.7
Konstantīns20-724613.02.2018.18
Konstantīns20-232015.08.2017.7
Konstantīns20-588020.03.2018.7
Konstantīns4-0063520-20-000442
Koņkovs Andrejs20-613018.12.2018.7
Kopitins Viktors3-0030503-20-000398
Kopovaja Irina3-0005503-20-000068
Kops Laimonis20-247022.05.2018.9
Kopštāls Dins20-551213.06.2017.14
Korabo Ivars20-185817.01.2017.9
Korāts Aigars20-709613.06.2017.7
Korba Dinaida5-0014934-20-000405
Korba Dinaida4-0016418-20-000576
Kore Imants20-613211.12.2018.7
Koreņiks Ivans20-349328.01.2019.7
Kornačs Uldis4-0013818-20-000676
Korņejevs Jānis20-746111.12.2018.7
Korņejevs Jānis20-630827.11.2018.9
Koroļenko Vadims20-424807.01.2019.7
Koroļkovs Aleksejs20-450818.12.2018.7
Koroļs Jurijs20-467715.01.2019.4
Koroļs Jurijs20-467715.01.2019.18
Korotinska Tatjana20-745611.12.2018.7
Korotkovs
Koržeņevska Līga20-539420.09.2016.7
Kosovs Aleksandrs20-219819.09.2017.4
Kostins Andrejs20-8013.11.2018.9
Kostjukovs Kārlis3-0010803-20-000168
Kostrova Jūlija20-584917.04.2018.9
Kostrovs Viktors20-738414.08.2018.7
Kots Maksims20-742713.11.2018.7
Kots Maksims4-0062420-20-000422
Kovalev Vilentiy20-440411.03.2019.18
Kovaļenko Andris20-490316.09.2019.4
Kovaļeņa Nikolajs20-615317.12.2018.7
Kovaļevskis
Kovaļkovs Anatolijs20-416510.07.2018.7
Kovaļskis Valdis20-748007.01.2019.7
Koverčuks Vitālijs20-712018.07.2017.7
Koziņecs Vladimirs20-79215.04.2019.7
Kozļakovskis Mihails20-736510.07.2018.7
Kozule Natālija20-182117.05.2017.4
Kozuliņš Juris20-750321.01.2019.7
Kožuhārs Vladimirs4-0061218-20-00173631.12.2020.
Kožuhovs Vladimirs20-07616.10.2018.9
Krainis Guntars20-416816.10.2018.7
Krasnodembskis
Krasnorucka Jeļena20-409212.06.2018.9
Krasnoruckis
Krasnoščokovs Jurijs3-0030903-20-000438
Krasņakova Ludmila20-084210.07.2018.7
Krasņikovs Edgars20-427413.11.2018.7
Krastiņš Aivars20-760515.04.2019.7
Krastiņš Aleksandrs20-2044.17.01.2017.7
Krastiņš Edgars20-726014.02.2018.4
Krastiņš Edgars20-726014.02.2018.18
Krasts Jānis20-582716.01.2018.9
Krauja Andris20-670715.01.2019.4
Krauklis Alvis20-197614.02.2017.7
Kravalis Juris20-192718.10.2016.7
Kravalis Juris20-43229.09.2019.7
Kravalis Roberts20-333720.11.2018.7
Kravalis Uldis20-691518.10.2016.7
Kravcovs Sergejs20-375025.09.2019.7
Kravecs Ivans20-460429.09.2019.7
Kravecs Mihails4-0071918-20-002046
Kreicburgs Jānis20-772716.09.2019.7
Kreics Inguards20-85120.09.2016.7
Kreics Jānis20-698514.02.2017.7
Kreičmane Dace20-306313.05.2019.4
Kreilis Armands20-400514.11.2017.4
Kreišmanis Edgars20-734623.05.2018.4
Krēmanis Valdis20-618128.01.2019.7
Krembergs Ēriks20-726114.02.2018.18
Krēsliņš Mareks20-575415.08.2017.4
Krēsliņš Vilnis20-769912.08.2019.7
Krievāne Agrita20-518211.12.2018.7
Krīgerts Aigars20-706616.05.2017.7
Krikuns Viktors20-1617.04.2018.9
Krikuns Viktors20-1617.04.2018.7
Krilova Olga20-384020.03.2018.9
Krils Vitālijs20-643807.01.2019.7
Krils Vitālijs4-0052319-20-0000413
Kristaps20-636612.08.2019.7
Kristovskis Imants20-185118.10.2016.7
Krišanovskis Renārs20-731518.04.2018.4
Krišāns Jānis5-0027734-20-000675
Krišāns Jānis4-0032118-20-000966
Krištapjonoks Viktors20-179916.10.2018.7
Križanovskis
Krols Alberts20-68315.11.2016.7
Kronbergs Māris20-599212.06.2018.7
Kroņkalns Normunds20-405114.02.2018.4
Krošs Āris20-626815.04.2019.9
Krukovska Lilija3-0056503-20-000608
Krūmiņa Daiga20-713711.03.2019.7
Krūmiņš Ģirts20-246814.11.2017.7
Krūmiņš Ivars20-2076.17.01.2017.7
Krūmiņš Jānis20-563120.03.2018.7
Krūmiņš Jānis20-640528.01.2019.7
Krūmiņš Lauris20-742913.11.2018.7
Krūmiņš Salvis20-171914.02.2017.7
Krumpāns Valdis20-334413.11.2018.7
Krumpļevska Marija20-321613.05.2019.7
Krupeņa Aleksandrs20-191515.08.2017.7
Krupeņa Viktors20-717616.10.2017.7
Krupinskis Juris5-0025937-20-0000515
Krupinskis Juris3-0016816-20-000093
Krupinskis Juris4-0029520-20-000182
Krupinskis Juris5-0025936-20-000121
Krūskops Uldis20-3446/1P17.04.2017.14
Krūskops Uldis4-0005318-20-000096
Krūskops Uldis5-0005734-20-000075
Krusts Imants20-243515.08.2017.9
Krusts Imants20-243515.08.2017.7
Krusts Roberts20-641516.09.2019.9
Krutova Nadežda20-773625.09.2019.7
Krūze Liene20-751422.01.2019.7
Krūzmanis Māris20-559616.05.2017.7
Kublis Raimonds20-752128.01.2019.7
Kubuliņš Jānis20-382920.09.2016.7
Kubuliņš Kaspars20-702715.03.2017.4
Kubulnieks Artis20-638107.01.2019.7
Kucins Andris4-0006920-20-000042
Kucins Kaspars20-707217.05.2017.4
Kučins Oļegs4-0039018-20-001066
Kučinskis Juris20-413514.08.2018.7
Kūde Juris20-745027.11.2018.7
Kudelko Aleksandrs20-653416.09.2019.7
Kudesovs Aleksejs20-767615.07.2019.7
Kudiņš Eduards4-0047618-20-001396
Kudiņš Juris5-0066634-20-001435
Kudiņš Juris4-0083418-20-002306
Kudors Rihards20-690621.09.2016.4
Kuģis Arvis5-0050937-20-0001015
Kuģis Arvis4-0062321-20-0000416
Kuiva Roberts20-600919.06.2018.4
Kuiva Roberts20-600919.06.2018.18
Kuka Jānis20-215618.07.2017.7
Kukainis Igors20-298929.01.2019.7
Kukemilks Mārtiņš20-210617.01.2017.7
Kukjāns Vladimirs20-584622.01.2019.7
Kukličs Agris20-752828.01.2019.9
Kuks Aldis20-458217.06.2019.4
Kuks Aldis20-243419.09.2017.7
Kūla Ilmars4-0006618-20-000226
Kūla Ilmars5-0006534-20-000155
Kulikovs Jevgēnijs20-717716.10.2017.7
Kuļešovs Sergejs3-0002703-20-000018
Kuļikovskis Jānis20-755911.03.2019.7
Kuļšs Juris4-0051018-20-00143631.12.2020.
Kumalāns Arvīds20-705816.05.2017.7
Kuncevičs Raimonds4-0049718-20-00142631.12.2020.
Kupčs Vents20-392314.03.2017.7
Kuprenas Kestutis20-690221.09.2016.4
Kuprinskis Aigars20-440928.01.2019.7
Kupšis Imants4-0039918-20-001166
Kupšis Imants5-0033634-20-000775
Kurmis Mārtiņš4-0040818-20-00125631.12.2020.
Kurmis Roberts20-750115.01.2019.18
Kurmis Roberts20-750115.01.2019.4
Kurošs Aleksandrs20-285018.09.2018.7
Kurpuševs Magnuss4-0053418-20-001616
Kursītis Aldis20-376313.06.2017.7
Kurtišs Kaspars20-586712.12.2017.9
Kusiņš Andris20-739214.08.2018.4
Kušners Vitolds4-0054118-20-001656
Kušners Vitolds5-0043634-20-001085
Kušteiko Svetlana20-409417.04.2018.7
Kuzminova Elena4-0023818-20-000726
Kuzminovs Valdis20-516313.11.2018.7
Kuzmins Andrejs20-7814.08.2018.9
Kuzminskis Jānis20-344307.01.2019.7
Kuzņecovs
Kuzņecovs Alberts20-614611.02.2019.9
Kuzņecovs Anatolijs20-29207.01.2019.7
Kvaša Aleksandrs20-272517.01.2017.18
Kviesis Kārlis20-18325.09.2019.7
Kviesītis Uldis20-21516.09.2019.9
Ķauķis Andris4-0083218-20-002286
Ķeiris Māris20-424318.12.2018.7
Ķelle Ketija20-693716.11.2016.4
Ķelle Māris20-71214.12.2016.4
Ķempe Uldis3-0018703-20-000238
Ķencis Imants20-443728.01.2019.9
Ķēniņš Kaspars20-251318.04.2018.18
Ķerāns Guntars20-309611.02.2019.4
Ķikuts Jānis20-719316.10.2017.4
Ķimsis Ivars20-246112.12.2017.7
Ķinēns Kaspars20-561115.02.2017.4
Ķipste Ilze20-301815.01.2019.4
Ķipste Ilze20-301815.01.2019.18
Ķurbe Agrita20-286618.09.2018.9
Ķūrens Andris20-603216.10.2018.4
Ķuzāne Anna20-246222.05.2018.7
Ķuze Agris20-5305/1P16.10.2017.7
Laane Ahti20-756311.03.2019.9
Lablaiks Kristaps20-725314.02.2018.4
Labonarska Renāta20-725414.02.2018.4
Lacare Svetlana20-669621.01.2019.7
Lācis Jānis20-213515.02.2017.4
Lācis Raitis3-0034617-20-0000217
Lāčaunieks Andrejs20-551614.03.2017.7
Lāčaunieks Jānis5-0066434-20-001415
Lāčaunieks Jānis4-0083118-20-002276
Laganovskis
Lagzdiņš Jānis20-698814.02.2017.9
Lagzdiņš Māris20-719616.10.2017.4
Lahs Ignats20-271116.01.2018.7
Laicāne Anita20-508229.09.2019.9
Laizāns Raivis20-661411.03.2019.7
Lakuša Vivija3-0009803-20-000128
Lākutis Aivars20-458716.09.2019.7
Lancmanis Andris20-769312.08.2019.9
Lange Ruslans20-561717.04.2018.11
Langenfelds Jānis20-646615.01.2019.4
Langrats Ivars20-749715.01.2019.4
Lāns Elgars20-763313.05.2019.4
Lapeko Ilona4-0051618-20-001496
Lapickis Sergejs20-407322.05.2018.7
Lapinskis Armands20-575619.07.2017.4
Lapiņš Raitis20-195115.11.2016.7
Lapkovska Ilona20-729217.04.2018.7
Lapkovskis Josifs20-4692/1P19.07.2017.14
Lapkovskis Josifs4-0010418-20-000376
Lapkovskis Josifs5-0010034-20-000255
Lapsa Arnis20-698117.01.2017.18
Lapsa Ivars20-229214.06.2017.4
Lapsa Ivars20-229214.06.2017.18
Lapsiņa Ilze20-710419.07.2017.4
Larka Viktors3-0005603-20-000078
Lasis Ivars20-190016.01.2018.9
Lasmanis Gints4-0048220-20-000352
Lasmanis Gints5-0040036-20-000231
Lasmanis Gints3-0024116-20-000153
Lasmanis Gundars20-323315.07.2019.4
Lasmanis Gundars20-460315.07.2019.7
Latiškevičs Artjoms20-764517.06.2019.7
Latvels Juris20-293617.04.2018.7
Lauga Anita20-776429.09.2019.7
Laune Gintauts20-226913.06.2017.7
Lauris Jānis20-186013.06.2017.7
Lazarenoks Janeks20-561215.02.2017.4
Lazda Indulis Egons20-450116.09.2019.7
Lazdāns Artūrs20-339622.01.2019.7
Lazdāns Kristaps20-730718.04.2018.4
Lazdiņa Inta20-777116.09.2019.9
Lazdups Viktors20-257316.01.2018.7
Leduskukaine Elina20-342915.01.2019.4
Legzdiņš Gatis20-272912.12.2018.4
Leinbergs-Lembergs
Leitāns Aivars4-0024018-20-000746
Leitēns Ainārs20-394913.06.2017.7
Leitis Aigars20-378915.01.2019.4
Leitis Aldis20-323520.11.2018.4
Leitis Einārs20-702915.03.2017.4
Leja Jānis20-465125.09.2019.7
Lejas-Krūmiņš Ingus20-635317.06.2019.7
Lejiņš Juris20-231315.08.2017.7
Lēmane Dzintra3-0041703-20-000508
Lepers Vilhelms20-27622.01.2019.7
Lešinskis Antons20-721012.12.2017.7
Letavnieks Viktors20-746211.12.2018.7
Levandi Indrek20-604314.08.2018.7
Levenšteins Ģirts20-741616.10.2018.7
Līberts Harijs20-360527.11.2018.7
Līcis Dzintars20-249612.06.2018.7
Līcis Nils4-0039318-20-001096
Līcītis Guntis4-0009318-20-000266
Līcītis Guntis5-0009434-20-000195
Līdaks Endijs20-635815.07.2019.4
Līdaks Endijs20-635815.07.2019.18
Lieckalniņš Arvīds20-00712.12.2017.18
Liedskalniņš Askolds20-593614.02.2018.4
Liekniņš Uldis20-282914.08.2018.7
Lielvalodis Uldis20-621111.02.2019.9
Liepa Ainars20-708513.06.2017.7
Liepa Evija20-696717.01.2017.7
Liepa Mārtiņš20-712319.07.2017.4
Liepiņš Andris20-164625.09.2019.7
Liepiņš Gatis3-0010103-20-000158
Liepiņš Guntars20-413010.07.2018.9
Liepiņš Guntars20-621314.01.2019.7
Liepiņš Mārcis4-0031818-20-000936
Liepiņš Māris20-755311.03.2019.7
Liepiņš Raimonds20-228819.04.2017.4
Liepiņš Ronalds20-362914.11.2017.7
Liepiņš Valerijs20-433815.04.2019.7
Liepiņš Viktors20-87318.04.2017.7
Liepnieks Nauris20-496213.11.2018.7
Lietavietis Dainis20-198613.06.2017.7
Lifšics Romualds20-234518.07.2017.7
Līkops Pēteris20-739614.08.2018.7
Linavskis Vladimirs3-0018803-20-00024831.12.2020.
Linde Andrejs20-71519.04.2017.4
Linde Arnis20-288812.12.2018.18
Linde Kārlis20-737210.07.2018.4
Liniņš Edgars20-601810.07.2018.7
Līnis Sergejs20-320011.12.2018.7
Lipe Māris20-2521/219.09.2017.7
Lipskis Aivars4-0062718-20-001846
Lipskis Aivars5-0051034-20-001225
Lipšāns Gunārs20-111120.09.2016.7
Lipšāns Rolands20-571513.06.2017.7
Lisianskij Leonid20-414016.10.2018.7
Litvins Alberts20-407617.04.2018.7
Litvins Igors20-421127.11.2018.7
Liuga Ričardas20-690721.09.2016.4
Lizums Andris20-418816.10.2018.7
Lobanovs Igors20-653111.12.2018.7
Lobanovs Pāvels20-503611.12.2018.7
Lobkov Alexander20-305018.07.2017.7
Loca Dace20-757211.03.2019.4
Lociks Ivars20-246919.09.2017.7
Locs Jānis20-400912.12.2017.7
Ločmelis Elmārs20-98718.04.2017.7
Ločmelis Ervīns20-606318.09.2018.9
Ločmelis Mārtiņš20-738114.08.2018.7
Ločmelis Raimonds4-0082718-20-002236
Lodiņš Tālis20-213715.02.2017.4
Lodiņš Tālis20-213715.02.2017.18
Lohovs Aleksandrs20-605618.09.2018.7
Lohovs Viktors4-0046918-20-001386
Losāns Māris4-0029720-20-00020231.12.2020.
Losevs Igors20-165507.01.2019.7
Losevs Jānis20-753729.01.2019.4
Loškarjovs Kirils20-713216.09.2019.18
Loškarjovs Kirils20-713216.09.2019.4
Lozbergs Olafs20-266922.05.2018.7
Lozda Gunārs20-442813.05.2019.7
Lozicka Jeļena20-737814.08.2018.7
Lubgāns Imants20-759816.04.2019.4
Lubiņš Artūrs20-732322.05.2018.7
Lubiņš Māris20-484516.10.2018.7
Lubiņš Uģis20-769712.08.2019.4
Lucenko Sergejs4-0040118-20-00118631.12.2020.
Lucenko Sergejs5-0033734-20-00078531.12.2020.
Lucijanovs Artūrs4-0028920-20-000122
Lūciņš Jānis20-2029.18.10.2016.7
Luckovs Dmitrijs20-467815.01.2019.4
Luckovs Dmitrijs20-467815.01.2019.18
Ludiņš Kaspars3-0018603-20-000228
Luiks Rolands20-158616.11.2016.4
Lukaševičs Jānis20-300314.08.2018.7
Lukaševičs Vladimirs20-279513.11.2018.7
Lukašova Alla20-100110.07.2018.7
Luke Alberts20-589121.03.2018.4
Lukjaņins Anatolijs20-447111.12.2018.7
Lukstiņš Valdis20-612511.02.2019.4
Lukša Jānis20-568519.04.2017.4
Lukševics Guntis4-0024118-20-000756
Lukševics Guntis5-0021434-20-000535
Lukšēvics Kaspars20-736910.07.2018.4
Lukševics Lidvaldis20-365920.09.2016.7
Lukševičs Jānis2-000022-0000210
Lūsis Aigars20-731118.04.2018.4
Lūsis Aldis20-400322.05.2018.7
Luste Māris20-738714.08.2018.9
Ļaksa Valērijs20-719114.11.2017.7
Ļaļina Tamara20-225217.05.2017.4
Ļaudams Guntars20-719516.10.2017.4
Ļaudāms Guntars20-590217.04.2018.7
Ļaudams Raivis20-628707.01.2019.7
Ļebedeva Natālija20-616611.03.2019.7
Ļebedevs Jevgeņijs20-563214.03.2017.7
Ļebedevs Oļegs20-700814.03.2017.7
Ļeonovs Edgars20-746612.12.2018.4
Ļeontjevs Igors20-441322.01.2019.7
Ļevčenko Vladimirs20-166616.01.2018.7
Ļevkovs Sergejs20-331712.12.2017.7
Ļipickis Igors4-0019720-20-000102
Ļipins Igors20-332413.12.2016.7
Ļitvinovs Viktors4-0028018-20-000796
Ļubkins Mihails4-0016018-20-00054631.12.2020.
Ļubkins Mihails5-0014634-20-00038531.12.2020.
Ļubova20-746512.12.2018.18
Macāns Kaspars20-700115.02.2017.4
Maceikevičs Ainārs20-410512.06.2018.7
Maceraļika Jeļena20-459927.11.2018.7
Mačukāns Jānis5-0003834-20-00003531.12.2020.
Mačukāns Jānis4-0003318-20-00004631.12.2020.
Madžiņš Modris20-418613.11.2018.7
Magomedovs Timurs20-413116.10.2018.7
Magone Visvaldis20-261213.02.2018.9
Magons Kārlis20-198718.10.2016.7
Maisiņš Oļegs4-0040418-20-001216
Majorovs Vadims20-717216.10.2017.7
Majstrova Tatjana20-501516.09.2019.7
Makarov Oleksandr4-0009918-20-000326
Makavičius Alvydas20-764413.05.2019.18
Makejevs Viktors20-254612.12.2017.7
Makejevs Viktors20-570217.05.2017.4
Maksimenko
Maksimenko Mihails20-504925.09.2019.7
Maksimovs Anatolijs20-93917.06.2019.7
Maksims20-740618.09.2018.7
Maksims20-728421.03.2018.4
Makuha Sergejs20-418116.10.2018.7
Mališevs Igors20-714115.08.2017.7
Mālkalns Askolds20-663414.01.2019.7
Malnačs Viktors20-8621.01.2019.7
Maļina Rostislavs5-0018734-20-000505
Maļina Rostislavs4-0009418-20-000276
Maļinovska Dzintra20-244719.07.2017.4
Maļinovskis
Maļkevičs
Manakovs
Mancēvičs Guntars20-594722.05.2018.7
Maračkovskis
Marašinskis Kaspars20-721811.12.2017.4
Marašinskis Kaspars4-0073818-20-002156
Marašinskis Kaspars5-0058934-20-001375
Marauskis Guntars20-643921.01.2019.7
Marcinkovskis
Marculāns Vilnis20-405316.01.2018.4
Marčuks Aleksandrs20-743220.11.2018.7
Margaritovs Pāvels20-540816.11.2016.18
Margevičs Kalvis4-0051920-20-000372
Margevičs Marjans20-605428.01.2019.7
Margevičs Sergejs20-612416.10.2018.4
Markevics Jānis20-570416.09.2019.4
Markeviča Tatjana5-0027934-20-000695
Markēvičs Valerjans20-239015.08.2017.7
Markins Aleksejs20-636712.08.2019.7
Markins Arsenijs20-715219.09.2017.7
Markovskis Ivars20-613/1P18.04.2017.14
Mārks Andis4-0061618-20-001786
Mārks Andis5-0050134-20-001155
Marmiševs Deņiss4-0061918-20-00181631.12.2020.
Marmiševs Deņiss5-0050434-20-00118531.12.2020.
Martinaitis Raivis20-740918.09.2018.9
Martinsone Guna20-691318.10.2016.7
Martinsons
Martinsons
Martinsons Māris20-407417.04.2018.9
Martinsons Māris20-407417.04.2018.7
Mārtinsons Reinis20-757815.04.2019.7
Mārtiņš20-772216.09.2019.4
Martjuševs Juris20-696817.01.2017.7
Māsēns Regnars20-742011.03.2019.4
Maskate Jeļena20-282822.05.2018.7
Maslova Nataļja20-408912.06.2018.9
Matisāns Uldis20-466515.01.2019.4
Matisons Jorens20-234718.07.2017.7
Matkovs Aleksandrs20-87914.02.2017.7
Matrosova Marina20-709813.06.2017.9
Matutis Tālivaldis20-361111.12.2018.7
Matvejs Mārtiņš20-712419.07.2017.4
Matvejs Uģis20-387413.12.2016.7
Maure Aija20-549618.10.2016.7
Mauriņš Aivars20-276317.04.2018.9
Mazaļevskis Heinrihs20-219318.04.2018.4
Mazurs Genādijs4-0035118-20-001006
Mazurs Genādijs5-0030334-20-000705
Mazurs Jānis20-334115.04.2019.7
Mažilis Vitauts20-653514.01.2019.7
Medne Lelde20-461527.11.2018.7
Mednis Aivars4-0064618-20-001946
Mednis Andris20-14107.01.2019.7
Mednis Kaspars20-755611.03.2019.7
Mednis Mārtiņš20-639912.08.2019.4
Medovikovs Oļegs20-567619.04.2017.4
Medvids Juris20-631911.12.2018.7
Meerente Koidula20-265720.03.2018.7
Megnis Zigurds20-382020.09.2016.7
Meierovics Sergejs20-257712.06.2018.14
Meierovics Sergejs20-257712.06.2018.7
Meiers Hans Jorgs20-559019.04.2017.4
Meiers Sandis20-699014.02.2017.7
Meigys Artūras20-694316.11.2016.4
Meija Normunds20-457718.12.2018.7
Meikulāns Arnis20-650128.01.2019.7
Meirāns Vjačeslavs20-83619.09.2017.7
Meisters Māris20-720512.12.2017.7
Meisters Matīss20-281119.06.2018.4
Meištas Gintautas20-550520.09.2016.7
Melecis Andris20-244919.06.2018.4
Melgalvis Atis20-42927.11.2018.7
Melkeršone Anda20-292415.01.2019.4
Mellenbergs Uldis20-229817.01.2017.4
Mellenbergs Uldis20-229817.01.2017.18
Mellēns Juris20-116114.03.2017.7
Melnalksnis Aigars20-444113.05.2019.9
Melnalksnis Aigars20-444113.05.2019.7
Melngailis Andris20-317515.01.2019.4
Melngailis Ivars20-315927.11.2018.7
Melngalvis-
Melnis Anatolijs20-589913.02.2018.7
Melnis Ivars5-0050734-20-001215
Melnis Ivars4-0062118-20-001836
Melzobs Andrejs20-223518.04.2017.7
Meļņikova Aija20-750421.01.2019.7
Meļņiks Raimonds20-321015.07.2019.14
Meļņiks Raimonds20-321015.07.2019.7
Mendziņa-Naumova
Mengots Gundars4-0029420-20-000172
Menniks Valdis20-218820.09.2016.7
Meņščikovs Sergejs20-96219.09.2017.7
Meos Heiki20-756411.03.2019.9
Merenkovs Aleksejs20-687618.12.2018.7
Metāls Mārtiņš20-429311.03.2019.7
Metāls Mārtiņš20-4293/1P11.03.2019.14
Metāls Uldis20-292913.11.2018.7
Mētriņš Aldis4-0010218-20-000356
Mētriņš Aldis5-0009834-20-000235
Meždreijs Ģirts3-0041803-20-000518
Mežeckis Vadims20-485114.01.2019.7
Mežinskis Aigars20-743013.11.2018.7
Mežinskis Artis20-748207.01.2019.7
Mežole-Unte Ilze20-583016.10.2017.4
Mežsargs Aigars20-771516.09.2019.9
Mežzīle Māris20-720014.11.2017.7
Mgdesjans Vagrams20-764617.06.2019.7
Mickevičius Vaidas20-709914.06.2017.18
Mickevičs Aivars20-457216.09.2019.7
Mietulis Toms20-713015.08.2017.4
Miezis Matīss4-0074118-20-002186
Miglinieks Valdis20-728521.03.2018.4
Mihailova Jūlija20-733022.05.2018.7
Mihailovs Igors20-741018.09.2018.9
Mihailovs Igors20-687320.11.2018.7
Mihailovs Iļja20-740316.10.2018.7
Mihailovs Valērijs4-0072118-20-002066
Mihailovs Viktors20-348607.01.2019.7
Mihailovs Vjačeslavs20-472020.11.2018.7
Mihaiļenko Sergejs20-354214.01.2019.7
Mikalauskis Ivars20-253016.10.2017.9
Mikāls Ainars20-254312.12.2017.7
Mikans Jānis20-597007.01.2019.7
Mikans Jānis20-5970(1)07.01.2019.14
Miklavs Artis20-638328.01.2019.7
Mikuļiča Nataļja20-292021.03.2018.4
Miķelsons Arturs20-237319.04.2017.4
Miķelsons Dzintars20-430611.03.2019.7
Miķelsons Māris20-260713.02.2018.9
Miķelsons Māris20-585329.09.2019.4
Miķelsons Mārtiņš20-453715.07.2019.7
Mileika Jānis5-0052234-20-001285
Mileika Jānis4-0064418-20-001926
Mileškins Igors20-424911.12.2018.7
Millere Gunta20-251112.12.2017.4
Millere Gunta20-251112.12.2017.18
Millers Juris20-266210.07.2018.7
Millers Marģers20-443515.04.2019.7
Millersone Tatjana3-0005803-20-000098
Minalgo Māris20-320918.12.2018.7
Mincāns Mikus20-758415.04.2019.7
Mincenbergs
Mincis Jānis20-221515.02.2017.4
Minikovičs Arnis20-736410.07.2018.7
Mirkšs Aivars20-715319.09.2017.7
Misjus Gedimins20-415314.08.2018.7
Mišeņins Deniss20-648229.09.2019.9
Mišukovskis Dmitrijs20-747618.12.2018.7
Mitrofanovs Viktors3-0056303-20-000588
Mizēns Ilgvars20-295118.09.2018.7
Mjasņikovs Jurijs20-391814.03.2017.7
Modestas20-719416.10.2017.4
Mohnačs Leonīds5-0016134-20-000465
Mohnačs Leonīds4-0017818-20-000646
Moisejevs Jurijs20-266112.06.2018.7
Moll Markus20-775329.09.2019.7
Momots Maksims20-385414.03.2017.7
Monako Viktors5-0043234-20-00105531.12.2020.
Monako Viktors4-0053518-20-00162631.12.2020.
Morītis Ralfs20-249914.11.2017.7
Morozovs Igors20-476512.12.2017.4
Morozovs Jānis20-213418.04.2017.7
Morozovs Ņikita20-724213.02.2018.7
Mortuzāns Artis20-739514.08.2018.4
Mortuzāns Artūrs20-456329.01.2019.4
Mosāne Kornēlija20-334613.05.2019.4
Mostovojs Jurijs20-480711.02.2019.9
Motorins Igors20-194317.01.2017.7
Možeiks Raimonds20-258415.08.2017.7
Mucenieks Guntis4-0014818-20-00049631.12.2020.
Mugins Uldis20-485418.07.2017.7
Muižnieks Valdis20-747718.12.2018.7
Muižulis Egils20-255914.06.2017.4
Munkens Ivars20-343018.12.2018.4
Munkens Ivars20-450518.12.2018.7
Murāns Boriss20-701114.03.2017.7
Murāns Mihails20-191028.01.2019.7
Murasov Genadij20-562114.03.2017.7
Muraško Aldis20-224016.05.2017.7
Muraško Andis20-759416.04.2019.4
Muriņins Dmitrijs20-612618.12.2018.7
Mūrnieks Arvis20-691118.10.2016.7
Mūrnieks Dzintars20-183518.10.2016.9
Muruvali Alan20-772516.09.2019.4
Murzičs Oļegs20-699315.02.2017.4
Musatovs Jurijs20-166912.06.2018.7
Mūsiņš Dainis20-94818.10.2016.7
Mustermans Valērijs5-0027634-20-000665
Mustermans Valērijs4-0032018-20-000956
Mušinska Tatjana20-477618.12.2018.7
Muštavinskis
Nagle Māra20-359318.12.2018.7
Naglis Edgars20-655015.01.2019.4
Nahalovs Anatolijs5-0009534-20-000205
Nahalovs Anatolijs4-0009718-20-000306
Nahodkins Sergejs20-212514.02.2017.7
Nahodkins Vladimirs20-454312.08.2019.7
Naidjonoks Andrejs20-152613.12.2016.7
Naļivaika-Poikāns
Narbuts Ēriks20-281615.08.2017.7
Narmonts Alvis20-776729.09.2019.18
Narovskis Jurijs4-0051818-20-001506
Nartišs Pēteris20-609813.11.2018.7
Natarovs Georgijs20-86411.02.2019.7
Naumenkovs
Naumenkovs
Navenicka Daina20-440111.03.2019.4
Nazarovs Andris20-613322.01.2019.7
Nazarovs Sergejs20-729617.04.2018.7
Nāzars Andis20-753529.01.2019.4
Nedvedskis Sergejs20-577819.09.2017.7
Neilande Alīna20-550221.09.2016.4
Neimane Mirdza20-365211.12.2018.7
Neimanis Rolands20-741516.10.2018.7
Nelsons Helmuts20-568419.04.2017.4
Nemiro Antons20-765217.06.2019.4
Nemiro Antons20-630322.01.2019.7
Nemme Andris20-268121.03.2018.4
Niedole Ija3-0016316-20-000083
Niedols Ēriks20-395314.06.2017.18
Niedols Ilgvars4-0010318-20-000366
Niedols Ilgvars5-0009934-20-000245
Niedra Jurijs20-84315.11.2016.7
Niedra Raitis20-696114.12.2016.4
Nikāzis Mārtiņš20-593120.03.2018.9
Nikolajevs Oļegs20-414110.07.2018.7
Nikolajevs Viktors20-186514.03.2017.7
Nikolajevs Viktors20-186514.03.2017.9
Nipāns Antons20-507314.03.2017.7
Norītis Roberts3-0043717-20-0000617
Novickis Dainis5-0058034-20-001355
Novickis Dainis4-0072718-20-002136
Novikovs Aleksandrs20-36925.09.2019.7
Noviks Mareks20-498616.09.2019.7
Novožilova Tatjana20-351528.01.2019.9
Nowak Wladyslaw20-760216.04.2019.18
Ņefjodovs Aleksandrs20-765817.06.2019.7
Ņesterovičs
Ņešatajevs Dmitrijs20-734423.05.2018.4
Ņevstrujevs
Ņikitenko Vladimirs20-442515.07.2019.7
Ņilovs Ivans20-5818.09.2018.7
Odiņš Andris20-716616.10.2017.4
Odriņš Arnis20-386915.11.2016.7
Odriņš Haralds20-771116.09.2019.7
Odzelevičs Juris20-217113.06.2017.7
Okuņs Anatolijs20-269917.04.2018.7
Olekšs Egils20-620112.12.2018.4
Olengoviča Māra4-0052418-20-001526
Oļševskis Jāzeps20-232118.04.2017.9
Oļševskis Jāzeps20-232118.04.2017.7
Orlovs Dmitrijs20-704518.04.2017.9
Orlovs Juris3-0042103-20-000548
Orlovskis Rolands20-309011.02.2019.7
Orups Gints20-274222.05.2018.7
Orups Pāvels20-685720.11.2018.7
Osipenko Jeļena20-577219.09.2017.7
Osipovs Janeks20-730918.04.2018.4
Osis Valdis4-0039118-20-001076
Ostrovskis Juris20-732922.05.2018.7
Ostrovskis Raimunds20-211419.09.2017.7
Osvalds Andris20-146116.05.2017.7
Ošmucniece Ligita20-290518.09.2018.7
Ošs Artūrs20-768912.08.2019.7
Otaņķis Andris20-483115.04.2019.7
Otaņķis Uldis20-325815.01.2019.4
Otaņķis Uldis20-325815.01.2019.18
Ott Karl Joachim20-550618.10.2016.7
Ovčarenko Sergejs20-689420.09.2016.7
Ovčarenko Staņislavs20-708313.06.2017.7
Ovčiņņikovs
Ovsjaņņikovs
Ovsjaņņikovs Pjotrs20-717816.10.2017.7
Ozers Kaspars3-0027403-20-000338
Ozola Lūcija20-405214.02.2018.4
Ozoliņa Olga20-546820.09.2016.7
Ozoliņš Ainārs4-0038618-20-001016
Ozoliņš Aivars20-289214.08.2018.4
Ozoliņš Artūrs20-625915.04.2019.7
Ozoliņš Gatis5-0006034-20-00010531.12.2020.
Ozoliņš Gatis4-0006118-20-00017631.12.2020.
Ozoliņš Jānis20-546514.02.2017.7
Ozoliņš Juris20-389517.01.2017.4
Ozoliņš Kristiāns20-604114.08.2018.7
Ozoliņš Leonīds20-224918.12.2018.7
Ozoliņš Māris20-376918.12.2018.14
Ozoliņš Māris20-376918.12.2018.7
Ozoliņš Modris20-385015.11.2016.7
Ozoliņš Normunds20-266317.04.2018.7
Ozoliņš Raimonds20-28311.03.2019.9
Ozoliņš Raimonds20-411212.06.2018.9
Ozoliņš Raivis20-571813.06.2017.7
Ozols Aldis5-0006634-20-000165
Ozols Aldis4-0006718-20-000236
Ozols Jānis20-131211.12.2018.7
Ozols Jānis20-742813.11.2018.7
Ozols Juris20-2094(1)29.09.2019.18
Ozols Juris5-0006234-20-000125
Ozols Juris5-0006236-20-000311
Ozols Māris20-579919.09.2017.7
Ozols Raimonds4-0053118-20-001586
Ozols Raimonds5-0042834-20-001015
Ozols-Ozoliņš
Pachomovas Olegas20-227918.10.2016.7
Pačkovskis Pāvels5-0041834-20-00092531.12.2020.
Pačkovskis Pāvels4-0051218-20-00145631.12.2020.
Paeglis Nauris4-0046018-20-001356
Paeglīte Ilze20-738814.08.2018.18
Paeglītis Ainārs20-252514.06.2017.14
Paeglītis Ainārs20-252514.06.2017.18
Paeglītis Andris20-739014.08.2018.18
Paeglītis Uldis20-252416.01.2018.7
Paholovs Oļegs20-424007.01.2019.7
Paičs Agris20-426618.12.2018.7
Paiders Edmunds20-592014.02.2018.4
Pakalniņa Jevgenija20-282010.07.2018.9
Pakalnītis Māris20-660216.09.2019.7
Pakalns Oskars20-610928.01.2019.7
Paksis Edmunds20-720912.12.2017.14
Paksis Edmunds20-720912.12.2017.7
Palamarčuks Jānis20-549918.10.2016.7
Palkavnieks Jānis5-0033534-20-00076531.12.2020.
Palkavnieks Jānis4-0039718-20-00114631.12.2020.
Panteļejeva Larisa4-0072318-20-002096
Panteļejevs
Panteļejevs Sergejs20-629713.05.2019.7
Pāpe Ainars20-233513.06.2017.7
Paplavskis Sandris20-386515.11.2016.7
Papsujevičs
Papulis Uldis20-169117.01.2017.4
Papulis Uldis20-169117.01.2017.18
Parazenko Kristīne20-721512.12.2017.4
Parfjonovs Jānis20-24618.10.2016.7
Pariss Egils3-0034717-20-0000317
Paršinovs Kaspars5-0025636-20-000091
Pasečņiks Viktors20-425718.12.2018.7
Pashkin Oleg20-387321.01.2019.7
Pasmokis Linas20-726220.03.2018.11
Pāss Ivo20-411714.08.2018.4
Pastars Valdis20-399616.01.2018.4
Pastors Vladimirs20-409610.07.2018.7
Patmalnieks Māris20-599012.06.2018.7
Paulauskis Juris20-776129.09.2019.18
Pauliņš Dainis3-0023903-20-000288
Pauls Edgars20-427615.01.2019.4
Pauls Edgars20-427615.01.2019.18
Paulsons Guntis20-591714.02.2018.4
Paulsons Guntis20-591714.02.2018.18
Pavārs Mareks20-755811.03.2019.7
Pāviška Rihards20-618411.03.2019.7
Pavliņš Andris20-262621.03.2018.4
Pavlovičs Armands20-194212.06.2018.7
Pavlovs Aleksejs20-690521.09.2016.4
Pavlovs Aleksejs4-0013018-20-002076
Pavlovs Andrejs20-631814.01.2019.7
Pavlovs Jevgeņijs20-640329.01.2019.7
Pavlovs Juris4-0007019-20-0000113
Pavlovs Māris20-741813.11.2018.7
Pavlovs Vladimirs20-769812.08.2019.7
Pavlovskis Antons20-60715.11.2016.7
Pavlovskis Ēriks20-430721.01.2019.7
Pavlovskis Igors3-0018303-20-000198
Pavlovskis Voldemārs20-291514.08.2018.7
Pavlovskis Žanis20-712619.07.2017.4
Pavļenko Vadims20-610513.11.2018.7
Pēcis Arnis20-391913.06.2017.7
Peipiņš Aloizs20-242418.07.2017.7
Peipiņš Aloizs20-727721.03.2018.4
Pelegrims Pēteris
Pelēkzirnis Oskars20-484928.01.2019.7
Pelēķis Jānis20-671016.01.2018.4
Peļipenko Jakovs4-0003718-20-000066
Peņkovskis Oļegs20-664629.09.2019.7
Peredistijs Artūrs20-773525.09.2019.7
Periņecs Sergejs20-553713.12.2016.7
Perminovs Jurijs20-576815.08.2017.7
Permiņevs Viktors3-0005703-20-000088
Perševics Uģis20-736219.06.2018.4
Perševics Uģis20-728821.03.2018.4
Peršins Aleksandrs20-747518.12.2018.7
Pesčinskis Jurijs20-767115.07.2019.7
Pētersons Agris20-620714.01.2019.9
Pētersons Aigars20-405714.02.2018.4
Pētersons Ainis20-729021.03.2018.4
Pētersons Ainis20-642829.09.2019.7
Pētersons Egīls20-214314.06.2017.4
Pētersons Igors20-616227.11.2018.7
Pētersons Ingus20-746912.12.2018.18
Pētersons Ingus20-537221.03.2018.4
Pētersons Kārlis20-426127.11.2018.7
Pētersons Mārtiņš20-756911.03.2019.4
Pētersons Normunds20-629628.01.2019.7
Pētersons Normunds20-629628.01.2019.14
Pētersons Valdis20-389016.05.2017.7
Petrov Ivan20-345322.05.2018.7
Petrova Diāna4-0082418-20-002206
Petrova Olga20-563818.04.2017.9
Petrova Svetlana20-147514.02.2017.9
Petrovičs Aleksandrs20-461129.09.2019.9
Petrovs Aleksejs20-725014.02.2018.4
Petrovs Vitālijs20-762013.05.2019.7
Petrovs Vjačeslavs20-602114.08.2018.7
Petrovs Vjačeslavs20-758515.04.2019.7
Petrovskis Artis5-0027834-20-000685
Petrovskis Artis4-0032218-20-000976
Petrovskis Staņislavs20-714815.08.2017.4
Petrovskis Valentīns20-2060.17.01.2017.4
Petrukevičs Anatolijs20-347416.09.2019.7
Petrusenko Vladimirs20-345522.05.2018.7
Petrušonis Vigintas20-690321.09.2016.4
Piekutis Ramūns20-729717.04.2018.7
Pielēns-Pelēns
Pielēns-Pelēns
Piesis Andrejs20-568012.12.2018.4
Pikaļovs Maksims20-750015.01.2019.18
Pikaļovs Maksims20-750015.01.2019.4
Pikarevskis Vitālijs20-738314.08.2018.7
Pilds Āre20-313515.04.2019.7
Pilenieks Arvis20-753329.01.2019.7
Pīlēns Valdis20-313015.04.2019.7
Piļugins Pāvels20-608613.11.2018.7
Pimenovs Georgijs4-0083918-20-00232631.12.2020.
Pinka Anna20-566718.04.2017.7
Pinnis Dainis20-262220.03.2018.7
Pipars Aļģirds20-278110.07.2018.7
Pisarevs Oļegs20-605728.01.2019.7
Piskunovs Anatolijs20-758315.04.2019.7
Piskurs Aleksandrs3-0028203-20-000378
Pitura Aivars20-753129.01.2019.7
Pizāne Svetlana4-0072818-20-002146
Pjaternevs Ruslans4-0031118-20-000866
Plahovs Anatolijs20-2030.14.02.2017.7
Platais Valdis Jānis20-573818.07.2017.14
Pleksepp Tenno20-749915.01.2019.4
Plendišķis Uldis20-428114.08.2018.4
Plēsnieks Aivars20-225515.02.2017.4
Plīrums Andris20-748915.01.2019.4
Plivčs Roberts20-727520.03.2018.9
Plotko Oļegs20-584714.11.2017.7
Plūme Māris20-397116.10.2017.7
Pļavenieks Aivars20-698714.02.2017.7
Pļaviņš Mārtiņš20-548819.04.2017.4
Počs Guntars4-0031218-20-000876
Počs Guntars5-0027034-20-000605
Podiņš Andris20-621811.12.2018.7
Podnieks Bruno20-16728.01.2019.7
Poduhovičs
Poikāns Jānis20-440515.01.2019.4
Poikāns Jānis20-440515.01.2019.18
Poikāns Pēteris20-760715.04.2019.7
Poikāns Pēteris20-760715.04.2019.9
Pokkers Sandis20-775129.09.2019.7
Polis Zigis20-739414.08.2018.4
Polis-Āboliņš Aigars20-490114.08.2018.4
Polis-Āboliņš Aigars20-490114.08.2018.18
Polis-Āboliņš Aivars20-295612.12.2018.4
Poliščuks Vjačeslavs20-477913.11.2018.7
Polmanis Valdis20-712519.07.2017.4
Poļiščuks Valērijs20-118114.02.2017.7
Ponomarjovs
Ponomarjovs Igors20-566318.04.2017.9
Ponomarjovs Igors20-566318.04.2017.7
Pontags Edgars20-713119.07.2017.18
Pontags Edgars20-713119.07.2017.4
Popiks Aigars20-762313.05.2019.7
Popjonoks Sergejs20-108916.01.2018.7
Popovas Vitalijus20-694116.11.2016.4
Popovas Vitalijus20-694116.11.2016.18
Popovs Andrejs20-139417.01.2017.18
Popovs Ivans20-245912.12.2017.7
Popovs Vasīlijs20-245812.12.2017.7
Porietis Andrejs20-315427.11.2018.7
Pošeika Juris5-0027334-20-000635
Pošeika Juris4-0031518-20-000906
Pošeika Mārtiņš20-732422.05.2018.7
Potapovičs Oskars2-000032-0000310
Potapovskis Boriss20-11012.08.2019.9
Potreki Guntis20-273817.04.2018.7
Poznanskis Zenonas20-763613.05.2019.4
Pozniševa Valentīna20-565115.03.2017.4
Požarskis Aleksandrs20-637713.11.2018.7
Požiļenko Vladimirs4-0072018-20-002056
Prāms Nauris20-728621.03.2018.4
Prančs Juris20-734523.05.2018.4
Prančs Voldemārs20-763113.05.2019.4
Prande Agris20-390715.03.2017.4
Prauliņš Jānis3-0009603-20-000108
Praznicāns Egons20-305712.12.2018.4
Prelatovs Aleksandrs20-129711.12.2018.7
Prelatovs Igors20-698212.12.2018.4
Priede Aleksandrs20-217614.02.2017.7
Priede Egils20-713615.08.2017.7
Priede Einārs20-776529.09.2019.7
Priede Kristaps20-571213.06.2017.7
Priede Kristaps20-5712/1P21.05.2018.9
Priedīte Guntis20-268413.02.2018.7
Priedīte Guntis20-724813.02.2018.18
Priednieks Aigars20-127518.10.2016.7
Priednieks Jānis20-566113.06.2017.7
Priednieks Uldis20-331612.08.2019.7
Priednieks Uldis3-0024003-20-000298
Priednieks Uldis4-0040218-20-001196
Priednieks Uldis5-0033834-20-000795
Priednieks Valdis20-644629.09.2019.9
Prieduls Ģirts20-549021.09.2016.4
Prikazs Uldis20-584321.01.2019.7
Prindulis Valdis20-436007.01.2019.7
Prīsis Mārtiņš20-770312.08.2019.7
Priževoits Jānis20-722329.01.2019.4
Prohodskis Deniss20-745911.12.2018.7
Projums Andris20-581119.09.2017.4
Projums Dainis4-0084118-20-002346
Projums Dainis5-0066934-20-001445
Prokofjevs
Prokopkins
Prosvirjakovs
Proševs Viktors20-6312.06.2018.7
Prozuments
Prudņikovs Jurijs20-769012.08.2019.7
Prūsis Gundars20-768415.07.2019.9
Prūsis Uldis20-113812.12.2017.7
Pučinska Tatjana4-0064718-20-001956
Pudnieks Vladislavs20-667927.11.2018.7
Puduls Edvīns4-0006818-20-000246
Puduls Edvīns5-0006734-20-000175
Puduls Guntis5-0021334-20-000525
Puduls Guntis4-0023618-20-000706
Pukinskis Leonards20-131513.06.2017.7
Puķe Gunārs20-249414.11.2017.4
Puķe Gunārs20-249414.11.2017.18
Puķe-Klapere Olga20-560318.04.2017.7
Pulkstens Normunds20-408414.02.2018.4
Puļķis Ilgvars20-415029.01.2019.7
Puļķis Kristaps20-738214.08.2018.7
Puļķis Vilnis20-444215.04.2019.9
Puļķis Vilnis20-444215.04.2019.7
Pumpiņš Pāvels20-391612.12.2017.7
Pumpure Dace20-417516.10.2018.7
Pumpurs Edgars20-433411.03.2019.7
Pundiņš Andris20-176818.12.2018.7
Pundurs Jānis20-429618.12.2018.7
Pundzjus Regnārs4-0017718-20-00063631.12.2020.
Punga Ēriks20-623328.01.2019.9
Pupčenoks Jānis20-726520.03.2018.7
Purenkovs Gaitis20-611411.12.2018.11
Puriņš Ints20-138914.02.2018.4
Puriņš Ints20-138914.02.2018.18
Pūris Artis20-483011.12.2018.7
Pušpurs Gatis20-758715.04.2019.7
Putāns Uldis20-633017.06.2019.7
Putenis Guntars20-333213.11.2018.7
Putnieks Didzis4-0046520-20-000312
Putniks Kaspars20-451017.06.2019.7
Putniņš Aivis20-737110.07.2018.4
Putniņš Aldis20-656514.01.2019.9
Putniņš Dairis20-636207.01.2019.7
Putniņš Igors3-0056403-20-000598
Putniņš Jānis4-0031318-20-000886
Putniņš Jānis5-0027134-20-000615
Putniņš Mārtiņš20-776229.09.2019.7
Putniņš Normunds20-430214.01.2019.14
Putniņš Normunds20-430214.01.2019.7
Putra Jānis20-714615.08.2017.4
Pužulis Aigars20-752929.01.2019.7
Pužulis Antons5-0059034-20-001385
Pužulis Antons4-0073918-20-002166
Pužulis Vilhelms20-14722.01.2019.7
Račicka Oksana20-765317.06.2019.18
Radovics Mārtiņš20-733723.05.2018.18
Radzevičs Pāvels20-491713.11.2018.7
Radziņš Andris20-550321.09.2016.4
Radziņš Kārlis20-456816.09.2019.7
Raicevs Edijs20-719016.10.2017.4
Raikstiņš Laurijs4-0027718-20-000766
Raimondas20-759516.04.2019.4
Raimonds20-310311.03.2019.4
Raimonds20-756511.03.2019.4
Raimonds20-594412.06.2018.7
Raimonds20-742216.10.2018.4
Raimonds4-0082918-20-002256
Raimonds5-0066334-20-001405
Raitums Armands20-424422.01.2019.7
Rakstiņš Artūrs20-627015.04.2019.9
Ramiņš Albīns20-767515.07.2019.7
Ramiņš Edijs20-432011.02.2019.7
Ramūnas20-697917.01.2017.4
Rancāns Normunds20-573119.04.2017.4
Rancāns Normunds20-573119.04.2017.18
Rancāns Toms20-627420.11.2018.4
Randohs Gints4-0061118-20-001726
Raņķis Guntis20-620012.12.2018.4
Rapša Jānis20-611814.01.2019.7
Rapša Jānis20-611814.01.2019.9
Rasa Harijs20-3221/1P11.12.2018.7
Rasnačs Jānis20-620212.12.2018.4
Rastvorovs Maksims20-634114.01.2019.9
Ratkevičs Jans20-735912.06.2018.9
Ratnieks Raimonds4-0018320-20-00007231.12.2020.
Rāts Aldis20-328218.12.2018.7
Raubiško Eduards20-18016.09.2019.7
Raudziņš Kaspars20-559214.02.2017.7
Rautmane Maija20-556820.03.2018.7
Ravdive Ernests20-590120.03.2018.7
Ravdive Žanna20-442311.03.2019.7
Razgalis Andrejs20-433021.01.2019.7
Razgalis Uldis20-744220.11.2018.4
Rāzna Jānis20-302829.01.2019.18
Rēdmanis Stanislovs4-0084018-20-00233631.12.2020.
Regža Andris4-0061318-20-001746
Reide Egils20-193519.04.2017.4
Reigulis Jānis20-2072.18.09.2018.7
Reikmanis Ansis20-215214.02.2017.7
Reimats Māris20-305520.11.2018.4
Reinholds Andris20-671414.03.2017.7
Reinicāns Normunds20-655611.03.2019.7
Reinicans Valerijs4-0039418-20-001106
Reiss Ritvars20-773929.09.2019.7
Reke Aigars20-756811.03.2019.4
Rekšāns Māris20-445015.01.2019.4
Rēķis Gvido20-240923.05.2018.4
Rēķis Gvido5-0058237-20-0001215
Rembergs Haralds20-287018.09.2018.7
Remeiķis Vadims20-755711.03.2019.7
Rencis Igors20-2013.15.11.2016.7
Rencis Igors20-2013.15.11.2016.9
Rensbergs Andis20-392415.08.2017.4
Repšs Arturs20-715519.09.2017.7
Rērihs Aldis4-0003018-20-00001631.12.2020.
Rērihs Aldis5-0003634-20-00001531.12.2020.
Rēveliņš Intars4-0072618-20-002126
Rība Ivars20-131817.01.2017.14
Rība Ivars20-131817.01.2017.7
Ribakova Olga20-578819.09.2017.7
Ribkins Iļja20-607218.09.2018.18
Riciks Ivars20-463914.01.2019.14
Riciks Ivars20-463914.01.2019.7
Ričalovskis Antons20-729517.04.2018.7
Riekstiņš Andris20-755211.03.2019.7
Riekstiņš Māris20-312021.01.2019.7
Riekstiņš Reinholds20-219619.04.2017.4
Riekstiņš Reinholds20-219619.04.2017.18
Rieksts Eduards20-623228.01.2019.9
Rieksts Rolands20-723113.02.2018.7
Rietums Arnis20-50218.10.2016.7
Rijniece Aija20-196520.09.2016.7
Rikmanis Oskars20-697617.01.2017.4
Rikters Jānis20-666528.01.2019.7
Riļejevs Romāns3-0018503-20-000218
Rimensons
Ringolds4-0014918-20-000506
Ringolds5-0013934-20-000335
Ritene Anna20-225619.04.2017.4
Ritenis Andris20-299813.11.2018.9
Rītiņš Andris20-266022.05.2018.7
Rītiņš Arnis20-437127.11.2018.7
Rīts Aivars20-239119.09.2017.7
Ritums Helmuts20-732522.05.2018.7
Rjazanovs Viktors20-212913.11.2018.7
Robalts Gints20-692915.11.2016.11
Rocis Armands4-0052020-20-000382
Rodins Juris20-608513.11.2018.7
Rodiņš Raimonds20-296320.11.2018.7
Roga Arvils20-483315.04.2019.7
Roga Egils20-300514.01.2019.9
Roģis Aigars20-737714.08.2018.7
Rohtla Ivo20-545818.10.2016.7
Romanova Janina20-401912.12.2017.4
Romanovs Aleksejs4-0083018-20-002266
Romans20-770616.09.2019.7
Romaņenko Māris20-456913.12.2016.7
Ronis Gints20-715719.09.2017.7
Ronis Jānis20-731818.04.2018.7
Ronis Jānis20-271918.04.2018.4
Roops Mārtiņš20-381715.01.2019.4
Roops Rinalds20-436511.02.2019.4
Rorbahs Māris20-611013.11.2018.7
Rotgalvis Ojārs4-0039518-20-001126
Roze Aija Anda20-245115.08.2017.7
Roze Aija Anda20-2451/1P27.11.2018.14
Roze Irēna20-250314.11.2017.4
Roze Irēna20-250314.11.2017.18
Rozena Zoja20-491929.09.2019.7
Rozena Zoja20-493829.09.2019.4
Rozenbergs Aigars5-0004736-20-000031
Rozenbergs Aigars4-0004320-20-000032
Rozenbergs Aigars5-0004737-20-0000115
Rozenbergs Ringolds20-708213.06.2017.7
Rozenfelds Agris20-570115.08.2017.4
Rozentāls Aigars20-435329.01.2019.7
Rozentāls Dāvis20-754129.01.2019.4
Rozentāls Mārtiņš20-722516.01.2018.4
Rozentāls Viktors20-753229.01.2019.7
Rozīte Juris20-251814.11.2017.4
Rozīte Juris20-251814.11.2017.18
Rozītis Andrejs20-225415.03.2017.4
Rozītis Jānis20-611211.12.2018.11
Rozītis Viestarts20-696214.12.2016.4
Rubanovskis
Rubans Andrejs20-714015.08.2017.7
Rubene Sanita5-0010234-20-000275
Rubiks Andris20-643729.09.2019.7
Rubīna Ligita3-0019003-20-000268
Rubins Roberts20-307828.01.2019.9
Rudakovs Andrejs20-581914.11.2017.7
Rudmiezis Aivars4-0014518-20-000466
Rudojs Vitālijs20-218413.06.2017.7
Rudovics Juris20-550018.10.2016.7
Ruduks Haralds5-0057634-20-001315
Ruduks Haralds4-0071718-20-002026
Rudzājs Guntars20-616918.12.2018.7
Rudzāts Aivars20-240719.07.2017.4
Rudzinskis Jānis20-308115.07.2019.7
Rudzis Anrijs20-602510.07.2018.9
Rudzišs Ulvis20-744420.11.2018.4
Rudzītis Aigars20-408222.05.2018.7
Rudzītis Māris20-625307.01.2019.7
Rudzītis Māris20-430414.01.2019.9
Rudzītis Māris20-430414.01.2019.7
Rudzītis Mārtiņš20-701914.03.2017.9
Rudzītis Mārtiņš20-7019/1P16.10.2017.7
Rukers Aivars20-213815.02.2017.4
Rukkalns Aivars20-576615.08.2017.7
Rukmane Larisa20-468315.01.2019.4
Rukmane-Rogova
Rullis Mārtiņš20-690918.10.2016.7
Rumbiniks Artis20-768015.07.2019.4
Rumka Aldonis20-516220.11.2018.7
Rumka Juris20-733422.05.2018.7
Runcis Gatis20-423718.12.2018.7
Runcis Raitis4-0062520-20-000432
Runčs Arvīds20-749015.01.2019.4
Rundasovs
Rungevics Oskars20-756011.03.2019.7
Rusakovs Romans20-770212.08.2019.4
Rusevicius Aldas20-695814.12.2016.4
Rusinova Irina20-556114.12.2016.4
Rusinova Irina20-556114.12.2016.18
Rusinovs Georgijs20-458316.09.2019.18
Rusinovs Jurijs20-556214.12.2016.4
Rusinovs Jurijs20-556214.12.2016.18
Ruska Kristaps20-767215.07.2019.7
Ruskulis Viktors20-598723.05.2018.4
Rušiņš Kaspars5-0027434-20-000645
Rušiņš Kaspars4-0031618-20-000916
Rutkovskis Andris20-752028.01.2019.7
Rutkovskis Haralds20-702315.03.2017.4
Rutks Kaspars Andris20-319921.01.2019.7
Rutmanis Aivars20-755111.03.2019.7
Rutmanis Aivars20-309228.01.2019.7
Ruža Arnis20-492227.11.2018.7
Ruža Sandis20-760116.04.2019.4
Ruža Viktors20-289012.12.2018.4
Ružāns Juris20-578515.01.2019.4
Sabaļausks
Sabirovs Masuts20-211514.08.2018.7
Sabļins Pēteris20-763013.05.2019.4
Sadovņikovs
Sadovņikovs Deniss20-623815.01.2019.4
Sadovska Agnese4-0027918-20-000786
Sadovskis
Safronovs Vladimirs20-698614.02.2017.7
Saharčuks Genadijs20-429127.11.2018.7
Saidāns Ivars20-466915.01.2019.4
Saidāns Ivars20-466915.01.2019.18
Saidāns Juris20-409712.06.2018.7
Sakanjans Vačagans20-341817.04.2018.7
Sakoviča Svetlana20-765417.06.2019.18
Sala Jānis20-711918.07.2017.7
Salins Andrejs20-555413.06.2017.9
Saliņš Aldis20-279910.07.2018.7
Saliņš Arnis20-766615.07.2019.7
Saliņš Gvido20-260817.04.2018.7
Saliņš Oskars4-0064918-20-001976
Salmiņš Andris20-107920.09.2016.7
Salmiņš Gunārs20-213314.02.2017.7
Salmiņš Raimonds4-0018120-20-00005231.12.2020.
Salnikov Dmitry20-462528.01.2019.7
Samarcevs Vladimirs20-729917.04.2018.7
Samarins Artjoms20-583914.11.2017.9
Samijlovskis Aleksis4-0001520-20-000012
Samijlovskis Aleksis5-0001636-20-000011
Samoilovs
Samoškins
Sams Armands20-575319.07.2017.4
Samuchovas
Samušenoks
Sančenko Andrejs20-426421.01.2019.7
Sandars Māris4-0018220-20-000062
Sandris20-774929.09.2019.7
Sankausks Rims20-393317.05.2017.18
Sarcevics Māris20-179113.12.2016.7
Sārs Kārlis20-314415.07.2019.7
Satovskis Raimonds20-2050.12.12.2017.7
Sauka Edgars20-774329.09.2019.7
Sauka Māris20-262314.02.2018.4
Sauka Māris20-262314.02.2018.18
Saule-Pavlovska
Saule-Pavlovska
Sauliņš Rolands20-560919.04.2017.4
Sauliņš Rolands20-560919.04.2017.18
Saulītis Normunds20-332307.01.2019.7
Saulītis Sandis20-633217.06.2019.7
Sausā Ilze4-0046320-20-000292
Sausais Aivars20-494014.01.2019.7
Sausais Dainis4-0041120-20-000262
Sausiņš Andris20-442920.11.2018.7
Sausiņš Edvīns20-451421.01.2019.7
Saušs Edgars20-771416.09.2019.7
Saušs Jānis20-776029.09.2019.4
Saušs Norberts20-307611.02.2019.7
Saušs Norberts20-2026.17.01.2017.4
Savčenko Jeļena20-582116.10.2017.7
Savčenko Pāvels20-582216.10.2017.7
Saveļjevs Dmitrijs4-0040018-20-001176
Savenko Alla20-572814.06.2017.18
Savickis Juris20-617522.01.2019.7
Savickis Oļegs20-722616.01.2018.7
Savickis Vilis20-728321.03.2018.4
Savinovs Igors20-733512.06.2018.7
Savko Arnolds20-306015.01.2019.4
Sazankovs Leons20-454215.07.2019.7
Sedlovs Pāvels20-221317.01.2017.4
Sedlovs Pāvels20-221317.01.2017.18
Sedulis Tālis4-0083318-20-002296
Sedulis Tālis5-0066534-20-001425
Segliņš Ansis20-772116.09.2019.4
Segliņš Ansis20-772116.09.2019.18
Segliņš Dzintars20-734823.05.2018.4
Segliņš Dzintars5-0052337-20-0001115
Seilis Andris20-579619.09.2017.7
Selderiņš Gints4-0060118-20-001756
Seļakovs Modris20-2121/1P18.12.2018.14
Semerikovs
Semjonova Marina20-597422.05.2018.9
Semjonovs Arnolds20-725514.02.2018.4
Semjonovs Sergejs5-0042334-20-000975
Semjonovs Sergejs4-0052618-20-001536
Semjonovs Valērijs20-478714.01.2019.7
Semjonovs Vitālijs20-254012.12.2017.7
Semoņenko Vadims20-445116.04.2019.4
Semoņenko Vadims20-4451/1P19.04.2017.18
Semuškins Alberts20-100320.09.2016.9
Seppam Meelis20-772616.09.2019.4
Serdāns Aldis20-225817.05.2017.4
Serdāns Dāvis4-0073020-20-000472
Sergēječevs Vadims20-12114.01.2019.9
Sergejevs
Sergejevs Andrejs20-549220.09.2016.7
Sergejevs Antons20-748307.01.2019.7
Sergejevs Imants20-451216.09.2019.7
Sergejevs Sergejs20-485022.01.2019.7
Sergejevs Sergejs20-351627.11.2018.9
Sergejevs Valērijs20-173715.11.2016.7
Serguns Oļegs20-750621.01.2019.7
Serjogins Igors20-761713.05.2019.7
Serkova Galina20-454015.07.2019.7
Sestulis Juris20-439515.01.2019.4
Sestulis Mārtiņš20-702215.03.2017.4
Severnaja Helēna20-8521.01.2019.7
Severovs Andrejs20-719716.10.2017.4
Shchiptsov Victor20-703115.03.2017.4
Sibirjanovs Sergejs20-556417.01.2017.7
Sichkovskiy Kirill20-707117.05.2017.4
Siders Osvalds20-392915.03.2017.4
Siders Osvalds20-184915.11.2016.7
Sidoroviča Nataļja20-595918.04.2018.4
Sidorovs Jurijs4-0083518-20-002316
Sidorovs Mareks20-608411.12.2018.7
Sidorovs Pāvels20-233612.12.2017.18
Sidorovs Viktors20-713415.08.2017.7
Siecenieks Uldis20-569316.05.2017.7
Siksna Gundars4-0014318-20-00044631.12.2020.
Siksna Kaspars20-765617.06.2019.4
Siksna Vladislavs20-717516.10.2017.7
Silacērps Ivars4-0040919-20-000031331.12.2020.
Silacērps Ivars4-0040918-20-00126631.12.2020.
Silacērps Ivars5-0034334-20-00084531.12.2020.
Silagailis Jānis20-464307.01.2019.7
Silajevs Viktors20-620415.01.2019.4
Siliņa Drosma20-253916.01.2018.9
Siliņa Velga3-0024303-20-000308
Siliņa Velga3-0024316-20-000173
Siliņš Aivars20-317715.01.2019.4
Siliņš Edgars20-603918.09.2018.7
Siliņš Gunārs20-254522.05.2018.7
Siliņš Guntars20-310515.01.2019.4
Siliņš Nils20-758815.04.2019.7
Siliņš Uldis20-213615.03.2017.4
Sīlis Egons20-726412.06.2018.7
Silkāns Kaspars20-735712.06.2018.7
Silmanovičs Vitālijs20-391518.04.2017.7
Silmanovičs Vitālijs20-575519.07.2017.4
Silova Aleftina20-234916.05.2017.7
Sils Harijs20-271422.05.2018.7
Siltumēns Kaspars20-768215.07.2019.7
Simanovičs Ivans20-765917.06.2019.7
Simsons Jānis20-121325.09.2019.7
Sināts Raivo20-547420.09.2016.7
Sinisaar Peep20-744312.12.2018.4
Sinyaev Oleg3-0041903-20-000528
Siņics Kristaps20-688920.09.2016.7
Sīpols Mārtiņš20-728021.03.2018.4
Sirkisa Tatjana20-640212.08.2019.4
Sirmais Jānis20-645311.03.2019.7
Sirmais Jānis20-761211.03.2019.4
Sirmais Pauls20-105015.11.2016.9
Sisenis Uldis20-219410.07.2018.4
Sitņikovs Pavels20-735012.06.2018.7
Sivickis Edgars20-590313.02.2018.7
Sjakste Rolands20-586216.01.2018.7
Sjomkāns Ivars20-650428.01.2019.7
Skabis Pēteris20-245012.12.2017.4
Skabis Pēteris20-559814.02.2017.7
Skadiņš Jānis20-539715.04.2019.7
Skadiņš Ulvis20-551118.04.2017.9
Skalders Raimonds20-760315.04.2019.7
Skavronskis Renārs4-0063918-20-001876
Skavronskis Roberts4-0060818-20-001696
Skerškāns Vilis20-707417.05.2017.4
Skorodihins Sergejs20-316220.11.2018.7
Skrastiņš Arnis20-575115.08.2017.4
Skrastiņš Dāvis20-697817.01.2017.4
Skrastiņš Kaspars4-0082518-20-002216
Skraustiņš Ivo20-754811.02.2019.7
Skrins Jevgēnijs20-283317.04.2018.7
Skripsts Andris20-480416.09.2019.9
Skroderis Pēteris20-313820.11.2018.4
Skrube Dace20-701714.03.2017.9
Skudra Eve20-295929.01.2019.4
Skudra Viktors20-759716.04.2019.4
Skuja Agris20-2082.14.02.2017.7
Skuja Armands20-696014.12.2016.4
Skujiņa Biruta20-510925.09.2019.7
Skujiņš Ārijs20-246414.11.2017.9
Skujiņš Ēriks20-699215.02.2017.4
Skujiņš Ivars20-404613.02.2018.7
Skurba Gatis20-70715.01.2019.4
Skurba Gatis20-70715.01.2019.18
Skutels Jānis20-335313.11.2018.7
Skvorcovs Vladimirs20-556917.01.2017.7
Slišāns Mārtiņš4-0034320-20-000222
Slišāns Reinholds4-0038420-20-000242
Slišāns Reinholds5-0032736-20-000151
Slobodjaņuka
Sloka Māris20-571013.06.2017.7
Smeilis Sandris20-419107.01.2019.7
Smila Arnis20-642215.01.2019.4
Smilga Aldis20-734912.06.2018.7
Smilga Valentīns20-282214.02.2017.7
Smiltāns Jānis5-0042534-20-000985
Smiltāns Jānis4-0052818-20-001556
Smiļģis Leons20-664115.01.2019.4
Smirnova Lilija20-272418.04.2018.18
Smolijs Andris20-547318.10.2016.7
Smotrovs
Smukkalns Kārlis3-0002516-20-000033
Smukkalns Kārlis4-0004220-20-000022
Smukkalns Kārlis5-0004636-20-000021
Sniedze Dainis20-464007.01.2019.7
Sobods Dmitrijs20-726620.03.2018.7
Soboļevskis Oļegs20-643616.09.2019.7
Sokins Aivis20-603110.07.2018.4
Sokol Oleg5-0049834-20-001125
Sokol Oleg4-0060918-20-001706
Sokolov Vladimir20-449718.09.2018.7
Sokolovs Jevgeņijs20-73022.05.2018.7
Sokolovs Sergejs20-717416.10.2017.7
Soks Raivo20-356814.01.2019.7
Soks Raivo20-623914.01.2019.4
Soldatenko Linda20-635915.07.2019.4
Soldatenko Valērijs20-472520.03.2018.7
Solodkins Aleksandrs20-220217.05.2017.4
Soloveiko Argils20-236819.04.2017.4
Soloveiko Viktors20-232319.04.2017.4
Solovejs Pjotrs20-735412.06.2018.7
Solovjovs Anatolijs4-0039818-20-001156
Somovs Aleksandrs20-762213.05.2019.7
Sondors Jānis20-592114.02.2018.4
Sorokina Tatjana20-320314.01.2019.7
Sorokins Igors20-733622.05.2018.9
Sotņikovs Sergejs20-747012.12.2018.4
Sozontovs Sergejs20-248312.12.2017.4
Spalis Gundars20-761613.05.2019.7
Spandegs Ilmārs20-289416.10.2018.7
Spīgulis Ivars20-509628.01.2019.7
Spilva Māris20-744520.11.2018.4
Spilva Māris20-744520.11.2018.18
Spinga Vilmārs20-563418.04.2017.7
Spricis Sandis20-641729.09.2019.9
Sproģis Mārtiņš4-0083620-20-000502
Sproģis Reinis4-0061718-20-001796
Sproģis Reinis5-0050234-20-001165
Sproģis Uģis20-751722.01.2019.7
Sprudzāns Artūrs20-713515.08.2017.7
Sprudzāns Uldis20-256612.12.2017.7
Sprūga Jānis20-223313.02.2018.7
Spruģis Imants20-471828.01.2019.7
Sprukts Jānis20-467529.01.2019.4
Spūlis Aivars4-0052718-20-001546
Stakmanis Oskars20-746311.12.2018.7
Stangainis Arturs20-232813.02.2018.7
Stankevičs Vaclavs4-0045618-20-001316
Stankus Ariks20-730317.04.2018.7
Stankus Ķestutis20-719216.10.2017.18
Staņislavs20-463011.12.2018.7
Starostenkovs
Starostenkovs
Stašulis Juris20-313414.01.2019.7
Stāvavens Didzis20-725214.02.2018.4
Stepanovs Dimitrijs20-706917.05.2017.4
Stepanovs Dmitrijs20-720612.12.2017.7
Stepčenko Jurijs20-743520.11.2018.7
Stepiņš Dzintars20-570517.05.2017.4
Stērninieks Gints20-269614.08.2018.7
Stešins Sergejs20-580819.09.2017.9
Stiebriņš Oskars2-000012-0000110
Stikāns Edgars20-313122.01.2019.7
Stikuts Vitalts20-258616.01.2018.7
Stiprais Andrejs20-598623.05.2018.4
Stirāns Voldemārs20-465829.01.2019.4
Stirāns Voldemārs20-465829.01.2019.18
Straume Lauma3-0030416-20-000213
Straume Lauma5-0042436-20-000261
Straume Mārtiņš20-5014.08.2018.7
Straupe Verners5-0017537-20-0000415
Straupe Verners3-0010617-20-0000117
Straustiņš Valdis20-632128.01.2019.7
Strautiņš Aldis20-763813.05.2019.4
Strautmanis Jānis20-343614.01.2019.7
Strautmanis Māris20-764717.06.2019.7
Strauts Imants20-178517.01.2017.7
Stravinskas Saulius20-690421.09.2016.4
Strazdiņš Jānis20-707317.05.2017.4
Strazdiņš Māris20-569213.06.2017.7
Strēlis Andis20-314315.01.2019.4
Strēlis Kaspars20-743720.11.2018.7
Strēlis Māris20-432212.12.2018.4
Strēlis Māris20-447812.12.2018.7
Streļcovs Andrejs20-773016.09.2019.7
Streļcovs Andrejs20-773016.09.2019.9
Streļecs Viktors20-551716.05.2017.7
Streļins Anatolijs20-547511.12.2018.7
Strežs Aigars20-214415.02.2017.4
Strikmanis Andris20-237219.09.2017.4
Strižko Oļegs20-151020.09.2016.7
Strižņovs Arturs20-775729.09.2019.9
Strižņovs Jurijs3-0019203-20-000278
Strižņovs Valērijs20-441815.04.2019.7
Strods Edgars20-569920.11.2018.4
Strods Guntars20-600519.06.2018.4
Strods Normunds20-134714.02.2017.7
Stroganovs Igors20-608727.11.2018.7
Strogonova Džina20-771716.09.2019.9
Strojevs Vladimirs4-0045718-20-001326
Stroževs Juris20-193829.01.2019.4
Stroževs Juris20-193829.01.2019.18
Strožs Māris20-714515.08.2017.9
Struka Aivars4-0031718-20-000926
Struka Aivars5-0027534-20-000655
Strutinskis Viktors20-265417.04.2018.7
Stuburs Guntars20-590413.02.2018.7
Stuklis Raitis20-706116.05.2017.7
Stuklis Uldis20-432613.11.2018.7
Stūrīte Dzintra20-496720.11.2018.7
Sturme Edgars20-225316.04.2019.4
Sturme Edgars20-225316.04.2019.18
Sturmovičs Edgars20-720812.12.2017.7
Suchaverskis
Suharskis Raimonds20-572914.06.2017.4
Suharževska Tatjana20-508019.09.2017.9
Sulainis Andris20-229517.05.2017.4
Sūna Mareks20-566418.04.2017.7
Sūnākslis Edvīns20-327615.01.2019.4
Svarens Jānis20-250412.12.2017.4
Svarens Jānis20-250412.12.2017.18
Svariņš Guntis20-613418.12.2018.7
Svars Agris20-424511.12.2018.7
Sveile Ivars20-711818.07.2017.7
Sveņķis Elvijs20-624827.11.2018.7
Svetlana20-441620.11.2018.7
Svetozars20-632715.04.2019.7
Svidovskis Aleksejs20-739718.09.2018.7
Sviķkalne Valentīna20-188220.09.2016.7
Svirskis Intis20-398414.11.2017.7
Šačkovs Aleksejs20-722216.01.2018.7
Šafīrs Leonīds20-419919.06.2018.4
Šakars Lauris20-770716.09.2019.7
Šapa Dmitrijs20-744927.11.2018.7
Šapiro Jefims20-235615.08.2017.7
Šapiro Mihails20-458412.08.2019.7
Šapkova Nadežda20-67821.01.2019.7
Šaporenko Vitālijs20-725114.02.2018.4
Šarķis Jānis20-337015.01.2019.4
Šatalovs Oļegs20-599310.07.2018.7
Šatirjonoks Deniss20-689120.09.2016.7
Šaulis Andris20-436115.07.2019.7
Šaveļs Maksims20-595217.04.2018.7
Ščavinskis Ivans3-0028003-20-000368
Ščogoļevs Dmitrijs3-0018903-20-000258
Ščurs Artūrs20-617311.02.2019.7
Ščurs Artūrs20-634517.06.2019.4
Šeiers Nils20-430513.11.2018.7
Šeina Svetlana20-555616.05.2017.9
Šēlis Dainis20-320613.05.2019.7
Šēlis Dainis20-320613.05.2019.9
Šēls Gatis20-176314.08.2018.7
Šēls Jurģis3-0043603-20-000568
Šeļementjevs
Šemeta Irina20-291314.08.2018.7
Šenberga Ilze20-699415.02.2017.4
Šenbergs Igors20-644116.09.2019.7
Šersts Germans20-407922.05.2018.7
Šervinskis Andris20-367215.01.2019.4
Šestakovska Tamāra20-414614.08.2018.9
Šesters Jāzeps5-0058136-20-000281
Šesters Jāzeps5-0058134-20-001365
Ševcovs Viktors20-754611.02.2019.7
Ševčuks Aivars5-0020434-20-000515
Ševčuks Aivars3-0010003-20-000148
Ševeļovs Nikolajs20-451121.01.2019.7
Šidlovskis Dmitrijs20-724313.02.2018.7
Šihaļijevs Aliguseins20-643515.11.2016.7
Šilders Edgars20-695221.01.2019.7
Šilova Svetlana20-554314.02.2017.7
Šilovs Viktors20-696617.01.2017.7
Šiļins Jurijs20-741316.10.2018.7
Šimanausks Kestutis20-636115.07.2019.7
Šimans Sergejs20-609416.10.2018.4
Šinka Māris20-774629.09.2019.7
Šīris Ingus20-602810.07.2018.4
Širjakovs Vjačeslavs20-321320.11.2018.7
Širokovs Igors20-231118.07.2017.7
Šišebarovs Jurijs20-248912.12.2017.7
Šitikovs Vladimirs20-49616.09.2019.7
Škabirevs Sergejs4-0029620-20-000192
Škabirevs Sergejs4-0029621-20-0000216
Škapare Ināra20-750521.01.2019.7
Škapars Juris20-602910.07.2018.4
Škapars Reinis20-214219.04.2017.4
Škaraveckis Jānis20-735512.06.2018.7
Škoļņikovs Valerijs4-0016318-20-000566
Šķēle Edmunds3-0027503-20-000348
Šķēle Rūdolfs20-626607.01.2019.7
Šķenders Gints20-90510.07.2018.7
Šķesters Aldis20-448011.12.2018.7
Šķesters Romāns20-770816.09.2019.7
Šķupelis Ēriks20-234318.07.2017.7
Šķupelis Ģirts3-0056617-20-0000717
Šķute Lidija20-196117.01.2017.7
Šlampe Harijs20-564815.02.2017.4
Šlegelmilhs Vilhelms5-0042934-20-001025
Šlesers-Šlosers
Šlēziņš Māris20-573414.11.2017.4
Šmarkovs
Šmite Mirdza3-0042803-20-000558
Šmits Juris20-564419.04.2017.4
Šmits Juris20-564419.04.2017.18
Šmits Voldemārs20-705419.04.2017.4
Šmuļjans Georgs20-389918.04.2017.9
Šneiders Arvīds20-483729.09.2019.7
Šneiders Juris20-772016.09.2019.4
Šneveļs Pēteris20-137221.01.2019.7
Šnore Austars20-552616.05.2017.11
Šņore Kaspars3-0027603-20-000358
Šperbergs Jānis5-0010434-20-000295
Šperbergs Jānis4-0010918-20-000426
Šperlins Aleksejs20-632521.01.2019.7
Šroms Viktors20-760415.04.2019.7
Štāls Ilgvars20-767715.07.2019.9
Štāls Ilgvars20-767715.07.2019.7
Šteina Rita20-555213.12.2016.9
Šteinbergs Atis20-452515.07.2019.9
Šteinbergs Kaspars5-0005934-20-000095
Šteinbergs Kaspars4-0005718-20-000136
Šteinbergs Rolands20-310411.03.2019.4
Šteinbergs Rolands20-310411.03.2019.18
Šteinbergs Rolands20-513027.11.2018.7
Šteinbergs Uģis20-763913.05.2019.4
Šteins Oskars20-439612.12.2018.18
Šteins Oskars20-439612.12.2018.4
Štekels Jānis3-0056816-20-000243
Štencelis Vairis5-0042734-20-001005
Štencelis Vairis4-0053018-20-001576
Šterns Guntars20-398117.04.2018.7
Šterns Kristaps20-752529.01.2019.9
Šterns Kristaps20-752529.01.2019.7
Štikāns Leonards20-52414.03.2017.7
Štubis Arnis20-385615.11.2016.7
Šubrovskis Arnolds20-737610.07.2018.4
Šulcs Māris20-695714.12.2016.4
Šulcs Uldis20-18228.01.2019.7
Šumiļina Marina20-579519.09.2017.7
Šumskis Andris20-264017.04.2018.7
Šusts Vilnis20-220715.02.2017.4
Šuškevičs Dmitrijs20-710714.06.2017.18
Šutovs Fjodors20-135929.01.2019.7
Švaikovs Aleksandrs4-0064218-20-001906
Takeris Jānis20-449213.05.2019.4
Tālbergs Raido20-739/1P14.02.2017.14
Tālbergs Raido20-73918.10.2016.7
Tālbergs Raido20-384718.10.2016.4
Tālivaldis20-399716.01.2018.4
Tama Aija20-568116.10.2017.4
Tamane Inese20-251016.10.2017.4
Tamane Inese20-251016.10.2017.18
Tamanis Egons20-256012.12.2017.18
Tamanis Egons20-256012.12.2017.4
Tams Māris20-627617.06.2019.18
Tams Māris20-627617.06.2019.4
Tanberga Dace20-587018.04.2018.4
Taputs Konstantīns20-625227.11.2018.7
Tarasovs Igors20-720712.12.2017.7
Tarasovs Oļegs20-154115.04.2019.7
Tarasovs Viktors20-721612.12.2017.4
Taraškevičs Viktors20-430921.01.2019.7
Tarkovs Dmitrijs20-621915.04.2019.7
Taube Arvis20-317615.01.2019.4
Tautietis Raivis4-0014718-20-000486
Tautietis Raivis5-0013834-20-000325
Tavkiņš Arturs20-757915.04.2019.7
Teivāns Raitis20-249319.03.2018.7
Teivāns Uldis20-294107.01.2019.7
Teiviša Daina20-2016.13.12.2016.9
Teiviša Daina20-2016.13.12.2016.7
Tērauds Roberts20-608320.11.2018.7
Tērauds Uģis20-635716.09.2019.18
Tērauds Uģis20-635716.09.2019.4
Terentjevs Anatolijs20-761011.03.2019.7
Terentjevs Valērijs20-617410.12.2018.7
Tereškovs Juris20-179327.11.2018.7
Tervits Juris4-0009818-20-000316
Tervits Juris5-0009634-20-000215
Teseļska Unda20-707717.05.2017.4
Teteris Arnis20-219715.03.2017.4
Teteris Tālivaldis20-92914.02.2018.4
Tidriķis Māris20-422513.11.2018.7
Tīģeris Andris4-0006518-20-000216
Tīģeris Andris5-0006434-20-000145
Tihanenoks Oļegs20-266812.06.2018.7
Tihomirova Jeļena20-609713.11.2018.7
Tihonova Jūlija20-613928.01.2019.9
Tihonovs Valērijs20-444915.01.2019.4
Tilgalis Kārlis20-238016.10.2017.7
Tiltiņš Eižens20-295820.11.2018.4
Timma Raimonds20-428416.10.2017.7
Timma Raimonds20-716919.09.2017.4
Timofejevs Ivans20-2078.17.01.2017.7
Timofejevs Oļegs20-740718.09.2018.7
Timofejevs Sergejs20-562514.03.2017.7
Tirāns Lauris20-405420.03.2018.9
Tirāns Normunds20-321113.05.2019.9
Tirzmalis Ivars20-649328.01.2019.7
Tjuševs Dmitrijs20-770012.08.2019.9
Tkačenko Jurijs20-701014.03.2017.7
Tkačenko Ludmila20-439029.01.2019.9
Tokarevs Aleksejs20-771016.09.2019.7
Tolmanis Edvīns20-698017.01.2017.4
Tolstošeins Vladimirs20-598323.05.2018.4
Tomašēvics Mārtiņš20-96818.10.2016.7
Tomiņš Zigurds20-643316.09.2019.7
Tomsons Viesturs20-743620.11.2018.7
Tooms Oskars20-708017.05.2017.4
Torims Didzis20-697017.01.2017.7
Trautmanis Roberts20-215118.07.2017.7
Tregubs Genādijs20-153718.04.2017.7
Treicis Aivars20-292512.12.2018.4
Treicis Guntars20-220615.03.2017.4
Treigūts Jānis20-447228.01.2019.7
Treijs Juris20-589316.01.2018.9
Treijs Juris5-0066737-20-0001415
Treijs Juris5-0066736-20-000301
Treikulis Aivars20-261113.02.2018.7
Treimanis Andris20-632218.12.2018.7
Tribockis Mareks4-0005818-20-000146
Trilops Imants4-0005918-20-000156
Trofimovs Osvalds20-693916.11.2016.4
Trops Edgars20-454522.01.2019.7
Trubeckojs Nikanors20-128010.12.2018.7
Trušelis Mārtiņš20-748714.01.2019.9
Tukišs Reinis4-0029020-20-000132
Tukišs Vladislavs20-570317.05.2017.4
Tulls Andress20-761111.03.2019.7
Tūls Ansis20-442614.05.2019.7
Tuncovs Vadims20-219116.05.2017.7
Tuņa Mārtiņš20-457117.06.2019.7
Turanovs Aleksejs20-505012.12.2017.7
Tutiņš Arturs20-421015.04.2019.7
Učelnieks Dainis20-645428.01.2019.7
Ūdre Apolonija20-32315.04.2019.9
Ūdris Jānis20-554110.07.2018.7
Ūdris Viktors20-555914.12.2016.4
Ugrimovs Andrejs20-397316.10.2017.9
Ukavics Uģis20-713319.07.2017.4
Ulmanis Aigars20-718816.10.2017.4
Ungurs Normunds20-740818.09.2018.9
Upenieks Voldemārs20-37921.01.2019.7
Upītis Edgars20-642116.09.2019.4
Upmalis Jānis20-757411.03.2019.18
Upmalis Jānis20-757411.03.2019.4
Upmalis Jānis20-17314.01.2019.7
Upmalis Juris20-437511.03.2019.7
Upmalis Juris20-718016.10.2017.7
Upmalis Oskars20-709013.06.2017.7
Upmanis Dainis20-223618.07.2017.7
Urbanovičs Kaspars20-625022.01.2019.7
Urbanovičs Leopolds20-163820.03.2018.7
Urbāns Arnis20-545515.11.2016.7
Urbonavičius
Usačovs Mihails20-649816.09.2019.7
Ušackis Andris20-321818.12.2018.7
Uškaurs Uģis20-724914.02.2018.4
Utināns Vairis20-255612.12.2017.4
Uzariņš Valdis20-275812.06.2018.7
Uzariņš Valdis20-275812.06.2018.14
Uzuleņš Gatis20-756711.03.2019.4
Uzuleņš Reinis20-721712.12.2017.4
Uzvārds, vārdsSertifikāta numursSertifikāta derīguma termiņšSfēras numursSfēra/jomaSfēras/jomas derīguma termiņš
Vačiļa Vasilijs20-723413.02.2018.7
Vadims20-717119.09.2017.18
Vaganovs Aleksejs20-670628.01.2019.18
Vaičekauskas
Vaitkevičs Jānis20-719914.11.2017.7
Vaivods Gunārs20-460028.01.2019.7
Valainis Valdis20-67015.11.2016.7
Valbahs Aivars20-436216.10.2018.7
Valdāte Inta20-79520.09.2016.9
Valdemāre Irēna20-2042.13.12.2016.7
Valdmanis Mārcis20-749415.01.2019.4
Valdmanis Uldis20-735212.06.2018.7
Valērijs20-406621.03.2018.18
Valers Māris20-708813.06.2017.7
Valinks Gunārs5-0057934-20-001345
Valinks Gunārs4-0072518-20-002116
Valters Atis20-267816.01.2018.4
Valters Atis20-267816.01.2018.18
Vaļdens Genādijs20-73515.11.2016.7
Vanaga Anita20-364228.01.2019.7
Vanaga Anita20-364228.01.2019.9
Vanags Pēteris20-260016.01.2018.7
Vanags Uģis20-28028.01.2019.7
Vanders Gints20-711318.07.2017.7
Vargulis Valerijs20-627516.10.2018.4
Vārtiņš Juris20-244515.08.2017.4
Vasilijs20-721412.12.2017.7
Vasiļevskis Henriks20-227814.11.2017.7
Vasiļjeva Ludmila20-326621.01.2019.7
Vasiļjevs Aleksandrs20-247813.02.2018.7
Vasiļjevs Aleksandrs20-299527.11.2018.7
Vasiļjevs Aleksandrs20-614327.11.2018.4
Vasiļjevs Valērijs20-442213.05.2019.9
Vaščenko Zoja20-647529.09.2019.7
Vavilovs Igors20-622029.01.2019.7
Važeņins Aleksejs5-0014834-20-000395
Važeņins Aleksejs4-0016218-20-000556
Vecvagars Jānis20-317911.03.2019.18
Vecvagars Jānis20-317911.03.2019.4
Vecvagars Rihards20-551816.11.2016.4
Vecvagars Rihards20-5518/1P16.11.2016.18
Vecvagars Uģis20-404418.09.2018.7
Vecvērdiņš Andis20-763213.05.2019.9
Vegners Visvaldis20-269514.08.2018.7
Veidemanis Oskars20-423113.11.2018.7
Veikšāns Aivars20-585514.11.2017.4
Veinbergs Aivars20-221814.12.2016.4
Veinbergs Aivars20-221814.12.2016.18
Veinbergs Edijs20-700914.03.2017.7
Veiss Artūrs20-771916.09.2019.9
Veits Juris20-98925.09.2019.7
Veits Māris20-623128.01.2019.9
Vējiņš Andris20-400014.11.2017.7
Velmunsks Andris20-705019.04.2017.4
Veļičko Jans20-736610.07.2018.9
Veļikanova Irina20-604914.08.2018.4
Venjamins20-278217.04.2018.7
Ventaskrasta
Veprevs Oļegs20-505422.05.2018.7
Vera Uldis20-441021.01.2019.7
Vērdiņš Aigars20-691418.10.2016.7
Verenikin Vasily20-687514.02.2017.7
Veretilo Maksims4-0074221-20-0000616
Verjanovs Juris20-757011.03.2019.4
Verjanovs Juris20-773829.09.2019.7
Verjanovs Māris20-759316.04.2019.4
Verjanovs Māris20-773729.09.2019.7
Veselis Uldis20-450915.07.2019.7
Vesers Vladimirs20-244319.07.2017.4
Vēsmiņš Tālivaldis20-294316.10.2018.9
Vēsmiņš Tālivaldis20-294316.10.2018.7
Vetrova Tatjana20-460928.01.2019.9
Vēveris Armands20-702615.03.2017.18
Vēveris Armands20-702615.03.2017.4
Vēveris Imants20-270422.05.2018.7
Vēza Dace20-698414.02.2017.7
Vežans Pāvels20-748107.01.2019.7
Veženkovs Vilhelms20-240812.12.2017.18
Vicinskis Zintis20-675207.01.2019.7
Vieglais Edgars20-560014.02.2017.7
Vīgants Jānis20-658914.01.2019.7
Vigulis Aldis20-311415.01.2019.4
Vīgups Jānis20-319507.01.2019.7
Vihrovs Nikolajs20-668315.04.2019.7
Vihrovs Sergejs20-758015.04.2019.7
Vikmanis Jānis20-652712.12.2018.18
Vikmanis Jānis20-652712.12.2018.4
Vikmanis Kristaps20-644316.09.2019.7
Vikmanis Māris20-722816.01.2018.18
Vikmanis Māris20-722816.01.2018.7
Vīksna Marija3-0003603-20-000058
Vīksna Vents20-196915.11.2016.7
Vīksne Edmonds20-303413.11.2018.14
Vīksne Edmonds20-303413.11.2018.7
Vīksne Gatis20-742116.10.2018.4
Vīksne Ģirts20-602618.09.2018.9
Vīksne Jānis20-5218/1P12.12.2017.14
Vilcāns Jānis20-199713.12.2016.7
Vilciņš Mārtiņš20-732722.05.2018.7
Vildaus Kārlis20-640829.01.2019.7
Viliņš Arnis20-369525.09.2019.7
Viljamaa Enar20-747312.12.2018.4
Vilkājs Aleksandrs20-768315.07.2019.4
Vilkājs Vilnis20-727220.03.2018.9
Vilkaušs Kārlis20-752628.01.2019.9
Vilks Valts20-214114.02.2018.4
Vilks Valts20-214114.02.2018.18
Villa Jānis4-0028218-20-000816
Vilmanis Raimonds20-706416.05.2017.9
Vilne Aiga3-0003716-20-000043
Vilnis Arnis20-594617.04.2018.7
Vilnītis Mārtiņš4-0010718-20-000406
Vilnītis Mārtiņš5-0010334-20-000285
Viļums Arturs20-628415.01.2019.7
Viļums Arturs20-634615.01.2019.4
Viļums Uldis20-616828.01.2019.7
Vīnakmens Andris20-635615.07.2019.4
Vinogradovs
Vinovskis Roberts4-0052118-20-001516
Vintena Marina20-577015.08.2017.7
Vinters Ivars20-421610.12.2018.7
Vīre Sarmīte20-2059.15.03.2017.4
Virkens Agris20-596118.04.2018.4
Virskuls Andis20-593821.03.2018.4
Visockis Vladislavs20-733122.05.2018.7
Viškers Kaspars20-757315.04.2019.7
Višņakovs Georgijs20-412210.07.2018.7
Vītiņš Raimonds5-0051234-20-001235
Vītola Ilga20-270622.05.2018.9
Vītoliņš Dainis20-270120.03.2018.7
Vītols Agris20-548021.09.2016.4
Vītols Didzis20-501610.12.2018.7
Vītols Edgars20-711418.07.2017.7
Vītols Jānis20-764817.06.2019.7
Vītols Juris20-395423.05.2018.4
Vitons Jānis20-408519.06.2018.4
Viziņa Iveta20-394813.06.2017.7
Vjačeslavs20-562014.03.2017.7
Vjačeslavs20-345820.03.2018.7
Vladimirs20-761813.05.2019.7
Vladimirs20-441413.05.2019.7
Vladislavs20-388729.09.2019.7
Vlasovs Aleksandrs20-48318.12.2018.7
Vodolagins
Voicehovičs Māris20-440615.01.2019.4
Voiceščuks Ivo20-495929.09.2019.7
Voiska Uldis20-406317.04.2018.9
Voitehovičs Jānis20-591914.02.2018.18
Vojevodins Igors20-720412.12.2017.7
Volkovs Jevgeņijs4-0017218-20-000596
Volkovs Nauris5-0025334-20-000585
Volodins Aleksandrs20-616011.03.2019.9
Volosovskis Māris20-689320.09.2016.7
Vorons Andris20-495529.09.2019.7
Voskresenskis Jurijs20-642629.09.2019.4
Vovers Jānis20-758115.04.2019.7
Vovk Regina20-639314.01.2019.9
Vozņesenska Raisa20-327513.02.2018.7
Vožiks Romāns20-702415.03.2017.4
Vrubļevskis Igors20-229314.06.2017.4
Vucens Andris20-636912.08.2019.7
Vucēns Justs20-770112.08.2019.9
Vucens Rolands20-749615.01.2019.4
Vulis Ivars20-700015.02.2017.4
Yakimovich Romuald4-0032618-20-000996
Zabalujevs Vladimirs20-732022.05.2018.7
Zablocka Valērija20-446513.05.2019.9
Zabrockis
Začests Aigars20-694016.11.2016.4
Začests Andrejs4-0009518-20-00028631.12.2020.
Začests Juris4-0041520-20-000272
Začests Juris5-0034836-20-000181
Začs Matīss20-307428.01.2019.7
Zadvinskis Dainis20-236116.10.2017.7
Zagirja20-394416.05.2017.7
Zagorjanskis Pjotrs20-554815.11.2016.7
Zagorskis Jānis20-236513.06.2017.7
Zaharāns Andris5-0057734-20-001325
Zaharāns Lauris20-705716.05.2017.7
Zaharovs Aivars20-6217.04.2018.14
Zaharovs Aivars20-6217.04.2018.7
Zaicevs Sergejs20-753429.01.2019.7
Zaičenko Nikolajs20-653920.11.2018.9
Zaičenko Nikolajs20-653920.11.2018.7
Zaimiņš Māris20-743420.11.2018.7
Zajančkauskas
Zajankovskis Jurijs20-608816.10.2018.7
Zaķis Aivars20-604516.10.2018.7
Zaķis Ingars20-392521.03.2018.4
Zaķis Vilnis20-307511.02.2019.7
Zaldenieks Jānis20-572013.06.2017.7
Zāle Kārlis20-689020.09.2016.7
Zālītis Lauris20-751322.01.2019.7
Zālītis Māris20-663120.09.2016.7
Zālītis Uldis20-300910.12.2018.7
Zaļaiskalns Jānis20-736116.04.2019.4
Zaļaiskalns Viesturs20-477220.09.2016.7
Zaļkalns Andis20-586012.12.2017.7
Zamjatina Jūlija20-751121.01.2019.9
Zandersons Jānis20-757615.04.2019.9
Zandersons Zigmārs20-394118.07.2017.7
Zandmane Ingrīda20-240619.07.2017.4
Zaņevskis Zenons20-585112.12.2017.18
Zaņevskis Zenons20-607114.08.2018.4
Zarakovskis
Zarāns Jānis20-397814.11.2017.7
Zarembo Aleksejs20-74557
Zariņš Guntis20-313217.06.2019.7
Zariņš Jānis20-286118.09.2018.7
Zariņš Jānis4-0064019-20-0000513
Zariņš Jānis4-0064018-20-001886
Zariņš Raitis20-546020.09.2016.7
Zarkevičs Andris20-276814.02.2018.18
Zarkevičs Modris20-268221.03.2018.4
Zarkins Vladimirs20-447915.07.2019.7
Zauere Elīna20-716319.09.2017.7
Zauers Dainis20-338715.01.2019.4
Zauers Dainis4-0010618-20-000396
Zauers Dainis5-0010134-20-000265
Zauers-Zauls Jānis20-263612.12.2018.4
Zaumans Alvis20-263114.02.2018.4
Zdanovska Rasma5-0033934-20-00080531.12.2020.
Zdanovska Rasma4-0040318-20-00120631.12.2020.
Zdūne Elīna20-697214.02.2017.7
Zēbergs Jānis20-728721.03.2018.4
Zēģelis Andis20-575215.08.2017.4
Zeibots Gvido20-218014.03.2017.7
Zeiļuks Armands20-386214.12.2016.18
Zeiļuks Armands20-386214.12.2016.4
Zeize Arvīds20-594517.04.2018.7
Zelenkovs
Zelle Vija20-777029.09.2019.7
Zemarājs Andris20-716019.09.2017.7
Zemītis Arvis20-639712.08.2019.4
Zemzars Zigmunds20-278622.05.2018.7
Zemzars Zigmunds20-278622.05.2018.9
Zemžāns Artūrs20-725620.03.2018.11
Zepa Skaidrīte20-374821.01.2019.7
Zeps Āris20-705119.04.2017.4
Zerviņš Gunārs20-760615.04.2019.7
Zgoličs Romāns20-252312.12.2017.7
Zhavoronkov
Zhylkin Volodymyr20-564723.05.2018.18
Ziedonis Imants20-690020.09.2016.7
Ziemelis Andris20-455329.01.2019.7
Ziemelis Jānis20-261320.11.2018.7
Ziemelis Māris20-564515.03.2017.18
Ziemelis Oskars20-750921.01.2019.7
Ziemelis Uģis4-0029320-20-000162
Zigmunds20-694613.12.2016.7
Zilaucs Andris20-391114.06.2017.18
Zilaucs Andris20-581319.09.2017.4
Zilberts Eduards20-224618.04.2017.7
Ziliņš Pēteris20-407017.04.2018.7
Zīmeļs Jānis20-330027.11.2018.9
Zimovs Aleksejs20-738014.08.2018.7
Ziners Dāvis20-766415.07.2019.7
Ziņģe Tamāra20-573718.07.2017.7
Zīra Aivars20-712919.07.2017.4
Zirnītis Edvīns20-435018.12.2018.7
Zitāns Jānis20-734123.05.2018.4
Zītars Juris20-237519.09.2017.7
Zīverts Ēriks20-463728.01.2019.7
Zlaugotnis Antons20-693015.11.2016.7
Zmiluss Viktors20-139011.03.2019.18
Zolbergs Jānis20-422613.11.2018.7
Zolotojs Andrejs20-548221.09.2016.4
Zonbergs Edmunds20-310015.01.2019.4
Zujevs Vasilijs20-2010.18.07.2017.7
Zukulis Jānis20-265218.04.2018.4
Zukulis-Emerbergs
Zukulis-Emerbergs
Zuļģis Artūrs20-740118.09.2018.7
Zundmanis Rinalds20-755411.03.2019.7
Zuntnere Edīte20-402014.11.2017.4
Zutis Nauris20-610127.11.2018.7
Zvaigzne Raitis20-303318.12.2018.7
Zvaunis Pēteris20-694713.12.2016.14
Zvaunis Pēteris20-6947/1P14.02.2017.7
Zvejnieks Roberts3-0016916-20-000103
Zvidriņš Sandis5-0026237-20-0000615
Zvidriņš Sandis5-0026236-20-000131
Zvidriņš Sandis4-0030020-20-000212
Zvīgulis Jānis20-212417.01.2017.7
Zvirbulis Andrejs20-689520.09.2016.7
Zvirbulis Andris20-574313.06.2017.9
Zvirbulis Didzis20-746812.12.2018.18
Zvirbulis Didzis20-746812.12.2018.4
Zvirbulis Mārtiņš20-764213.05.2019.7
Zvirgzdiņš Egons20-349822.01.2019.7
Žabins Stepans4-0060718-20-00168631.12.2020.
Žaguļins Maksims20-693215.11.2016.7
Žamaletdinova
Žarskis Viktors20-743320.11.2018.7
Želubovskis Uldis20-260913.02.2018.7
Žigas Danielius20-694416.11.2016.4
Žīgurs Didzis20-390514.02.2017.9
Živula Mareks4-0083721-20-0000716
Žuburs Jurģis3-0036503-20-000488
Žukova Nataļja3-0041603-20-000498
Žukovs Vladimirs20-221015.03.2017.4
Žuks Aleksejs20-554614.03.2017.7
Žvagiņš Atis20-704317.04.2017.9
Žvaļikovskis Andrejs20-691218.10.2016.7
(Dati uz 2016. gada 1. septembri)

Latvijas Būvinženieru savienības Būvniecības speciālistu sertifikācijas institūcija (LBS BSSI)
Rīga, LV 1012, K. Barona iela 99
Tālr. 67845910, fakss 67845929
E-pasts: lbs@apollo.lv
www.buvinzenierusavieniba.lv
Kontaktpersona: Ilze Zālamane

Būvspeciālistu kompetences novērtēšana un patstāvīgās prakses uzraudzība arhitekta profesijā un būvinženiera vai saistītā inženierzinātnes profesijā inženierizpētes, projektēšanas, būvdarbu vadīšanas un būvuzraudzības specialitātes tiek veikta saskaņā ar Būvniecības likumu un Ministru kabineta 2014. gada 7. oktobra noteikumiem Nr. 610 „Būvspeciālistu kompetences novērtēšanas un patstāvīgās prakses uzraudzības noteikumi”.

Saskaņā ar Ministru kabineta 14.04.2015. rīkojumu Nr. 184 „Par būvspeciālistu kompetences novērtēšanas un patstāvīgās prakses uzraudzības deleģēšanu biedrībai “Latvijas Būvinženieru savienība”” un Ekonomikas ministrijas un biedrības “Latvijas Būvinženieru savienība” (LBS) 2015.gada 15.aprīlī noslēgto deleģēšanas līgumu Nr.182 „Par būvspeciālistu kompetences novērtēšanas un patstāvīgās prakses uzraudzību” LBS ir tiesīga veikt būvspeciālistu kompetences novērtēšanu un patstāvīgās prakses uzraudzību šādās būvniecības jomas būvinženiera profesijas specialitātēs un darbības sfērās:
• INŽENIERIZPĒTE;
• PROJEKTĒŠANA:
- ēku konstrukciju (t. sk. torņu un dūmeņu) projektēšana;
- ceļu projektēšana;
- tiltu projektēšana;
• BŪVDARBU VADĪŠANA:
- ēku būvdarbu vadīšana;
- restaurācijas būvdarbu vadīšana;
- ceļu būvdarbu vadīšana;
- tiltu būvdarbu vadīšana;
• BŪVUZRAUDZĪBA:
- ēku būvdarbu būvuzraudzība;
- restaurācijas būvdarbu būvuzraudzība;
- ceļu būvdarbu būvuzraudzība;
- tiltu būvdarbu būvuzraudzība.

Izmantotie apzīmējumi:

REGLAMENTĒTĀS SFĒRAS
Sfēra/joma

1 Ceļu būvdarbu būvuzraudzība
2 Ceļu būvdarbu vadīšana
3 Ceļu projektēšana
4 Ceļu projektēšana, būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība
5 Ēku būvdarbu būvuzraudzība
6 Ēku būvdarbu vadīšana
7 Ēku būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība
8 Ēku konstrukciju (t.sk. torņu un dūmeņu) projektēšana
9 Ēku konstrukciju projektēšana
10 Inženierizpēte
11 Inženierizpēte – ģeotehniskā inženierizpēte
12 Restaurācijas būvdarbu būvuzraudzība
13 Restaurācijas būvdarbu vadīšana
14 Restaurācijas darbu vadīšana un būvuzraudzība
15 Tiltu būvdarbu būvuzraudzība
16 Tiltu būvdarbu vadīšana
17 Tiltu projektēšana
18 Tiltu projektēšana, būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība

Dati apkopoti pēc BIS (būvniecības informācijas sistēmas) informācijas.