Sertificētie siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieri

Uzvārds, vārdsSertifikāta nr.Sertifikāta derīguma termiņš Sfēras nr.Sfēra/Joma
Āboliņš Jānis50-388414.03.2018.23
Ābols Rihards50-320912.12.2018.23
Ābols Rihards50-399712.12.2018.16
Āboltiņš Andis50-303618.04.2018.17
Adamenko Vitālijs50-305127.06.2018.5
Adamenko Vitālijs50-308227.06.2018.3
Adamoviča Irēna3-00444Beztermiņa04-50-00071
Ādamsons Vilnis50-32704.10.2017.23
Ādamsons Vilnis50-293304.10.2017.16
Adomaviča Regina50-211025.06.2019.4
Afanasjeva Anastasija50-408723.04.2019.24
Afanasjevs Vladimirs50-282323.02.2017.23
Agrums Normunds50-108006.12.2017.3
Aitovs Maksims73-4748/1229.03.2017.23
Aitovs Maksims73-4749/1229.03.2017.16
Aizpurs Mārtiņš3-00329Beztermiņa05-50-00041
Aizpurs Mārtiņš4-00575Beztermiņa23-50-00068
Aizupe Benita50-343120.08.2019.4
Akapjevs Konstantīns50-196719.03.2019.23
Akapjevs Konstantīns50-196819.03.2019.16
Akmentiņš Imants50-104125.06.2019.16
Akmentiņš Imants50-209325.06.2019.23
Akmentiņš Inesis50-157219.02.2019.4
Akmentiņš Inesis50-4119.02.2019.24
Akuličs Viktors50-204323.04.2019.23
Akuličs Viktors50-204223.04.2019.16
Akuličs Viktors50-73323.04.2019.17
Alainis Jānis50-302914.02.2018.17
Altermans Marks50-334021.05.2019.17
Aļošins Sergejs50-331323.04.2019.23
Amoliņš Aigars50-57022.09.2016.23
Amoliņš Aigars50-275222.09.2016.16
Anastasjeva Miloslava50-83127.06.2018.4
Anča Monika50-371420.10.2016.24
Ančevskis Vladislavs50-319926.09.2018.23
Andža Edgars50-66919.03.2019.16
Andža Edgars50-199319.03.2019.23
Ansone Margarita50-110914.02.2018.4
Antropovs Vladimirs73-4527/1108.12.2016.23
Antropovs Vladimirs73-4528/1108.12.2016.16
Anuškevičs Nikolajs3-00030Beztermiņa04-50-00014
Anuškevičs Nikolajs4-00047Beztermiņa22-50-00022
Anuškevičs Nikolajs4-00047Beztermiņa23-50-00016
Anuškevičs Nikolajs5-00051Beztermiņa38-50-00023
Anuškevičs Nikolajs5-00051Beztermiņa39-50-00017
Apelis Māris50-335321.11.2018.23
Apelis Māris50-335421.11.2018.16
Apets Aleksandrs50-393725.07.2018.23
Apets Aleksandrs3-00087Beztermiņa04-50-00019
Apinis Andris50-388814.03.2018.3
Apīnis Gatis50-329427.01.2019.16
Apīnis Gatis50-330827.01.2019.3
Apse Jekaterina73-4469/1110.11.2016.24
Apse Jekaterina50-333723.04.2019.4
Arāja Asja3-00039Beztermiņa06-50-00002
Arājs Raitis50-42824.05.2017.24
Arājs Raitis50-287624.05.2017.16
Arājs Raitis50-287524.05.2017.23
Arājs Raitis50-42726.07.2017.17
Arājs Ventis50-210921.05.2019.16
Arājs Ventis50-104321.05.2019.23
Arensburgs Viktors4-00229Beztermiņa23-50-00033
Ārgalis Imants5-00077Beztermiņa38-50-00008
Arnts Raitis50-398021.11.2018.23
Artjušins Dmitrijs50-406419.03.2019.17
Asarītis Aigars50-405319.03.2019.23
Astafjeva Oksana73-5113/1215.11.2017.17
Astratovs Jevgenijs73-4970/1230.07.2017.23
Atgāzis Andris50-341123.07.2019.23
Atslens Imants50-406723.04.2019.16
Aumeistere Laima50-68804.10.2017.4
Auniņš Ivars50-328227.01.2019.16
Auniņš Ivars50-328127.01.2019.23
Auniņš Uldis50-233410.09.2019.4
Auniņš Uldis50-30410.09.2019.3
Auziņš Jānis50-184618.04.2018.23
Avotiņš Aivars50-129520.08.2019.23
Avotiņš Aivars50-229620.08.2019.16
Babins Leonīds3-00389Beztermiņa04-50-00058
Babkins Vladimirs50-289028.06.2017.23
Babkins Vladimirs50-289128.06.2017.16
Bahmanovs Dmitrijs50-89723.11.2016.23
Bahmanovs Dmitrijs50-277623.11.2016.16
Baidjuks Marks4-0012331.12.2020.22-50-00021
Baidjuks Marks4-0012331.12.2020.23-50-00015
Baidjuks Marks5-0011831.12.2020.38-50-00022
Baidjuks Marks5-0011831.12.2020.39-50-00016
Bajaruns Normunds73-4426/1113.10.2016.23
Bajaruns Normunds73-4427/1113.10.2016.16
Bajevs Kirils50-180608.11.2017.23
Bajevs Kirils50-297308.11.2017.24
Baklāns Juris50-290728.06.2017.3
Baklāns Juris50-290128.06.2017.16
Baklāns Juris50-52428.06.2017.23
Balka Gunārs73-4458/1110.11.2016.23
Balka Gunārs73-4459/1110.11.2016.3
Balka Gunārs50-58127.06.2018.16
Balode Ilze3-00555Beztermiņa06-50-00031
Balodis Vilnis50-170624.05.2017.23
Balodis Vilnis50-287824.05.2017.16
Balta Aļģirds50-190025.07.2018.16
Balta Aļģirds50-317425.07.2018.23
Baltanovs Edgars50-305014.03.2018.3
Baltanovs Edgars3-00494Beztermiņa06-50-00030
Bareika Māris50-414820.08.2019.23
Bareika Māris50-414523.07.2019.16
Barkovs Artūrs3-00340Beztermiņa05-50-00044
Barkovs Jurijs50-416924.09.2019.23
Bartaševičs Mihails50-154223.04.2019.16
Bartaševičs Mihails50-205123.04.2019.23
Bārtulis Juris5-00111Beztermiņa40-50-00008
Basajs Antons50-370922.09.2016.16
Basajs Antons50-370822.09.2016.23
Basikirskis Romāns50-291823.08.2017.23
Baškina Raisa50-62118.04.2018.24
Baškina Raisa50-184018.04.2018.23
Batrakovs Jevgenijs50-299006.12.2017.3
Baumanis Jānis4-0057631.12.2020.24-50-00027
Bažbauere Zinaida50-36910.01.2018.17
Beikule Alīna4-00473Beztermiņa22-50-00071
Beikule Alīna4-00473Beztermiņa23-50-00058
Beikule Alīna4-00473Beztermiņa24-50-00019
Beikule Alīna5-00393Beztermiņa38-50-00061
Beikule Alīna5-00393Beztermiņa39-50-00046
Beinarovičs Mečislavs50-34822.03.2017.23
Belogubs Vladimirs50-215513.08.2019.16
Benders Ervīns50-56604.10.2017.16
Bendrats Guntis73-4404/1122.09.2016.23
Benefelds Artis50-216613.08.2019.16
Benga Edgars50-294204.10.2017.23
Berdičevskis Mihails50-333923.04.2019.17
Bergmanis Jānis50-402727.01.2019.24
Bergs Agris50-311016.05.2018.16
Bergs Agris50-59416.05.2018.23
Bergs Guntars3-00177Beztermiņa04-50-00033
Bergs Jānis50-373415.12.2016.17
Bergs Jānis50-371823.11.2016.16
Berģe Lilija50-385008.11.2017.24
Bernāns Lauris50-378326.04.2017.24
Bernāns Lauris73-4971/1230.07.2017.23
Bernāts Māris50-337923.07.2019.24
Bernāts Māris50-372123.11.2016.23
Bērziņš Edgars50-176628.06.2017.23
Bērziņš Edgars50-289928.06.2017.16
Bērziņš Ivars50-374315.12.2016.23
Bērziņš Juris50-393922.08.2018.16
Bērziņš Juris50-394526.09.2018.23
Bērziņš Krišs4-00140Beztermiņa22-50-00030
Bērziņš Krišs5-00135Beztermiņa38-50-00031
Bērziņš Sigurds50-317824.10.2018.16
Bērziņš Sigurds50-191424.10.2018.23
Bērzkalns Jurijs50-372923.11.2016.23
Bespalova Jevgenija3-00140Beztermiņa05-50-00014
Betkere Zane50-387414.02.2018.16
Betkere Zane50-387314.02.2018.23
Bidiņš Uldis50-172124.05.2017.23
Bilde Eduards50-340813.08.2019.16
Biļibina Olga50-182208.11.2017.24
Birgers Ritvars50-396324.10.2018.24
Bīriņš Mārtiņš5-00268Beztermiņa38-50-00048
Bīriņš Mārtiņš5-00268Beztermiņa39-50-00034
Birkens Ilmārs50-385406.12.2017.4
Birkens Ilmārs50-281522.03.2017.16
Birkens Ilmārs50-281622.03.2017.23
Birkens Ilmārs50-281422.03.2017.3
Bīrone Inese3-00499Beztermiņa05-50-00073
Birzmalis Arnis50-80126.09.2018.24
Bitinieks Aldis50-327927.01.2019.23
Bitinieks Aldis50-328027.01.2019.16
Blanks Andris50-168023.11.2016.16
Blanks Andris50-277523.11.2016.23
Blumers Dzintars50-403427.01.2019.23
Blūms Valdis3-00062Beztermiņa05-50-00006
Bode Ilmārs50-382526.07.2017.5
Bode Ilmārs50-382626.07.2017.3
Bogdanovičs Andrejs4-0062931.12.2020.22-50-00092
Bogdanovičs Andrejs4-0062931.12.2020.23-50-00082
Bogdanovs Agnis50-170322.03.2017.23
Bogdanovs Aleksandrs50-379728.06.2017.23
Bogdanovs Margots50-208924.10.2018.16
Bogdanovs Margots50-397224.10.2018.23
Bogdanovs Vadims4-00477Beztermiņa22-50-00073
Bogdanovs Valdis50-162121.11.2018.23
Bogdanovs Vladimirs50-342619.02.2019.23
Boiko Igors4-00637Beztermiņa24-50-00029
Boiko Igors5-00515Beztermiņa40-50-00027
Boiko Romans50-325312.12.2018.3
Boiko Romans50-334723.07.2019.5
Bokta Harijs50-300010.01.2018.17
Bokta Raimonds50-69014.02.2018.17
Bokta Raimonds50-304714.02.2018.16
Boķis Edgars50-378026.04.2017.24
Bolmanis Arnis50-291623.08.2017.23
Bondars Artūrs50-390716.05.2018.16
Bondars Ivars50-289728.06.2017.23
Bondars-Naruševičs Pēteris50-146121.11.2018.23
Borodičs Sergejs50-214613.08.2019.16
Borodinovs Aleksejs50-415520.08.2019.23
Borovskiha Jeļena50-74927.06.2018.4
Bozunovs Oļegs50-370422.09.2016.23
Bozunovs Oļegs50-370522.09.2016.16
Brahmanis Artūrs3-00378Beztermiņa05-50-00057
Brahmanis Artūrs4-00678Beztermiņa23-50-00094
Brambe Kristīne50-296710.01.2018.23
Brambis AivarsJan-5022.08.2018.24
Brambis Aivars50-315722.08.2018.23
Breidaks Andris50-184314.03.2018.16
Breidaks Andris50-303014.03.2018.23
Brežinskis Laimonis50-87614.03.2018.3
Briedis Gundars4-00600Beztermiņa23-50-00077
Briķis Lauris73-4746/1229.03.2017.23
Briķis Lauris73-4747/1229.03.2017.16
Brimerbergs Pāvels50-84925.07.2018.16
Brimerbergs Pāvels50-318025.07.2018.23
Brīnums Aivars50-143425.06.2019.16
Bronzovs Valentīns50-280523.02.2017.23
Brovackis Gatis50-410121.05.2019.23
Brovdi Ivans50-417224.09.2019.23
Broža Uģis50-411425.06.2019.23
Brūdere Evita50-398121.11.2018.24
Brūkle Līga50-402527.01.2019.23
Brūvers Mārtiņš50-337623.07.2019.23
Bukava Anita73-4525/1108.12.2016.23
Bukavs Ziedonis3-00572Beztermiņa05-50-00079
Bukryeyev Pavlo50-388114.03.2018.17
Bukryeyev Pavlo50-392627.06.2018.16
Bukryeyev Pavlo50-392727.06.2018.23
Bulatņikovs Aleksandrs3-00359Beztermiņa05-50-00050
Buls Aleksandrs50-324326.09.2018.16
Buļs Jānis50-76725.07.2018.16
Buļs Jānis50-191625.07.2018.23
Bumbieris Raivo50-403719.02.2019.23
Bundins Vasīlijs3-00043Beztermiņa04-50-00005
Bunka Gunta50-191215.01.2019.24
Buraks Francs50-146021.11.2018.23
Buraks Francs50-196021.11.2018.24
Burdžibaljans Jakovs3-00289Beztermiņa07-50-00001
Burdžibaljans Jakovs4-00235Beztermiņa22-50-00049
Burdžibaljans Jakovs4-00235Beztermiņa23-50-00038
Burdžibaljans Jakovs4-00235Beztermiņa24-50-00014
Burdžibaljans Jakovs4-00235Beztermiņa25-50-00002
Burdžibaljans Jakovs5-00212Beztermiņa38-50-00044
Burdžibaljans Jakovs5-00212Beztermiņa39-50-00032
Burdžibaljans Jakovs5-00212Beztermiņa40-50-00018
Burdžibaljans Jakovs5-00212Beztermiņa41-50-00001
Burijs Eduards4-00370Beztermiņa22-50-00063
Burijs Eduards5-00317Beztermiņa38-50-00055
Buslovičs Vladimirs50-117715.01.2019.3
Buša Sofija50-279215.12.2016.23
Buša Sofija50-39415.12.2016.24
Butāns Jānis50-415020.08.2019.17
Butāns Toms50-379928.06.2017.24
Butkus Aidas50-285026.04.2017.23
Bykov Vasily50-171723.02.2017.23
Bykov Vasily50-283423.02.2017.16
Bykov Vasily50-189727.06.2018.3
Cāns Māris50-206823.04.2019.16
Cāns Māris50-100523.04.2019.23
Cāns Mārtiņš4-00340Beztermiņa22-50-00059
Cāns Mārtiņš4-00340Beztermiņa23-50-00045
Celms Dzintars50-126819.03.2019.2
Celms Dzintars50-230519.03.2019.1
Celms Dzintars50-230719.03.2019.16
Celms Dzintars50-230623.04.2019.17
Cepurīts Alfrēds50-107525.06.2019.3
Cers Jānis50-338223.07.2019.16
Cers Jānis50-315825.07.2018.23
Cibuļska Inita50-371320.10.2016.24
Cinis Jānis73-5099/1215.11.2017.23
Circenis Roberts50-378826.04.2017.1
Circenis Roberts50-290328.06.2017.23
Circenis Roberts50-175428.06.2017.16
Circenis Roberts3-00141Beztermiņa05-50-00015
Cirskis Juris50-415220.08.2019.23
Cirskis Juris50-415320.08.2019.16
Cīrulis Imants5-00113Beztermiņa40-50-00010
Cīrulis Kārlis3-00103Beztermiņa04-50-00023
Čakšs Timurs50-132906.12.2017.3
Čakšs Timurs50-175506.12.2017.4
Čalpa Sandis4-00337Beztermiņa22-50-00056
Čalpa Sandis4-00337Beztermiņa23-50-00042
Čehovs Vladimirs50-204723.04.2019.16
Čehovs Vladimirs50-100623.04.2019.23
Čerkovskis Sergejs50-41124.05.2017.23
Černovs Fjodors50-163721.05.2019.23
Černovs Fjodors50-273121.05.2019.16
Čerņenko Vsevolods50-415710.09.2019.23
Čerpakovskis Valdis4-00353Beztermiņa22-50-00061
Čiņajevs Aleksandrs3-00234Beztermiņa05-50-00026
Čiņajevs Aleksandrs3-00234Beztermiņa06-50-00016
Čiževska Valentīna50-282423.02.2017.23
Čodare-Plaude Dace73-5119/1215.11.2017.24
Čodors Oskars50-381926.07.2017.24
Čudars Jānis50-372423.11.2016.23
Čudars Jānis50-372523.11.2016.16
Čugunovs Viktors50-206123.04.2019.23
Čugunovs Viktors50-206023.04.2019.16
Dabiņš Aigars50-377422.03.2017.3
Dalke Mārtiņš50-407223.04.2019.23
Daļeckis Jurijs4-00307Beztermiņa23-50-00039
Daļeckis Jurijs5-00302Beztermiņa39-50-00036
Damanis Armands3-00073Beztermiņa04-50-00017
Damanis Armands4-00129Beztermiņa22-50-00024
Damenovska Svetlana50-372823.11.2016.17
Daniļevičs Vilhelms50-85926.09.2018.3
Daņiļevičs Aivars50-318922.08.2018.16
Daņiļevičs Aivars50-318822.08.2018.23
Daņiļēvičs Vitauts3-00529Beztermiņa05-50-00076
Darviņš Artis73-4456/1110.11.2016.23
Darviņš Artis73-4457/1110.11.2016.16
Daubergs Armands50-183414.02.2018.2
Daubergs Armands50-305214.02.2018.1
Daugelis Edgars4-00602Beztermiņa22-50-00090
Daugelis Edgars5-00495Beztermiņa38-50-00074
Daugulis Oskars50-272827.01.2019.16
Davidovičs Ainārs50-381328.06.2017.3
Davilov Timur50-387814.02.2018.16
Davilov Timur50-387914.02.2018.23
Dedelis Jevgeņijs50-343924.09.2019.16
Dedelis Jevgeņijs50-344024.09.2019.23
Dedels Oļegs50-391827.06.2018.16
Dedjuško Staņislavs50-211425.06.2019.3
Deģis Roberts3-00224Beztermiņa05-50-00024
Deičs Andrejs73-5057/1218.10.2017.23
Deičs Andrejs73-5038/1227.09.2017.16
Dejus Andis3-00017Beztermiņa04-50-00002
Dejus Andis4-00019Beztermiņa22-50-00003
Dejus Andis5-00020Beztermiņa38-50-00003
Dektjarovs Sandris50-303418.04.2018.16
Denisov Alexander50-214925.06.2019.16
Deņisova Inta50-383504.10.2017.4
Deņisovs Vasilijs50-302314.02.2018.6
Depše Jānis5-00123Beztermiņa39-50-00018
Dergačova Jeļizaveta50-284523.02.2017.23
Dergačova Jeļizaveta50-284623.02.2017.16
Dergačovs Aleksejs3-00070Beztermiņa04-50-00016
Dermanis Agris50-41321.11.2018.24
Dermanis Agris50-196221.11.2018.23
Dimants Guntis50-403519.02.2019.23
Dimants Māris50-84019.03.2019.16
Dimants Māris50-201119.03.2019.23
Dimdiņa Ilze50-337325.06.2019.17
Dinsbergs Leons50-154726.04.2017.16
Dinsbergs Leons50-285626.04.2017.23
Dinula Antoņina3-00220Beztermiņa05-50-00022
Dižbite Jānis3-00235Beztermiņa05-50-00027
Djatlova Tatjana50-277223.11.2016.24
Dmitrijevs Nikolajs50-184426.04.2017.23
Dobenbergs Maksims50-314526.09.2018.16
Dobenbergs Maksims50-178426.09.2018.23
Dobroseļskis Viktors50-399021.11.2018.3
Dobroseļskis Viktors50-395026.09.2018.23
Dobroseļskis Viktors50-395126.09.2018.16
Dolgovskis Oļegs4-0067431.12.2020.22-50-00103
Dolgovskis Oļegs4-0067431.12.2020.23-50-00092
Dolženko Viktors50-201823.04.2019.16
Dolženko Viktors50-201923.04.2019.23
Dombrovskis Haralds50-289628.06.2017.23
Doronkins Jevgēnijs73-4885/1223.05.2017.23
Drakins Aleksandrs4-0011931.12.2020.22-50-00017
Drakins Aleksandrs4-0011931.12.2020.23-50-00012
Drakins Aleksandrs5-0011731.12.2020.38-50-00021
Drakins Aleksandrs5-0011731.12.2020.39-50-00015
Draudiņš Mārtiņš50-317225.07.2018.16
Dreimane Guna50-110423.07.2019.24
Dreimanis Artis50-282922.03.2017.17
Dreimanis Artis50-376622.03.2017.23
Dreimanis Artis50-339924.09.2019.16
Dreimanis Atis3-00267Beztermiņa05-50-00030
Dreimanis Atis4-00443Beztermiņa23-50-00055
Dreimanis Juris50-192727.01.2019.23
Dreimanis Juris50-327427.01.2019.16
Drengere-Tiltiņa Līga50-337723.07.2019.24
Drīliņa Valentīna73-4927/1221.06.2017.4
Druvaskalna Anita73-5025/1212.09.2017.24
Dubins Dmitrijs4-00079Beztermiņa22-50-00007
Dubinska Faina50-14823.11.2016.17
Dubrovskis Vjačeslavs50-225219.03.2019.23
Dubrovskis Vjačeslavs50-124819.03.2019.16
Dukulis Aivars50-379828.06.2017.23
Dunajevs Aleksandrs50-371110.09.2019.23
Dūviņš Eduards50-310012.12.2018.23
Dzalbs Jānis50-370222.09.2016.23
Dzedonis Gints50-211220.08.2019.3
Dzedonis Gints50-415620.08.2019.4
Dzelzītis Egīls4-00587Beztermiņa23-50-00074
Dzelzītis Egīls4-00587Beztermiņa24-50-00028
Dzelzītis Egīls5-00481Beztermiņa39-50-00054
Dzelzītis Egīls5-00481Beztermiņa40-50-00025
Dzenis Jānis50-403027.01.2019.23
Dzenis Jānis50-403127.01.2019.16
Dzenīte Guna50-45924.05.2017.17
Dzenītis Guntars73-5133/1222.11.2017.23
Dzenītis Guntars73-5134/1222.11.2017.16
Dzērvītis Dainis4-00055Beztermiņa22-50-00012
Dzērvītis Dainis4-00055Beztermiņa23-50-00007
Dzērvītis Sandis4-00224Beztermiņa22-50-00042
Dzērvītis Sandis4-00224Beztermiņa23-50-00030
Dzyuman Serhiy50-376422.03.2017.23
Dzyuman Serhiy50-376322.03.2017.16
Egle Andis50-413123.07.2019.23
Egle Andis50-413023.07.2019.16
Eglijs Māris4-00764Beztermiņa22-50-00129
Eglijs Māris5-00610Beztermiņa38-50-00097
Eglīte Jānis73-5123/1215.11.2017.4
Eglīte Jānis73-5136/1222.11.2017.24
Eglīte Jānis50-206323.04.2019.23
Eglīte Jānis50-206423.04.2019.16
Eglīte Jānis50-200023.07.2019.3
Eglītis Gundars50-104620.08.2019.16
Eglītis Ivars50-415910.09.2019.23
Eglītis Ivars50-184114.03.2018.3
Eglītis Nauris50-370322.09.2016.16
Eglītis Nauris50-381228.06.2017.3
Einiņš Roberts50-311518.04.2018.16
Einiņš Roberts50-311618.04.2018.23
Eižvertiņš Gvidons50-108422.09.2016.23
Eižvertiņš Gvidons50-273822.09.2016.16
Elliņš Raivis50-278815.12.2016.16
Elliņš Raivis50-167815.12.2016.17
Elperis Jānis50-374415.12.2016.23
Eltermanis Tālis50-390916.05.2018.23
Eltermanis Tālis50-390816.05.2018.16
Emsis Aivars50-304014.02.2018.16
Epro Rauls50-405219.03.2019.23
Erbs Inārs50-385706.12.2017.3
Ērkšķis Mārtiņš3-00433Beztermiņa04-50-00066
Ermansons Viktors50-105619.02.2019.16
Ermansons Viktors50-204419.02.2019.23
Ernstsons Gints50-327315.01.2019.23
Etkins Māris3-0006912/31/2020.04-50-00015
Etkins Māris50-164215.01.2019.17
Everts Gatis4-00783Beztermiņa22-50-00131
Everts Gatis5-00631Beztermiņa38-50-00100
Fausts Māris50-83812.12.2018.17
Fausts Māris50-83921.11.2018.24
Fedosejevs Aleksandrs50-318526.09.2018.23
Fedotova Nataļja50-312527.06.2018.4
Fedotovs Jānis50-404619.03.2019.23
Feldmane Elīna50-416210.09.2019.24
Feldmanis Guntis50-239420.08.2019.23
Feldmanis Guntis50-239520.08.2019.16
Feldmanis Māris50-407423.04.2019.23
Feldmans Arkādijs50-50914.02.2018.23
Feldmans Arkādijs50-304614.02.2018.16
Filipsons Gints50-409115.05.2019.5
Fiļipovičs Anatolijs50-362010.09.2019.23
Fjodorova Svetlana3-00020Beztermiņa06-50-00001
Fjodorovs Andrejs3-00334Beztermiņa04-50-00046
Fjodorovs Sergejs4-00231Beztermiņa22-50-00045
Fjodorovs Sergejs4-00231Beztermiņa23-50-00034
Folomejevs Konstantīns4-00336Beztermiņa22-50-00055
Folomejevs Konstantīns5-00289Beztermiņa38-50-00050
Freibergs Edmunds50-410221.05.2019.23
Freibergs Jānis50-93015.01.2019.3
Freibergs Jānis50-93115.01.2019.16
Freibergs Jānis50-210815.01.2019.23
Freimanis Ivars4-00501Beztermiņa22-50-00077
Freimanis Ivars4-00501Beztermiņa23-50-00065
Frīdenbergs Guntars50-412923.07.2019.16
Fridmans Imanuils50-124426.04.2017.17
Frolovs Sergejs5-00021Beztermiņa38-50-00004
Frolovs Sergejs5-00021Beztermiņa39-50-00003
Furss Aleksejs50-302414.02.2018.6
Gabrāns Helmuts50-255714.02.2018.3
Gabrāns Helmuts50-291323.08.2017.23
Gabrusenoks Romāns50-405619.03.2019.23
Gaidele Inga73-4423/1113.10.2016.23
Gaidele Inga73-4440/1125.10.2016.24
Gaiķis Gvido50-381726.07.2017.23
Gaile Aija3-00104Beztermiņa04-50-00024
Gailis Agris50-405819.03.2019.16
Gailis Vilnis50-416610.09.2019.3
Gaimoviča Olga50-317522.08.2018.23
Gaimovičs Vladimirs50-58622.08.2018.23
Gajevskis Vjačeslavs3-00326Beztermiņa06-50-00020
Gajevskis Vjačeslavs4-00572Beztermiņa24-50-00025
Gajevskis Vjačeslavs5-00469Beztermiņa40-50-00023
Galanovs Igors50-390416.05.2018.16
Galanovs Igors50-390516.05.2018.23
Galkina Anna50-194224.10.2018.17
Galvāns Jānis50-296404.10.2017.3
Ganuško Rihards50-203512.12.2018.23
Ganuško Rihards50-203412.12.2018.16
Garais Māris4-00766Beztermiņa23-50-00110
Garais Māris5-00612Beztermiņa39-50-00077
Garders Andrejs50-201719.03.2019.17
Gasparovičs Vjačeslavs50-195812.12.2018.3
Gasparovičs Vjačeslavs50-334623.07.2019.5
Gasyul Leonid50-277923.11.2016.23
Gasyul Leonid50-33223.11.2016.16
Gaudiešius Alfonsas50-402227.01.2019.24
Gāznere Sarmīte3-00082Beztermiņa04-50-00018
Gāznere Sarmīte3-00082Beztermiņa05-50-00010
Gebauers Rolands50-404719.03.2019.23
Geikins Aleksandrs3-00373Beztermiņa04-50-00054
Geikins Aleksandrs4-00118Beztermiņa22-50-00016
Geikins Aleksandrs5-00116Beztermiņa38-50-00020
Gerasimovs Oļegs50-112025.06.2019.23
Gerasimovs Oļegs50-219325.06.2019.16
Gertsons Māris3-00502Beztermiņa04-50-00078
Gertsons Māris4-00799Beztermiņa22-50-00135
Gertsons Māris5-00645Beztermiņa38-50-00103
Gibners Kārlis4-00484Beztermiņa22-50-00074
Gibners Kārlis5-00403Beztermiņa38-50-00063
Girniuss Andris73-4431/1113.10.2016.16
Girniuss Andris50-337520.08.2019.23
Gņedina Jeļena50-86115.01.2019.17
Godiņš Kaspars73-4461/1110.11.2016.16
Golomidova Anna4-0022731.12.2020.24-50-00010
Goļevs Anatolijs4-00389Beztermiņa22-50-00130
Goļevs Anatolijs4-00389Beztermiņa23-50-00109
Goļevs Anatolijs5-00332Beztermiņa38-50-00098
Goļevs Anatolijs5-00332Beztermiņa39-50-00076
Gomančenko Marina3-00221Beztermiņa05-50-00023
Gordins Vladislavs50-187514.02.2018.16
Gordins Vladislavs50-304314.02.2018.23
Grabovščiks Oļegs73-4888/1223.05.2017.16
Grabovščiks Oļegs73-4887/1223.05.2017.23
Gradovskis Aldis50-221310.09.2019.24
Grāmatiņš Austris5-00112Beztermiņa40-50-00009
Grāmatnieks Kārlis4-00672Beztermiņa22-50-00102
Grāmatnieks Kārlis5-00540Beztermiņa38-50-00080
Grāpēna Baiba3-00182Beztermiņa04-50-00036
Grass-Kuziks Heinrihs50-169308.11.2017.24
Grass-Kuziks Heinrihs73-4441/1125.10.2016.24
Grauds Tālis Andrejs3-00173Beztermiņa05-50-00016
Grauds Tālis Andrejs4-00539Beztermiņa22-50-00080
Grauds Tālis Andrejs4-00539Beztermiņa23-50-00066
Grauds Tālis Andrejs5-00266Beztermiņa38-50-00046
Grauds Tālis Andrejs5-00266Beztermiņa39-50-00033
Grava Raimonds50-61224.10.2018.3
Grava Tatjana50-300110.01.2018.17
Grečuha Aleksandrs50-395724.10.2018.23
Greķis Aldis50-283128.06.2017.16
Greķis Aldis50-162328.06.2017.17
Greķis Aldis50-381128.06.2017.3
Greķis Aldis50-381028.06.2017.4
Gribanovs Jurijs50-287024.05.2017.3
Gridņevs Artjoms50-395624.10.2018.23
Grieķers Raimonds50-97819.03.2019.3
Grietēns Raimonds50-210125.06.2019.23
Grietēns Raimonds50-211825.06.2019.3
Grietēns Raimonds50-210025.06.2019.16
Grietēns Raimonds50-341325.06.2019.17
Grietēns Sandijs50-301810.01.2018.4
Grieze Edgars50-410721.05.2019.16
Grieze Edgars50-410821.05.2019.23
Grigorjevs Aleksejs50-408523.04.2019.16
Grigorjevs Aleksejs50-408623.04.2019.23
Grigorjevs Dmitrijs4-00445Beztermiņa22-50-00069
Grigorjevs Dmitrijs4-00445Beztermiņa23-50-00056
Grigorjevs Dmitrijs5-00376Beztermiņa38-50-00059
Grigorjevs Dmitrijs5-00376Beztermiņa39-50-00043
Grigorjevs Jurijs50-268027.06.2018.23
Grigorjevs Jurijs50-268127.06.2018.16
Grīnbergs Edžus4-00502Beztermiņa22-50-00079
Grīnbergs Edžus4-00502Beztermiņa23-50-00062
Grīnbergs Kaspars50-314610.01.2018.16
Grīnbergs Kaspars3-00408Beztermiņa06-50-00027
Grīnbergs Kaspars4-00708Beztermiņa22-50-00117
Grīnbergs Kaspars4-00708Beztermiņa24-50-00036
Grīnbergs Nauris50-336821.05.2019.16
Grīnbergs Nauris50-336721.05.2019.23
Grinbergs Normunds50-194721.11.2018.16
Grinbergs Normunds50-20021.11.2018.23
Grīnpauks Jānis50-413423.07.2019.16
Grīnpauks Jānis50-413523.07.2019.23
Griņoks Andrejs5-00027Beztermiņa40-50-00004
Grishin Victor50-200123.04.2019.2
Grišāns Jānis50-379628.06.2017.16
Grjaznihs Dmitrijs50-387514.02.2018.17
Grohovska Jeļena50-331726.06.2018.17
Grosmanis Guntis73-4433/1113.10.2016.16
Grosmanis Guntis73-4432/1113.10.2016.23
Grūbe Ģirts50-95915.01.2019.24
Grūbe Ģirts50-198515.01.2019.16
Grūbe Ģirts50-198615.01.2019.23
Grūbe Ģirts50-95815.01.2019.17
Gruntmanis Jānis50-405519.03.2019.23
Gruntmanis Kalvis50-381626.07.2017.23
Gruškeviča Kamila50-371022.09.2016.4
Gubina Tamāra50-70314.02.2018.23
Gubins Aleksandrs5-00483Beztermiņa38-50-00070
Gudelis Gvido4-00016Beztermiņa22-50-00001
Gudelis Gvido5-00017Beztermiņa38-50-00001
Guķis Modris4-00752Beztermiņa22-50-00125
Gulbis Aivars73-5130/1222.11.2017.16
Gulbis Aivars73-5129/1222.11.2017.23
Gulbis Valdis73-5001/1230.08.2017.3
Guļeckis Leonīds50-24620.10.2016.23
Guļko Andrejs50-316626.09.2018.23
Guļko Andrejs50-319126.09.2018.16
Gumiļovs Aleksandrs4-0023331.12.2020.22-50-00047
Gumiļovs Aleksandrs4-0023331.12.2020.23-50-00036
Gumiļovs Aleksandrs4-0023331.12.2020.24-50-00012
Gumiļovs Aleksandrs4-0023331.12.2020.25-50-00001
Gumiļovs Vitālijs4-00234Beztermiņa22-50-00048
Gumiļovs Vitālijs4-00234Beztermiņa23-50-00037
Gumiļovs Vitālijs4-00234Beztermiņa24-50-00013
Gumiļovs Vitālijs4-00234Beztermiņa25-50-00003
Gumiļovs Vitālijs5-00211Beztermiņa38-50-00043
Gumiļovs Vitālijs5-00211Beztermiņa39-50-00031
Gumiļovs Vitālijs5-00211Beztermiņa40-50-00017
Gumiļovs Vitālijs5-00211Beztermiņa41-50-00002
Guruli Georgijs4-00478Beztermiņa24-50-00020
Guruli Georgijs5-00396Beztermiņa40-50-00021
Gusakovs Viktors4-00687Beztermiņa22-50-00108
Gusevs Genādijs4-00736Beztermiņa22-50-00119
Gusevs Genādijs5-00587Beztermiņa38-50-00089
Gutāns Zigurds73-4752/1229.03.2017.24
Gvozds Armands50-312318.04.2018.23
Gvozds Armands50-312218.04.2018.16
Ģeņģergailis Modris50-284022.03.2017.23
Ģeņģergailis Modris50-26322.03.2017.16
Ģigulis Andis50-280628.06.2017.24
Habibulina Svetlana50-303814.02.2018.17
Haritonovs Vladimirs4-0016731.12.2020.22-50-00036
Haritonovs Vladimirs4-0016731.12.2020.23-50-00026
Haritonovs Vladimirs5-0015331.12.2020.38-50-00034
Haritonovs Vladimirs5-0015331.12.2020.39-50-00025
Haruta Oļegs50-209719.03.2019.16
Haruta Oļegs50-209819.03.2019.23
Heinrihsons Arnis50-278323.11.2016.3
Heinrihsons Arnis50-173324.05.2017.16
Heinrihsons Arnis50-287724.05.2017.23
Hemmings Arnolds3-00333Beztermiņa04-50-00045
Hlusovs Oļegs50-389618.04.2018.23
Hmarževska Irina3-00390Beztermiņa06-50-00026
Horomeckis Aleksandrs50-374926.01.2017.16
Horomeckis Aleksandrs50-375026.01.2017.23
Hrabrovs Andrejs50-394122.08.2018.23
Hrabrovs Andrejs50-394022.08.2018.16
Ieviņš Miks50-396024.10.2018.16
Igaunis Guntars50-400312.12.2018.16
Igaunis Guntars50-400412.12.2018.23
Igaunis Ilgonis50-282822.03.2017.16
Igaunis Ilgonis50-314025.07.2018.24
Igaunis Ilgonis50-282728.06.2017.17
Igaunis Ilgonis4-00190Beztermiņa22-50-00040
Igaunis Ilgonis5-00172Beztermiņa38-50-00038
Igaunis Kaspars50-380328.06.2017.16
Igaunis Kaspars50-380228.06.2017.23
Ignatovičs Andrejs50-411021.05.2019.3
Ignatovičs Viktors50-186226.09.2018.16
Ignatovičs Viktors50-305926.09.2018.23
Ignatovs Boriss73-4895/1223.05.2017.3
Ikaunieks Agris3-00355Beztermiņa05-50-00049
Ikaunieks Agris4-00024Beztermiņa23-50-00004
Ikaunieks Agris5-00030Beztermiņa39-50-00006
Ikaunieks Jānis4-0002231.12.2020.23-50-00003
Ikaunieks Jānis5-0002631.12.2020.39-50-00004
Ilarionovs Igors50-321824.10.2018.16
Ilarionovs Igors50-321924.10.2018.23
Iļjašenko Vladimirs50-161925.06.2019.23
Iļjašenko Vladimirs50-210325.06.2019.16
Indāns-Pudulis Oskars50-385108.11.2017.16
Indrāns Raimonds50-390316.05.2018.16
Indrāns Raimonds50-409521.05.2019.23
Ingačova Jeļena50-250504.10.2017.17
Iņušins Aleksandrs4-00626Beztermiņa23-50-00081
Isajevs Igors50-404219.02.2019.23
Isajevs Igors50-404319.02.2019.16
Ivancovs Dmitrijs50-338720.08.2019.17
Ivanova Tatjana50-399612.12.2018.24
Ivanovs Aleksejs50-412823.07.2019.23
Ivanovs Nikolajs73-4471/1110.11.2016.24
Ivanovs Nikolajs50-397024.10.2018.23
Ivanovs Vasilijs50-170425.06.2019.23
Ivanovs Vasilijs50-335925.06.2019.16
Ivanovs Viktors73-5117/1215.11.2017.24
Ivanovs Viktors50-297218.04.2018.17
Ivaškovs Aleksandrs50-326215.01.2019.23
Ivļevs Sergejs50-387010.01.2018.23
Ivļevs Sergejs50-386910.01.2018.16
Jablonskis Andis4-00341Beztermiņa22-50-00060
Jablonskis Andis4-00341Beztermiņa23-50-00047
Jacuks Genādijs50-91212.12.2018.16
Jacuks Genādijs50-199512.12.2018.17
Jacuks Nikolajs50-338419.03.2019.23
Jacuks Nikolajs50-338319.03.2019.16
Jacuks Nikolajs50-406623.04.2019.17
Jačičenko Valērijs50-66327.01.2019.24
Jačičenko Valērijs50-94227.01.2019.23
Jakimoviča Irina50-181704.10.2017.4
Jakimovs Kristaps50-417424.09.2019.24
Jakimovs Nikolajs50-411825.06.2019.23
Jākobsone Renāta50-42604.10.2017.17
Jākobsons Arnis50-114504.10.2017.24
Jākobsons Arnis50-43820.08.2019.17
Jākobsons Rihards50-34221.05.2019.23
Jākobsons Rihards50-236021.05.2019.16
Jākobsons Rihards50-265925.06.2019.3
Jakovļeva Sarmīte50-380028.06.2017.24
Jakovļevs Aleksandrs50-206719.03.2019.16
Jakovļevs Aleksandrs50-332119.03.2019.23
Jakovļevs Sergejs50-191325.07.2018.16
Jakovļevs Sergejs50-314225.07.2018.23
Jakovļevs Viktors50-340013.08.2019.16
Jakovļevs Viktors3-00426Beztermiņa04-50-00062
Jančevskis Dzintars50-215113.08.2019.16
Janišs Justs50-412623.07.2019.23
Janovičs Jānis50-150321.11.2018.23
Jansone Sarmīte Mudīte3-00388Beztermiņa04-50-00057
Jansons Jānis50-299310.01.2018.23
Jansons Jānis4-00638Beztermiņa23-50-00084
Jansons Jānis5-00516Beztermiņa39-50-00057
Jansons Uldis50-304216.05.2018.17
Janvars Mārtiņš4-00588Beztermiņa22-50-00086
Janvars Mārtiņš5-00482Beztermiņa38-50-00069
Jaranovs Sergejs73-4923/1221.06.2017.23
Jasevičs Sandis50-327127.01.2019.17
Jastržemskis Antons50-202221.11.2018.16
Jastržemskis Antons50-104421.11.2018.23
Jaudzems Gints50-326112.12.2018.24
Jēčis Ilgonis50-86724.10.2018.3
Jēčis Ilmārs50-279415.12.2016.3
Jefanovs Jurijs50-345121.11.2018.16
Jefanovs Jurijs50-345221.11.2018.23
Jefremovs Jurijs50-212521.05.2019.16
Jefremovs Jurijs50-165621.05.2019.23
Jegermanis Kārlis3-00176Beztermiņa04-50-00032
Jēkabsons Jānis50-138315.01.2019.16
Jēkabsons Jānis50-242115.01.2019.23
Jelinskis Aleksandrs50-376023.02.2017.5
Jeļeckis Anatolijs4-00378Beztermiņa22-50-00067
Jenerts Jānis5-00492Beztermiņa40-50-00026
Jerigins Aleksandrs50-95415.01.2019.3
Jesse Jevgeņijs50-64818.04.2018.3
Jevdasins Igors50-198715.01.2019.3
Joksts Ainārs50-382723.08.2017.23
Jonāns Ivars50-310318.04.2018.23
Jonāns Ivars50-310418.04.2018.16
Jonāss Guntars73-4969/1230.07.2017.16
Judina Nataļja73-4392/1127.08.2016.17
Judincevs Dmitrijs50-411325.06.2019.23
Judincevs Dmitrijs50-286128.06.2017.24
Judko Jānis3-0032531.12.2020.05-50-00039
Judko Jānis4-00571Beztermiņa23-50-00067
Judko Jānis5-00468Beztermiņa39-50-00049
Jugāne Dace50-410421.05.2019.24
Juhna Viktors50-397324.10.2018.23
Jurdžs Māris3-00394Beztermiņa04-50-00060
Jurdžs Māris5-00562Beztermiņa38-50-00086
Jure Natālija3-00278Beztermiņa05-50-00034
Jurēvičs Māris73-5116/1215.11.2017.24
Jurēvičs Māris73-5109/1215.11.2017.23
Jurēvičs Māris73-5110/1215.11.2017.16
Jurēvičs Māris73-5114/1215.11.2017.17
Jurjevs Boriss50-416310.09.2019.24
Jurjevs Boriss50-416410.09.2019.23
Jurjevs Staņislavs73-4886/1223.05.2017.23
Jurķis Aldis3-00231Beztermiņa05-50-00025
Kabakovs Vladimirs50-393425.07.2018.16
Kačevskis Mārtiņš50-382823.08.2017.16
Kairis Normunds50-41626.07.2017.23
Kairis Normunds50-292226.07.2017.16
Kalamažnikovs Anatolijs4-00583Beztermiņa22-50-00082
Kalamažnikovs Anatolijs4-00583Beztermiņa23-50-00070
Kalamažnikovs Anatolijs5-00478Beztermiņa38-50-00066
Kalamažnikovs Anatolijs5-00478Beztermiņa39-50-00051
Kalējs Raimonds50-323421.11.2018.23
Kalējs Valdis4-00339Beztermiņa22-50-00058
Kalējs Valdis4-00339Beztermiņa23-50-00044
Kālis Aivars50-392926.06.2018.23
Kālis Aivars50-393027.06.2018.16
Kalituha Ruslans50-373615.12.2016.16
Kalituha Ruslans50-373715.12.2016.23
Kalmikovs Vadims50-302814.03.2018.17
Kalniņš Andris50-405019.03.2019.23
Kalniņš Andris50-372623.11.2016.17
Kalniņš Andris50-325224.10.2018.24
Kalniņš Andris4-0049831.12.2020.24-50-00021
Kalniņš Nauris73-5096/1215.11.2017.23
Kalniņš Viktors50-371723.11.2016.16
Kalniņš Vitālijs50-327227.01.2019.23
Kalvāne Rudīte3-00040Beztermiņa06-50-00003
Kalvāns Māris50-382426.07.2017.5
Kalvāns Māris4-00193Beztermiņa24-50-00008
Kalvāns Māris5-00173Beztermiņa40-50-00014
Kaļķis Aivars50-307914.03.2018.3
Kaļva Mārtiņš50-401715.01.2019.16
Kaļva Mārtiņš50-401815.01.2019.23
Kamoliņš Valdis4-00114Beztermiņa22-50-00013
Kamoliņš Valdis4-00114Beztermiņa23-50-00008
Kamoliņš Valdis5-00109Beztermiņa38-50-00016
Kamoliņš Valdis5-00109Beztermiņa39-50-00012
Kantiševs Vilnis50-2892/UK28.06.2017.23
Kaņeps Andris50-15221.11.2018.16
Kaņeps Andris50-56721.11.2018.23
Kārkliņš Agris50-202523.04.2019.16
Kārkliņš Agris50-97523.04.2019.23
Kārkliņš Ainārs50-278020.10.2016.24
Kārkliņš Ainārs50-278126.01.2017.17
Karlāns Vladislavs50-76915.01.2019.23
Karlāns Vladislavs50-224215.01.2019.16
Karlaps Ilgvars50-88819.02.2019.24
Karlsons Ainārs50-406019.03.2019.23
Karmiševs Ruslans50-377322.03.2017.3
Karps Pāvels50-33822.09.2016.23
Karss Juris50-385506.12.2017.3
Karss Juris50-410021.05.2019.23
Kasadžikovs Vasīlijs50-340613.08.2019.16
Kasakovskis Aldis50-322926.09.2018.23
Kasakovskis Aldis50-323026.09.2018.16
Kasatkina Irina3-00358Beztermiņa04-50-00049
Kaskla Kaupo3-00232Beztermiņa04-50-00042
Kasperoviča Elīna3-00348Beztermiņa05-50-00046
Kassalietis Juris50-195612.12.2018.16
Kassalietis Juris50-326312.12.2018.1
Katkevičs Valerijs4-00128Beztermiņa24-50-00003
Katkevičs Valerijs5-00124Beztermiņa40-50-00011
Kaufmanis Māris50-52328.06.2017.3
Kaužens Emīls50-390616.05.2018.17
Kazaka Nataļja50-55908.11.2017.16
Kazaka Nataļja50-102724.05.2017.17
Kazaks Svjatoslavs50-56008.11.2017.16
Kazaks Vasilijs50-329027.01.2019.16
Kazaks Vasilijs50-328927.01.2019.23
Kazins Jevgenijs50-389418.04.2018.23
Keiselis Jānis50-384104.10.2017.23
Kemzūra Gediminas73-5121/1215.11.2017.24
Keseļmans Igors73-5058/1218.10.2017.23
Keseļmans Igors73-5059/1218.10.2017.16
Kidanovs Dmitrijs50-117625.07.2018.3
Kilgasts Boļeslavs4-0058931.12.2020.22-50-00087
Kilgasts Boļeslavs4-0058931.12.2020.23-50-00075
Kilgasts Boļeslavs5-0048431.12.2020.38-50-00071
Kilgasts Boļeslavs5-0048431.12.2020.39-50-00055
Kinsfatore Irina3-00360Beztermiņa05-50-00051
Kirillovs Andrejs4-00021Beztermiņa24-50-00002
Kirillovs Andrejs5-00024Beztermiņa40-50-00002
Kiseļovs Eduards50-94919.02.2019.23
Kiseļovs Jevgeņijs4-0075331.12.2020.22-50-00126
Kiseļovs Jevgeņijs4-0075331.12.2020.23-50-00107
Kiseļovs Jevgeņijs5-0059931.12.2020.38-50-00094
Kiseļovs Jevgeņijs5-0059931.12.2020.39-50-00074
Klaks-Kleins Uldis50-342320.08.2019.23
Klapers Agris50-417024.09.2019.23
Klapers Agris4-00356Beztermiņa23-50-00050
Klapers Agris5-00306Beztermiņa39-50-00038
Klapers Ģirts50-396224.10.2018.23
Klaviers Kaspars50-205327.01.2019.16
Klaviers Kaspars50-205227.01.2019.23
Kleimenovs Konstantīns50-273208.11.2017.17
Kleimenovs Konstantīns50-401115.01.2019.16
Kleinbergs Reinis4-0066031.12.2020.22-50-00099
Kleinbergs Reinis4-0066031.12.2020.23-50-00089
Kleinbergs Reinis4-0066031.12.2020.24-50-00032
Kleinbergs Reinis5-0053131.12.2020.38-50-00079
Kleinbergs Reinis5-0053131.12.2020.39-50-00061
Kleinbergs Reinis5-0053131.12.2020.40-50-00029
Kleins Agris3-00016Beztermiņa05-50-00001
Klētnieks Gatis5-00566Beztermiņa38-50-00087
Klētnieks Gatis5-00566Beztermiņa39-50-00067
Klipov Alexander50-219523.07.2019.4
Klipov Alexander73-5000/1230.08.2017.3
Klīve Guntis3-00142Beztermiņa04-50-00027
Klokova Linda50-372323.11.2016.24
Kluburs Aldis50-212821.05.2019.24
Kluburs Aldis50-315125.07.2018.23
Kļaviņš Gints3-00052Beztermiņa04-50-00012
Kļaviņš Gints3-00052Beztermiņa05-50-00005
Kļaviņš Gints5-00084Beztermiņa38-50-00015
Kļaviņš Gints5-00084Beztermiņa39-50-00011
Kļaviņš Vilnis50-130927.06.2018.24
Kļaviņš Vilnis3-00097Beztermiņa05-50-00040
Kļaviņš Voldemārs50-158514.03.2018.16
Kļaviņš Voldemārs50-388214.03.2018.23
Kļimitenko Sergejs50-393125.07.2018.16
Kļimoviča Jeļena3-00491Beztermiņa04-50-00075
Kļimoviča Natālija3-00015Beztermiņa04-50-00001
Kļučics Valentins50-286526.04.2017.23
Kļučics Valērijs50-101124.05.2017.23
Kmins Andris50-402327.01.2019.23
Kobeļeva Anžela3-00178Beztermiņa05-50-00017
Kobenko Jeļena50-126304.10.2017.4
Kocers Uldis50-383604.10.2017.4
Kociņš Jānis4-0013931.12.2020.22-50-00029
Kociņš Jānis4-0013931.12.2020.23-50-00019
Kociņš Jānis5-0013431.12.2020.38-50-00030
Kociņš Jānis5-0013431.12.2020.39-50-00021
Kokins Andrejs50-130126.07.2017.5
Kokins Andrejs50-233726.07.2017.6
Kokšarova Tatjana50-93726.01.2017.17
Kokšarova Tatjana50-136926.01.2017.16
Koldiševs Valentīns4-00603Beztermiņa22-50-00091
Koldiševs Valentīns4-00603Beztermiņa23-50-00079
Komarovs Sergejs50-279726.01.2017.5
Komarovs Sergejs50-170026.01.2017.6
Komsjukovs Aleksandrs50-404919.03.2019.23
Kondrašovs Aleksejs5-0017412/31/2020.39-50-00027
Kondrašovs Aleksejs4-0019431.12.2020.22-50-00041
Kondrašovs Aleksejs4-0019431.12.2020.23-50-00029
Kondrašovs Aleksejs5-0017431.12.2020.38-50-00039
Konopļovs Aleksandrs4-00599Beztermiņa22-50-00088
Konopļovs Aleksandrs4-00599Beztermiņa23-50-00076
Konovko Jurijs50-389518.04.2018.23
Koposovs Aleksandrs50-169214.03.2018.3
Kornačs Uldis4-00138Beztermiņa22-50-00028
Kornačs Uldis5-00133Beztermiņa38-50-00029
Koroļova Ligita50-97219.02.2019.24
Korps Juris3-00370Beztermiņa05-50-00055
Korps Viktors50-26422.03.2017.23
Korps Viktors50-284122.03.2017.16
Kosolapova Natālija50-322815.01.2019.24
Kostina Nataļja3-00357Beztermiņa06-50-00024
Kostojevs Ashabs4-00663Beztermiņa25-50-00005
Kostojevs Ashabs4-00663Beztermiņa26-50-00002
Kostojevs Ashabs5-00533Beztermiņa41-50-00004
Kostojevs Ashabs5-00533Beztermiņa42-50-00002
Kotina Natālija3-00139Beztermiņa05-50-00013
Kovals Arkādijs50-326909.03.2019.5
Kovals Arkādijs50-326809.03.2019.6
Kovaļeņa Nikolajs4-00338Beztermiņa22-50-00057
Kovaļeņa Nikolajs4-00338Beztermiņa23-50-00043
Kovaļeņa Nikolajs4-00338Beztermiņa24-50-00017
Kovaļeņa Nikolajs5-00290Beztermiņa38-50-00052
Kovaļeņa Nikolajs5-00290Beztermiņa39-50-00035
Kovaļeņa Nikolajs5-00290Beztermiņa40-50-00019
Kozinda Māris73-5127/1215.11.2017.4
Kozirevs Jānis50-409321.05.2019.23
Kozlovs Mihails50-344224.09.2019.23
Kozlovs Mihails50-344324.09.2019.16
Kozuliņš Juris50-402427.01.2019.23
Krasjukovs Igors50-316916.05.2018.23
Krasjukovs Igors50-317016.05.2018.16
Krasovs Aleksandrs50-279323.11.2016.23
Krastiņa Olita73-4468/1110.11.2016.17
Krastiņa Olita73-4467/1110.11.2016.24
Krastiņš Juris50-191824.10.2018.16
Krastiņš Juris50-84424.10.2018.23
Krastiņš Māris50-182404.10.2017.4
Krastiņš Māris5-00074Beztermiņa40-50-00005
Krauze Anita5-00305Beztermiņa38-50-00053
Krečetova Olga3-00272Beztermiņa05-50-00032
Krepšs Gunārs50-175604.10.2017.4
Krepšs Gunārs50-155523.07.2019.3
Krēsliņš Māris50-34922.09.2016.24
Krestins Aleksejs50-194621.11.2018.17
Kričevskis Vladimirs50-266618.04.2018.23
Krīgers Gints50-283623.05.2017.23
Krīgers Gints50-283724.05.2017.16
Krilovs Nikolajs50-216213.08.2019.16
Krivcovs Arvis50-401215.01.2019.23
Krivcovs Arvis50-401315.01.2019.16
Krivicka Jeļena50-315925.07.2018.24
Krīviņš Ivars50-296104.10.2017.23
Krīviņš Ivars50-298208.11.2017.16
Krovackis Vladimirs50-101520.08.2019.23
Krugļeņa Ivans4-0028731.12.2020.22-50-00050
Kruks Deniss50-391316.05.2018.16
Kruks Deniss50-391216.05.2018.23
Kruminya Yulia50-383804.10.2017.4
Krūmiņa Anita50-387614.02.2018.24
Krūmiņa Daiga50-398221.11.2018.16
Krūmiņa Daiga50-394626.09.2018.23
Krūmiņš Aivars50-219120.08.2019.16
Krūmiņš Aivars50-219020.08.2019.23
Krūmiņš Egmonts4-00500Beztermiņa23-50-00061
Krūmiņš Egmonts5-00413Beztermiņa39-50-00048
Kudiņš Juris50-402827.01.2019.16
Kudiņš Juris50-402927.01.2019.23
Kukjāns Vladimirs50-194027.01.2019.16
Kukjāns Vladimirs50-194127.01.2019.23
Kūla Gundars50-283823.02.2017.23
Kūla Gundars50-172023.02.2017.16
Kulda Sergejs50-267722.03.2017.23
Kulda Sergejs50-190922.03.2017.16
Kūlītis Vitauts4-00814Beztermiņa22-50-00136
Kūlītis Vitauts4-00814Beztermiņa23-50-00113
Kuļešovs Igors50-214324.05.2017.16
Kuļikova Ilona3-00050Beztermiņa05-50-00004
Kuļikovs Aleksandrs50-203019.02.2019.23
Kuļikovskis Jānis50-386710.01.2018.23
Kunevičius Egidijus73-5070/1206.11.2017.23
Kuņicka Margarita3-00354Beztermiņa06-50-00023
Kupčs Māris50-77725.07.2018.4
Kuplova-Oginska Izabella73-5124/1215.11.2017.4
Kuplovs-Oginskis Jurijs3-00382Beztermiņa06-50-00025
Kuplovs-Oginskis Jurijs4-00684Beztermiņa24-50-00034
Kuplovs-Oginskis Jurijs5-00549Beztermiņa40-50-00031
Kupšis Imants50-313521.11.2018.16
Kupšis Imants50-183621.11.2018.23
Kupšis Normunds50-296518.04.2018.16
Kupšis Normunds50-118327.01.2019.3
Kūra Vytautas4-00352Beztermiņa23-50-00046
Kurcišs Jānis50-94515.12.2016.4
Kurcišs Jānis4-00755Beztermiņa24-50-00037
Kurcišs Jānis5-00601Beztermiņa40-50-00033
Kurmeļovs Sergejs50-375223.02.2017.16
Kuršītis Juris50-182718.04.2018.23
Kuršītis Juris50-305718.04.2018.16
Kustikovs Jurijs4-0048831.12.2020.22-50-00076
Kustikovs Jurijs4-0048831.12.2020.23-50-00060
Kušta Petro50-418524.09.2019.3
Kuzenko Oļegs4-00749Beztermiņa22-50-00124
Kuzmans Andris50-304118.04.2018.17
Kuzmina Gaļina50-339023.07.2019.24
Kuzmina Tatjana50-300810.01.2018.24
Kuzmins Genādijs50-293223.08.2017.23
Kuzmins Genādijs50-178323.08.2017.24
Kuzņecova Irina50-171026.04.2017.17
Kuzņecovs Anatolijs50-22127.01.2019.16
Kuzņecovs Anatolijs50-202827.01.2019.23
Kuzņecovs Arkādijs50-87021.05.2019.23
Kuzņecovs Sergejs73-4924/1221.06.2017.23
Kuzņecovs Sergejs3-00174Beztermiņa04-50-00030
Kuzurmane Larisa3-00288Beztermiņa05-50-00037
Ķauķis Andris50-157020.10.2016.16
Ķauķis Andris50-277120.10.2016.23
Ķēniņš Uģis50-214213.08.2019.16
Ķergalvis Kārlis50-324124.10.2018.3
Ķergalvis Kārlis50-323324.10.2018.23
Ķergalvis Kārlis50-323224.10.2018.16
Ķērpe Marika50-322621.11.2018.24
Ķezberis Didzis50-399412.12.2018.23
Ķigurs Juris50-304514.02.2018.24
Ķigurs Juris50-4024.09.2019.17
Ķiksis Ivars50-79926.09.2018.23
Ķiksis Ivars50-320726.09.2018.24
Lācis Edgars3-00046Beztermiņa04-50-00007
Lāčaunieks Andrejs50-337123.07.2019.23
Lagzdiņš Gints50-280010.01.2018.2
Lagzdiņš Gints50-280110.01.2018.1
Laicāns Juris50-184514.02.2018.24
Laicāns Juris50-416824.09.2019.23
Laizāne Inese3-00019Beztermiņa04-50-00004
Laizāns Jānis5-00022Beztermiņa38-50-00005
Laka Gatis50-122112.12.2018.23
Lakševics Āris73-5064/1218.10.2017.16
Lakševics Āris73-5063/1218.10.2017.23
Lanka Andris50-310618.04.2018.23
Lanka Andris50-310518.04.2018.16
Lankups Edgars3-00472Beztermiņa04-50-00074
Lankups Edgars5-00613Beztermiņa38-50-00099
Lapiņš Uģis4-00125Beztermiņa22-50-00023
Lapiņš Uģis4-00125Beztermiņa23-50-00024
Lapiņš Uģis5-00120Beztermiņa38-50-00024
Lapiņš Uģis5-00120Beztermiņa39-50-00023
Lapsa Osvalds50-358419.02.2019.16
Lapšins Sergejs50-377122.03.2017.23
Larionovs Arvis50-378626.04.2017.16
Larionovs Arvis50-378726.04.2017.3
Larionovs Vladimirs50-56206.12.2017.4
Larionovs Vladimirs5-00025Beztermiņa40-50-00003
Lasinskis Sergejs3-00258Beztermiņa05-50-00028
Lasis Juris4-00020Beztermiņa24-50-00001
Lasis Juris5-00023Beztermiņa40-50-00001
Latūns Sandis50-341821.05.2019.16
Laube Ināra50-92004.10.2017.4
Laugalis Atis50-347024.09.2019.17
Laugalis Atis50-346824.09.2019.24
Laugalis Atis50-347124.09.2019.16
Laugalis Atis50-346924.09.2019.23
Lauks Jānis4-0022831.12.2020.23-50-00032
Lauks Jānis5-0020731.12.2020.39-50-00029
Laurenovs Ēriks50-376122.03.2017.16
Lavrenovs Aleksejs4-00585Beztermiņa22-50-00084
Lavrenovs Aleksejs4-00585Beztermiņa23-50-00072
Lavrenovs Aleksejs5-00479Beztermiņa38-50-00067
Lavrenovs Aleksejs5-00479Beztermiņa39-50-00052
Lazda Mudīte50-118127.06.2018.17
Lediņš Ivars50-260214.02.2018.16
Leduskukaine Elina50-180227.01.2019.23
Leitāns Jānis4-00705Beztermiņa22-50-00115
Leitāns Jānis4-00705Beztermiņa23-50-00099
Leite Inta50-331412.12.2018.23
Leite Inta50-353412.12.2018.24
Leja Uldis50-299210.01.2018.23
Lesītis Mikus4-00131Beztermiņa22-50-00025
Lesītis Mikus5-00127Beztermiņa38-50-00026
Lešinska Ērika3-00281Beztermiņa05-50-00035
Lešinskis Arturs50-173204.10.2017.17
Lešinskis Arturs50-12504.10.2017.16
Liberts Boriss50-114304.10.2017.24
Liberts Rūdolfs50-329512.12.2018.24
Libkovskis Jānis4-00189Beztermiņa22-50-00039
Libkovskis Jānis5-00171Beztermiņa38-50-00037
Līdacis Arnis50-412125.06.2019.16
Lielvalodis Andris50-384404.10.2017.24
Lielvalodis Andris50-386210.01.2018.17
Lielvalodis Andris50-383123.08.2017.23
Liepa Jānis50-409821.05.2019.16
Liepa Jānis50-412723.07.2019.23
Liepa Jānis4-00333Beztermiņa24-50-00016
Liepa Māris50-188518.04.2018.3
Liepiņš Egils50-339713.08.2019.16
Liepiņš Gatis50-293908.11.2017.23
Liniņš Aigars50-295704.10.2017.17
Lipinieks Ēvalds50-158622.09.2016.16
Lipsts Viesturs50-319726.09.2018.23
Lisenko Aleksandrs50-391016.05.2018.16
Lisikovs Anatolijs4-00701Beztermiņa22-50-00114
Lizdiņš Mareks50-210221.05.2019.24
Loginova Tatjana50-39016.05.2018.23
Loginova Tatjana3-00548Beztermiņa04-50-00080
Lopatenoka Irina50-411725.06.2019.23
Losevs Jevgēņijs50-348327.01.2019.23
Lukašenoks Fjodors50-414323.07.2019.3
Lukjaņeca Inna50-297508.11.2017.24
Lukjaņecs Aleksandrs3-00048Beztermiņa04-50-00009
Lundbergs Ēriks50-320426.09.2018.16
Lundbergs Ēriks50-320326.09.2018.23
Lupāns Maksims50-213726.07.2017.5
Lupāns Maksims50-382326.07.2017.6
Lūsis Kaspars50-319427.06.2018.24
Luščiks Aleksandrs50-417924.09.2019.23
Luščiks Aleksandrs50-417824.09.2019.16
Lutohins Savelijs4-0079631.12.2020.22-50-00132
Ļepihins Deniss50-405719.03.2019.23
Ļeščovs Igors50-333223.04.2019.16
Maddison Madis73-5122/1215.11.2017.24
Magidas Artūrs50-397521.11.2018.23
Magidas Boriss50-397421.11.2018.23
Maizītis Vitālijs50-407623.04.2019.17
Makarovs Romāns50-408323.04.2019.23
Makarovs Romāns50-408223.04.2019.16
Makarovs Romāns50-409023.04.2019.3
Maķevics Māris50-395226.09.2018.17
Maligins Jānis50-288226.07.2017.23
Maligins Jānis50-70826.07.2017.16
Maligins Oļegs73-4922/1221.06.2017.16
Maligins Oļegs73-4921/1221.06.2017.23
Malnacis Andis50-416510.09.2019.17
Maļceva Ļubova50-110323.07.2019.6
Maļceva Ļubova50-287223.08.2017.4
Maļina Guntars3-00407Beztermiņa04-50-00061
Maļina Rostislavs50-177914.03.2018.16
Maļinovskis Aleksandrs50-341415.01.2019.23
Maļinovskis Aleksandrs50-402015.01.2019.16
Maračkovska Ieva50-342410.09.2019.24
Marauskis Guntars50-350115.01.2019.16
Marauskis Guntars50-350015.01.2019.23
Marčuks Aleksandrs50-399212.12.2018.23
Markevics Ansis50-179319.02.2019.3
Markevics Ansis50-309819.02.2019.16
Markevics Ansis50-309919.02.2019.23
Markevičs Vladimirs50-199615.01.2019.16
Markevičs Vladimirs50-199715.01.2019.23
Markianovs Nikolajs50-196324.10.2018.16
Martukāns Guntis5-00076Beztermiņa40-50-00007
Matisons Jānis50-275322.09.2016.23
Matisons Jānis50-154622.09.2016.16
Matlahovs Jevgenijs50-408023.04.2019.23
Matrozis Alvis50-57327.06.2018.3
Matrozis Alvis50-308927.06.2018.16
Matrozis Alvis50-308827.06.2018.23
Mats Jānis50-28414.02.2018.23
Matusevičs Jolants50-293008.11.2017.24
Matusevičs Jolants50-166508.11.2017.17
Matusevičs Jolants50-410521.05.2019.23
Matusevičs Jolants50-410621.05.2019.16
Matusevičs Jolants50-147123.04.2019.3
Matusevičs Jolants50-412525.06.2019.4
Matvejevs Aleksandrs4-0063131.12.2020.22-50-00093
Matvejevs Aleksandrs4-0063131.12.2020.23-50-00083
Matvejevs Vladimirs50-295404.10.2017.23
Matvejevs Vladimirs50-298108.11.2017.16
Matvejevs Vladimirs50-330619.02.2019.3
Matvejs Uģis5-00493Beztermiņa38-50-00072
Mažulis Andris50-113828.06.2017.3
Mečislovas Devoinis Vitolis73-5071/1206.11.2017.23
Medne Ilona50-182104.10.2017.4
Medne Ilona3-00063Beztermiņa05-50-00007
Medovikovs Oļegs50-296204.10.2017.23
Medovikovs Oļegs50-297004.10.2017.16
Medvedeva Galina3-00430Beztermiņa04-50-00064
Medvids Juris4-00137Beztermiņa22-50-00027
Medvids Juris4-00137Beztermiņa23-50-00018
Medvids Juris5-00131Beztermiņa38-50-00028
Medvids Juris5-00131Beztermiņa39-50-00020
Meiere Ilva50-400112.12.2018.24
Meiere Ilva50-400915.01.2019.23
Meikulāns Arnis50-256415.01.2019.23
Meikulāns Arnis50-401915.01.2019.16
Meirāne Inga50-338925.06.2019.24
Meirāns Oskars50-76520.08.2019.23
Melderis Raitis4-00474Beztermiņa22-50-00072
Melderis Raitis5-00394Beztermiņa38-50-00062
Melioranskis Valērijs50-216813.08.2019.16
Melks Ēriks50-297108.11.2017.16
Melks Ēriks50-321321.11.2018.3
Melks Ēriks50-285922.03.2017.23
Melks Ēriks50-48522.03.2017.16
Melnis Verners4-0014131.12.2020.22-50-00031
Melnis Verners4-0014131.12.2020.23-50-00020
Melnis Verners5-0013631.12.2020.38-50-00032
Melnis Verners5-0013631.12.2020.39-50-00022
Meļcers Rafails50-4316.05.2018.17
Meļentjevs Vladimirs73-5061/1218.10.2017.16
Meļentjevs Vladimirs73-5060/1218.10.2017.23
Meļihovs Valerijs50-305827.06.2018.16
Meļķerts Andris50-215413.08.2019.16
Meļķis Dzintars50-380128.06.2017.23
Meļņikovs Romans50-350524.09.2019.23
Menkovskis Raimonds50-418324.09.2019.17
Menkovskis Raimonds50-176426.07.2017.16
Meņģelis Herberts50-83724.10.2018.24
Meņģelis Herberts50-83624.10.2018.17
Mežeckis Jurijs50-287426.04.2017.23
Mežsarga Jana3-00353Beztermiņa05-50-00048
Mežvēvers Edgars50-339813.08.2019.16
Mičenis Egils3-00044Beztermiņa05-50-00003
Mičurins Valentīns50-389918.04.2018.16
Mičurins Valentīns50-390018.04.2018.23
Midrijāne Evija3-00223Beztermiņa04-50-00039
Mietulis Kristaps50-412025.06.2019.16
Miglāns Georgijs50-94428.06.2017.23
Mihailova Julija50-370622.09.2016.24
Mihnovecs Vladimirs50-293824.10.2018.23
Mihņeviča Leokadija50-327512.12.2018.17
Mikuļenko Nadežda3-00442Beztermiņa04-50-00069
Mikuļiča Nataļja73-4460/1110.11.2016.16
Mikuļiča Nataļja50-183015.01.2019.23
Mikuļiča Nataļja50-401615.01.2019.16
Mikutis Broņislavs73-5128/1222.11.2017.23
Miķelsons Andris5-00267Beztermiņa38-50-00047
Miķelsons Artūrs50-316825.07.2018.24
Mileškins Igors50-94322.03.2017.23
Miltiņš Ojārs3-00443Beztermiņa04-50-00070
Milts Juris50-411121.05.2019.24
Minajevs Vasīlijs50-328315.01.2019.23
Minakovs Igors4-0008031.12.2020.22-50-00008
Minakovs Igors4-0008031.12.2020.23-50-00005
Minakovs Igors5-0007831.12.2020.38-50-00009
Minakovs Igors5-0007831.12.2020.39-50-00007
Mincāns Mikus50-407123.04.2019.23
Minochkin Anatoly50-386610.01.2018.23
Miņazova Ināra73-5108/1215.11.2017.23
Miškovs Vasilijs50-385906.12.2017.23
Mišurovs Jurijs3-0033831.12.2020.05-50-00043
Mišurovs Ruslans3-00551Beztermiņa05-50-00078
Mitrevics Arnis73-5106/1215.11.2017.16
Mitrohins Andrejs50-77927.06.2018.16
Mizēns Ilgvars5-00079Beztermiņa38-50-00010
Mizēns Ilgvars5-00079Beztermiņa39-50-00008
Mizgajevs Vadims50-371220.10.2016.23
Momča Ivans50-214813.08.2019.16
Mončinskis Roberts4-00369Beztermiņa22-50-00062
Mončinskis Roberts5-00316Beztermiņa38-50-00054
Morozs Guntars50-298408.11.2017.16
Morozs Guntars50-182508.11.2017.17
Morozs Sergejs50-384908.11.2017.23
Moskaļuks Nikolajs50-193326.09.2018.23
Moskaļuks Nikolajs50-193226.09.2018.16
Mozgirs Oskars50-172822.03.2017.4
Mozgirs Oskars50-105122.03.2017.16
Mozgirs Oskars50-96522.03.2017.3
Mucenieks Aivars50-318125.07.2018.23
Mucenieks Kārlis50-380928.06.2017.23
Murāns Jānis50-399312.12.2018.23
Muraškovskis Vjačeslavs50-216513.08.2019.16
Murašovs Sergejs5-00075Beztermiņa40-50-00006
Murinovs Aleksejs50-378526.04.2017.16
Murinovs Aleksejs50-392227.06.2018.23
Murma Aigars50-374215.12.2016.23
Murma Aigars50-374115.12.2016.24
Mūrniece Inese3-00172Beztermiņa04-50-00029
Mūrnieks Jānis4-00165Beztermiņa22-50-00035
Mūrnieks Jānis4-00165Beztermiņa23-50-00025
Mūrnieks Jānis5-00151Beztermiņa38-50-00033
Mūrnieks Jānis5-00151Beztermiņa39-50-00024
Nagla Māris3-00083Beztermiņa05-50-00011
Nagla Māris4-00142Beztermiņa22-50-00032
Nagla Māris4-00142Beztermiņa23-50-00021
Narvaitis Vilnis50-128626.07.2017.16
Narvaitis Vilnis50-382226.07.2017.23
Nasedkins Vladimirs50-33325.07.2018.17
Nastasins Viktors50-147708.11.2017.4
Nastasins Viktors50-76124.10.2018.17
Nazarova Jekaterīna3-00332Beztermiņa05-50-00042
Neilands Jānis50-44412.12.2018.23
Neilands Kaspars50-372223.11.2016.23
Neilands Roberts3-00222Beztermiņa04-50-00038
Nekraševičs Viktors50-295204.10.2017.16
Nekraševičs Viktors50-295304.10.2017.23
Nemiro Antons50-377826.04.2017.23
Nesterenko Nikolajs50-283522.02.2017.23
Nesterenko Nikolajs50-34723.02.2017.16
Niedols Ainārs50-273620.10.2016.16
Nikolajevs Igors50-124719.03.2019.16
Nikolajevs Igors50-226319.03.2019.23
Nikolajevs Vladimirs50-145512.12.2018.17
Nikuļcevs Māris73-5104/1215.11.2017.23
Nollendorfs Indulis50-67114.02.2018.17
Nordens Gvido50-291723.08.2017.23
Noviks Edgars4-00747Beztermiņa22-50-00123
Noviks Edgars4-00747Beztermiņa23-50-00106
Noviks Edgars5-00595Beztermiņa38-50-00093
Noviks Edgars5-00595Beztermiņa39-50-00073
Ņikitina Karina50-317726.09.2018.24
Ņikitins Anatolijs50-341224.09.2019.17
Ņikitins Anatolijs50-418424.09.2019.16
Obrazumovs Valērijs5-00168Beztermiņa38-50-00035
Odincovs Sergejs50-307014.02.2018.16
Odincovs Sergejs50-307114.02.2018.23
Ogurcovs Aleksandrs50-404819.03.2019.23
Orbitāns Eduards50-391416.05.2018.16
Orbitāns Eduards50-391516.05.2018.23
Orešins Viktors50-40023.02.2017.16
Orešins Viktors50-280723.02.2017.23
Orlovs Romāns50-380828.06.2017.16
Ose Biruta3-00045Beztermiņa04-50-00006
Osins Vladimirs3-00078Beztermiņa05-50-00009
Osipovs Aleksandrs4-00372Beztermiņa22-50-00065
Osipovs Aleksandrs5-00319Beztermiņa38-50-00057
Osipovs Ivans50-165819.03.2019.23
Osītis Uldis4-00574Beztermiņa24-50-00026
Osītis Uldis5-00471Beztermiņa40-50-00024
Osīts Normunds50-278227.06.2018.4
Ostašovs Leonīds50-388918.04.2018.16
Ostašovs Leonīds50-376522.03.2017.23
Ostrovskis Staņislavs3-0043231.12.2020.05-50-00063
Ošāne Ausma50-130815.01.2019.23
Ošāne Ausma50-254915.01.2019.16
Ošenieks Edgars50-389017.04.2018.16
Ošenieks Edgars50-389118.04.2018.23
Ozerovs Leonīds50-292823.08.2017.16
Ozerovs Leonīds50-292923.08.2017.23
Ozolants Ingus50-176723.08.2017.16
Ozolants Ingus50-290023.08.2017.23
Ozoliņa Maija50-320212.12.2018.24
Ozoliņa Sandra50-205527.01.2019.16
Ozoliņa Sandra50-205427.01.2019.23
Ozoliņš Aigars50-379124.05.2017.23
Ozoliņš Ainārs50-79714.03.2018.23
Ozoliņš Ģirts4-00440Beztermiņa23-50-00054
Ozoliņš Ģirts5-00372Beztermiņa39-50-00042
Ozoliņš Ingus4-00677Beztermiņa22-50-00105
Ozoliņš Ingus4-00677Beztermiņa23-50-00093
Ozoliņš Ivars73-4434/1113.10.2016.3
Ozoliņš Ivars73-5125/1215.11.2017.4
Ozoliņš Ivars50-110522.08.2018.23
Ozoliņš Ivars73-4894/1223.05.2017.24
Ozoliņš Ivars73-4391/1127.08.2016.16
Ozoliņš JānisSep-5027.06.2018.17
Ozoliņš Juris4-00018Beztermiņa23-50-00002
Ozoliņš Juris5-00019Beztermiņa39-50-00002
Ozols Aigars50-33112.12.2018.24
Ozols Vladislavs50-180910.01.2018.23
Ozols Vladislavs50-299810.01.2018.16
Paio Jānis4-00743Beztermiņa22-50-00120
Paio Jānis4-00743Beztermiņa23-50-00103
Paio Jānis5-00591Beztermiņa38-50-00090
Paio Jānis5-00591Beztermiņa39-50-00070
Palabinskis Aleksandrs50-189822.08.2018.23
Pālens Aivars3-00198Beztermiņa05-50-00020
Paļčikovskis Igors50-343319.02.2019.17
Paļčikovskis Oļegs50-333021.05.2019.16
Panova Irina3-00137Beztermiņa04-50-00025
Paperno Igors50-110810.01.2018.23
Paperno Igors50-301014.02.2018.16
Papinovs Kaspars73-4964/1226.07.2017.4
Papkovs Kirils50-406219.03.2019.16
Papkovs Kirils50-406319.03.2019.23
Paplavskis Sandris73-5101/1215.11.2017.23
Paplavskis Sandris73-5102/1215.11.2017.16
Parņuks Nikolajs4-00310Beztermiņa22-50-00054
Parņuks Nikolajs4-00310Beztermiņa23-50-00041
Pārpucis Oskars50-337023.07.2019.23
Parshikov Alexander50-178820.10.2016.3
Pastejevs Konstantīns50-377726.04.2017.23
Pastore Mārīte50-210727.01.2019.16
Pastore Mārīte50-157927.01.2019.23
Paškovs Pāvels50-404519.03.2019.23
Patancevs Aleksandrs4-00306Beztermiņa24-50-00015
Paupe Nelya50-93526.01.2017.24
Paurs Ivars73-4526/1108.12.2016.23
Pavlovičs Valērijs50-373123.11.2016.23
Pavlovičs Valērijs50-373223.11.2016.16
Pavlovs Aleksejs50-344124.09.2019.23
Pavlovs Mihails3-00392Beztermiņa05-50-00060
Pavlovs Mihails4-00694Beztermiņa23-50-00097
Pavlovs Mihails5-00556Beztermiņa39-50-00065
Pavlovska Marina3-00431Beztermiņa04-50-00065
Pavlovskis Voldemārs50-174526.04.2017.23
Pavļučkovs Aleksandrs4-00017Beztermiņa22-50-00002
Pavļučkovs Aleksandrs4-00017Beztermiņa23-50-00001
Pavļučkovs Aleksandrs5-00018Beztermiņa38-50-00002
Pavļučkovs Aleksandrs5-00018Beztermiņa39-50-00001
Pelcis Inārs50-340213.08.2019.16
Pelīte Uldis73-4470/1110.11.2016.17
Pelsis Andis50-159725.06.2019.23
Pelsis Andis50-212925.06.2019.16
Pelša Ņina50-285526.04.2017.16
Pelša Ņina50-42926.04.2017.23
Peļipenko Jakovs4-00037Beztermiņa22-50-00116
Peļipenko Jakovs4-00037Beztermiņa23-50-00100
Pereverzeva Svetlana50-152908.11.2017.4
Perevoščikovs Sergejs73-4420/1113.10.2016.3
Perevoščikovs Sergejs73-4418/1113.10.2016.23
Perevoščikovs Sergejs73-4419/1113.10.2016.16
Pērkons Viesturs50-309418.04.2018.23
Pērkons Viesturs50-65927.06.2018.16
Pesčinskis Jurijs50-413223.07.2019.23
Pesčinskis Jurijs50-413323.07.2019.16
Pētersons Ingus50-394222.08.2018.23
Pētersons Konstantīns50-204523.04.2019.23
Pētersons Konstantīns50-204623.04.2019.16
Petrova Inna50-407723.04.2019.17
Petrovičs Jānis50-202112.12.2018.23
Petrovičs Jānis50-97412.12.2018.16
Petrovskis Aleksandrs73-5037/1227.09.2017.16
Petrovskis Aleksandrs73-5036/1227.09.2017.23
Pilds Āre50-273422.09.2016.23
Pilds Āre50-165322.09.2016.16
Pilds Āre50-332323.04.2019.24
Pilds Āre50-333323.04.2019.17
Pilds Armands50-286915.01.2019.23
Pilds Armands50-286815.01.2019.16
Piļkēvičs Viktors3-00371Beztermiņa07-50-00002
Piļkēvičs Viktors3-00371Beztermiņa08-50-00001
Piļkēvičs Viktors4-00662Beztermiņa25-50-00004
Piļkēvičs Viktors4-00662Beztermiņa26-50-00001
Piļkēvičs Viktors5-00532Beztermiņa41-50-00003
Piļkēvičs Viktors5-00532Beztermiņa42-50-00001
Pinka Anna73-4750/1229.03.2017.23
Pinka Anna73-4751/1229.03.2017.16
Pinka Edgars50-394726.09.2018.23
Pivovarovs Sergejs3-00500Beztermiņa05-50-00074
Pliska Jānis50-417724.09.2019.17
Plisko Juris50-379528.06.2017.16
Plūme Gunārs50-307414.03.2018.23
Plūme Gunārs50-5914.03.2018.16
Plūme Gunārs50-65814.03.2018.24
Plūme Gunārs50-309118.04.2018.17
Pļavinskis Ojārs50-45114.02.2018.23
Pļavinskis Ojārs50-300314.02.2018.16
Pļavnieks Andris50-314822.08.2018.16
Pļavnieks Andris50-314922.08.2018.23
Pocis Mārtiņš73-4892/1223.05.2017.24
Poča Zanda3-00446Beztermiņa04-50-00072
Počobuta Olga50-246408.11.2017.17
Podčernin Dmitrij50-377526.04.2017.17
Podčernin Dmitrij50-377626.04.2017.16
Podnieks Bruno50-374515.12.2016.23
Podobedovs Mihails50-366820.08.2019.23
Polenca Tatjana3-00372Beztermiņa04-50-00053
Polenca Tatjana3-00372Beztermiņa05-50-00056
Poligalova Viktorija50-57610.01.2018.24
Polis-Āboliņš Aigars50-289428.06.2017.23
Poļakova Inga50-291023.08.2017.4
Poļakovs Sergejs50-303914.02.2018.17
Poļisadova Vera50-275123.11.2016.24
Pomerancevs Sergejs4-0065631.12.2020.22-50-00096
Pomerancevs Sergejs4-0065631.12.2020.23-50-00087
Pomerancevs Sergejs5-0052631.12.2020.38-50-00076
Pomerancevs Sergejs5-0052631.12.2020.39-50-00059
Pommers Aldis50-114023.07.2019.24
Ponomarjovs Igors3-00379Beztermiņa04-50-00056
Ponomarjovs Igors3-00379Beztermiņa05-50-00058
Ponomarjovs Igors4-00679Beztermiņa22-50-00106
Ponomarjovs Igors4-00679Beztermiņa23-50-00095
Ponomarjovs Igors5-00544Beztermiņa38-50-00081
Ponomarjovs Igors5-00544Beztermiņa39-50-00063
Pontags Juris50-99318.04.2018.3
Pontags Juris50-97019.03.2019.23
Popiks Aigars50-348623.07.2019.23
Popiks Aigars50-413623.07.2019.16
Popova Liudmila3-00330Beztermiņa04-50-00043
Popovs Aleksandrs50-214525.06.2019.16
Popovs Aleksandrs4-00121Beztermiņa22-50-00019
Popovs Pāvels50-51424.05.2017.23
Popovs Pāvels50-288724.05.2017.16
Popovs Vladimirs3-00331Beztermiņa04-50-00044
Pošeika Juris50-384004.10.2017.23
Pošeika Mārtiņš50-389318.04.2018.23
Pošeika Mārtiņš50-391727.06.2018.16
Potužnijs Dmitrijs50-302514.02.2018.6
Povilaitis Eduardas73-5120/1215.11.2017.24
Pozņakovs Ivars50-403819.02.2019.24
Prančs Voldemārs4-00586Beztermiņa22-50-00085
Prančs Voldemārs4-00586Beztermiņa23-50-00073
Prančs Voldemārs5-00480Beztermiņa38-50-00068
Prančs Voldemārs5-00480Beztermiņa39-50-00053
Prande Agris50-405419.03.2019.23
Priede Kristaps4-00745Beztermiņa22-50-00122
Priede Kristaps4-00745Beztermiņa23-50-00105
Priede Kristaps5-00593Beztermiņa38-50-00092
Priede Kristaps5-00593Beztermiņa39-50-00072
Priede Pāvils3-00179Beztermiņa04-50-00034
Priedēns Māris50-311218.04.2018.23
Priedēns Māris50-65718.04.2018.24
Priedeslaipa Jānis50-188218.04.2018.16
Priedeslaipa Jānis4-00472Beztermiņa22-50-00070
Priedīte Guntis50-131315.01.2019.16
Priedīte Guntis50-208815.01.2019.23
Priedītis Artūrs50-410321.05.2019.16
Prihodko Jurijs50-305314.02.2018.4
Prihodko Jurijs50-66014.02.2018.3
Prihodko Jurijs50-186314.02.2018.16
Prihodko Jurijs50-305514.02.2018.17
Prohorovs Renārs50-230222.09.2016.3
Prohorovs Renārs50-270322.09.2016.23
Prokofjevs Igors4-0049931.12.2020.24-50-00022
Proņičeva Andra50-313827.06.2018.16
Proņičeva Andra50-189927.06.2018.3
Proshchenko Vladimir4-0066131.12.2020.22-50-00100
Proshchenko Vladimir4-0066131.12.2020.23-50-00090
Providenko Aleksejs73-5062/1218.10.2017.16
Providenko Aleksejs73-4999/1230.08.2017.23
Prūsis Uldis50-387114.02.2018.23
Pšeņičniha Tatjana50-385308.11.2017.24
Pšeņičnijs Genadijs3-00095Beztermiņa06-50-00012
Puduls Edvīns4-00068Beztermiņa22-50-00044
Puduls Edvīns5-00067Beztermiņa38-50-00051
Puga Viktors73-5066/1218.10.2017.16
Puga Viktors73-5065/1218.10.2017.23
Puļķis Vilnis3-00368Beztermiņa04-50-00052
Puļķis Vilnis3-00368Beztermiņa05-50-00053
Puļķis Vilnis4-00659Beztermiņa22-50-00098
Puļķis Vilnis4-00659Beztermiņa23-50-00088
Puļķis Vilnis5-00530Beztermiņa38-50-00078
Puļķis Vilnis5-00530Beztermiņa39-50-00060
Pupiševs Jurijs50-197619.02.2019.23
Pupiševs Jurijs50-96719.02.2019.16
Pupiševs Jurijs4-00157Beztermiņa24-50-00006
Puriņš Viktors50-301516.05.2018.23
Putāns Uldis50-332623.04.2019.23
Putniņš Arnis50-320026.09.2018.23
Puže Ivo50-398821.11.2018.3
Puže Ivo50-396724.10.2018.23
Puže Ivo50-396624.10.2018.16
Rācenis Eduards50-373815.12.2016.23
Račickis Vladimirs50-195727.06.2018.3
Račko Aleksejs50-388314.03.2018.23
Račkovs Jurijs50-203321.05.2019.23
Račkovs Jurijs50-203221.05.2019.16
Radionovs Fjodors4-0079731.12.2020.23-50-00111
Radionovs Oļegs4-00604Beztermiņa23-50-00080
Rambols Lauris4-00658Beztermiņa22-50-00097
Rambols Lauris5-00528Beztermiņa38-50-00077
Ramiņš Albīns4-00188Beztermiņa22-50-00038
Ramiņš Albīns4-00188Beztermiņa23-50-00028
Ramiņš Albīns5-00412Beztermiņa38-50-00064
Ramiņš Albīns5-00412Beztermiņa39-50-00047
Rasa Laimdota50-93923.04.2019.17
Rasa Laimdota50-408423.04.2019.24
Ratkus Andrejs50-51321.05.2019.23
Ratkus Andrejs50-203621.05.2019.16
Raubiškis Dainis50-92915.01.2019.23
Rauza Rolands50-400212.12.2018.23
Redkina Vita50-274922.09.2016.17
Reikmanis Ansis50-321526.09.2018.23
Reinfelds Māris50-200723.04.2019.24
Reinfelds Māris50-192324.10.2018.17
Reinfelds Māris3-00061Beztermiņa06-50-00005
Reinholds Hermanis50-195427.06.2018.3
Reinholds Hermanis50-81327.06.2018.4
Reinvalds Raitis50-144122.09.2016.16
Reinvalds Raitis50-243722.09.2016.23
Rēķis Gvido50-170523.02.2017.23
Rencis Uldis50-38023.02.2017.23
Rencis Uldis50-283923.02.2017.16
Rensberga Inta73-4393/1127.08.2016.17
Rensbergs Andis4-00371Beztermiņa22-50-00064
Rensbergs Andis5-00318Beztermiņa38-50-00056
Reunovs Romans3-00501Beztermiņa05-50-00075
Revers Jānis50-384808.11.2017.1
Revers Jānis4-0074431.12.2020.22-50-00121
Revers Jānis4-0074431.12.2020.23-50-00104
Revers Jānis5-0059231.12.2020.38-50-00091
Revers Jānis5-0059231.12.2020.39-50-00071
Ribalko Tatjana73-5126/1215.11.2017.4
Ričalovskis Antons50-247526.04.2017.23
Rikmanis Agris50-396424.10.2018.16
Rikmanis Oskars50-418024.09.2019.23
Rikovs Sergejs50-381826.07.2017.23
Rikters Jānis50-317622.08.2018.23
Rimša Jurijs50-133621.11.2018.23
Rītiņš Andris5-00083Beztermiņa38-50-00014
Rītiņš Andris5-00083Beztermiņa39-50-00010
Rižanovs Voldemārs50-286222.03.2017.23
Rižanovs Voldemārs50-286326.04.2017.16
Rjabova Helēna3-00374Beztermiņa04-50-00055
Rodiņš Raimonds4-00023Beztermiņa22-50-00004
Rodiņš Raimonds5-00029Beztermiņa38-50-00007
Rodionovs Vladimirs73-4925/1221.06.2017.23
Rodionovs Vladimirs73-4926/1221.06.2017.24
Rogovs Andrejs3-00065Beztermiņa06-50-00006
Roģis Aigars50-388014.02.2018.1
Romanovs Aleksandrs50-315614.03.2018.3
Romaša Tatjana3-00356Beztermiņa04-50-00048
Ronis Normunds50-14726.07.2017.24
Ronis Uldis50-398921.11.2018.3
Ronis Uldis50-396824.10.2018.23
Ronis Uldis50-396924.10.2018.16
Rozenfelds Agris50-380628.06.2017.23
Rozenfelds Agris50-380728.06.2017.16
Rozentāle Gunta3-00447Beztermiņa04-50-00073
Rozīte Māra3-00175Beztermiņa04-50-00031
Rozītis Jānis3-00051Beztermiņa04-50-00011
Rozītis Jānis4-00083Beztermiņa22-50-00011
Rozītis Jānis5-00082Beztermiņa38-50-00013
Rožkovs Arvis50-174020.08.2019.3
Rubins Roberts50-3620.10.2016.17
Rubulis Maksims50-344624.09.2019.3
Rudens Ivars Rūdolfs73-4529/1108.12.2016.4
Rudoks Aloizs50-400812.12.2018.1
Rudzītis Andis50-291128.06.2017.3
Rudzītis Andis4-00382Beztermiņa23-50-00053
Rudzītis Andis5-00325Beztermiņa39-50-00041
Rudzītis Igvars4-0013431.12.2020.22-50-00026
Rudzītis Igvars4-0013431.12.2020.23-50-00017
Rudzītis Igvars4-0013431.12.2020.24-50-00004
Rudzītis Igvars5-0013031.12.2020.38-50-00027
Rudzītis Igvars5-0013031.12.2020.39-50-00019
Rudzītis Igvars5-0013031.12.2020.40-50-00012
Rumbins Juris3-0036731.12.2020.04-50-00051
Ruškys Algirdas50-391630.05.2018.23
Rūtens Imants3-00441Beztermiņa06-50-00028
Rūtens Imants3-00441Beztermiņa07-50-00003
Rūtens Imants3-00441Beztermiņa08-50-00002
Rutkovskis Jānis50-275422.09.2016.16
Rutkovskis Jānis50-163522.09.2016.23
Rutks Kaspars Andris50-387714.02.2018.23
Rutks Kaspars Andris50-389718.04.2018.24
Ruža Iveta50-346510.09.2019.24
Safonovs Viktors50-111815.01.2019.16
Safonovs Viktors50-243815.01.2019.23
Saharčuks Genadijs50-407023.04.2019.23
Saksis Raitis50-379428.06.2017.23
Salaka Baiba50-399812.12.2018.24
Salcevičs Māris5-00126Beztermiņa38-50-00025
Saliņš Aldis50-174626.04.2017.3
Saliņš Gints50-416110.09.2019.23
Saliņš Gints50-416010.09.2019.16
Salmiņš Andris50-386410.01.2018.16
Salmiņš Andris50-386510.01.2018.23
Salmiņš Guntars50-401015.01.2019.23
Salnājs Roberts50-51524.05.2017.16
Salnājs Roberts50-288624.05.2017.23
Samharadze Tīna3-0034131.12.2020.06-50-00021
Sams Armands50-405919.03.2019.23
Sāns Andis50-181226.09.2018.3
Sāns Andis50-181226.09.2018.4
Sārta Inga50-289221.03.2017.4
Saulons Ģirts50-163424.09.2019.24
Saulons Ģirts4-00509Beztermiņa22-50-00078
Sausais Aivars50-277723.11.2016.23
Sausais Aivars50-156923.11.2016.16
Sausiņš Raivis50-413823.07.2019.23
Sausiņš Raivis50-413723.07.2019.16
Sauts Tālivaldis50-175226.04.2017.1
Savicka Zarina50-187018.04.2018.17
Savickis Aleksandrs50-196621.11.2018.16
Savickis Aleksandrs50-196521.11.2018.23
Savins Pāvels50-393325.07.2018.23
Savko Igors3-00269Beztermiņa06-50-00017
Savko Igors4-00452Beztermiņa23-50-00057
Savko Igors4-00452Beztermiņa24-50-00018
Savko Igors5-00383Beztermiņa39-50-00044
Savko Igors5-00383Beztermiņa40-50-00020
Sažinska Jeļena50-301110.01.2018.17
Sbitņevs Lauris50-235312.12.2018.23
Sbitņevs Ojārs4-00081Beztermiņa22-50-00009
Sbitņevs Ojārs5-00080Beztermiņa38-50-00011
Sedulis Tālis50-291526.07.2017.23
Selderiņš Gints4-00601Beztermiņa22-50-00089
Selderiņš Gints4-00601Beztermiņa23-50-00078
Selderiņš Gints5-00494Beztermiņa38-50-00073
Selderiņš Gints5-00494Beztermiņa39-50-00056
Selecka Velta50-86221.11.2018.4
Selens Nilss50-393822.08.2018.23
Selezen Liubov50-303314.02.2018.24
Semaks Sergejs50-336912.12.2018.24
Semaks Sergejs50-348212.12.2018.23
Semerikovs Aleksandrs50-94619.02.2019.16
Semjonova Ināra3-00089Beztermiņa06-50-00011
Semjonovs Pāvels50-398721.11.2018.3
Semjonovs Pāvels50-407523.04.2019.23
Semjonovs Sergejs50-193718.04.2018.3
Semjonovs Valentīns50-316327.06.2018.16
Semjonovskis Vladimirs3-00537Beztermiņa05-50-00077
Semjonovskis Vladimirs4-00822Beztermiņa23-50-00114
Semjonovskis Vladimirs5-00661Beztermiņa39-50-00079
Senkāns Ādolfs50-188618.04.2018.23
Senkāns Ādolfs50-309618.04.2018.16
Seņutins Igors50-297708.11.2017.23
Seņutins Igors50-297608.11.2017.24
Serikovs Aleksandrs50-176128.06.2017.16
Serikovs Aleksandrs50-290228.06.2017.23
Seškens Leons50-88724.10.2018.16
Seškens Leons50-195324.10.2018.23
Shchiptsov Victor50-286023.02.2017.23
Shchiptsov Victor50-375723.02.2017.16
Sidorenko Irina50-336225.06.2019.17
Sidoroviča Nataļja50-409221.05.2019.23
Silins Igors50-375923.02.2017.23
Siliņa Jūlija50-385806.12.2017.3
Siliņa Ludmila3-0004931.12.2020.04-50-00010
Siliņš Andis50-168718.04.2018.17
Siliņš Andis50-283322.03.2017.23
Siliņš Andis50-283222.03.2017.16
Siliņš Romāns50-338825.06.2019.24
Sīlis Jānis50-198323.07.2019.16
Sīlis Jānis50-198423.07.2019.23
Sīlis Lauris50-193524.10.2018.23
Sīlis Lauris50-193424.10.2018.16
Siļķe Kārlis50-36823.11.2016.24
Simsons Edgars50-403919.02.2019.23
Sinahs Anatolijs73-4876/1219.04.2017.3
Sinichkin Alexander50-329319.03.2019.23
Sinimäe Margus73-5111/1215.11.2017.23
Sinimäe Margus73-5112/1215.11.2017.16
Sinimäe Margus73-5137/1222.11.2017.24
Siņicina-Kuļka Vika50-327712.12.2018.24
Sīpols Aldis50-192922.08.2018.23
Sīpols Aldis50-192822.08.2018.16
Sīpols Mārcis50-412325.06.2019.24
Sirmais Jānis50-305618.04.2018.23
Sirmais Pauls50-46324.09.2019.17
Sirmais Pauls50-46424.09.2019.24
Sīviņš Jānis73-4463/1110.11.2016.16
Sīviņš Jānis73-4462/1110.11.2016.23
Sīviņš Juris73-4464/1110.11.2016.17
Sīviņš Juris73-4465/1110.11.2016.16
Sīviņš Mārcis4-00706Beztermiņa23-50-00101
Sīviņš Mārcis4-00706Beztermiņa24-50-00035
Sīviņš Mārcis5-00567Beztermiņa39-50-00068
Sīviņš Mārcis5-00567Beztermiņa40-50-00032
Sivko Mihails4-00308Beztermiņa22-50-00052
Sivko Mihails4-00308Beztermiņa23-50-00040
Skačkovs Pāvels4-00186Beztermiņa24-50-00007
Skačkovs Pāvels5-00169Beztermiņa40-50-00013
Skalde Anete50-371923.11.2016.17
Skraucs Ēriks3-00094Beztermiņa04-50-00022
Skrolis Aigars50-97621.11.2018.23
Skrolis Aigars50-195121.11.2018.16
Skubeņičs Jurijs50-373515.12.2016.17
Skubeņičs Jurijs50-373023.11.2016.23
Skubeņičs Jurijs50-303727.01.2019.16
Skuja Raitis3-0022631.12.2020.04-50-00041
Skujiņa Biruta50-285226.04.2017.23
Skujiņa Biruta50-172226.04.2017.16
Skurba Gatis50-289304.10.2017.23
Skurjats Igors50-320821.11.2018.23
Skurjats Igors50-321721.11.2018.16
Skurjats Igors50-312627.06.2018.4
Skurjats Igors3-00369Beztermiņa05-50-00054
Skurjats Igors4-00225Beztermiņa24-50-00009
Skurjats Igors5-00205Beztermiņa40-50-00015
Slotins Ivans50-400612.12.2018.16
Slotins Ivans50-400512.12.2018.23
Smetanovs Aleksandrs50-198221.05.2019.16
Smiltiņš Aivars50-398421.11.2018.16
Smiltiņš Aivars50-398521.11.2018.23
Smirnova Jeļena3-00342Beztermiņa05-50-00045
Smirnovs Aleksandrs50-409421.05.2019.23
Smirnovs Boriss50-276808.11.2017.23
Smirnovs Boriss50-128208.11.2017.16
Sņetkova Eleonora3-00296Beztermiņa06-50-00019
Sokol Oleg4-00609Beztermiņa22-50-00133
Sokol Oleg4-00609Beztermiņa23-50-00112
Sokol Oleg5-00498Beztermiņa38-50-00101
Sokol Oleg5-00498Beztermiņa39-50-00078
Soks Raivo50-331619.02.2019.16
Soks Raivo50-331519.02.2019.23
Solohins Sergejs50-303514.02.2018.16
Solohins Sergejs50-332719.03.2019.23
Soloviev Anatoly50-22922.03.2017.23
Solovjovs Nikolajs50-214713.08.2019.16
Soļaņikova Jevgeņija50-323112.12.2018.17
Sondore Rita50-294304.10.2017.24
Sorokins Viktors4-00673Beztermiņa23-50-00091
Sorokins Viktors5-00541Beztermiņa39-50-00062
Sosins Edgars50-413923.07.2019.23
Sosins Edgars50-414023.07.2019.16
Sproģis Kaspars73-4466/1110.11.2016.17
Spuriņa Irēna50-53204.10.2017.17
Staners Alberts50-414123.07.2019.16
Staners Alberts50-414223.07.2019.23
Stanka Pēteris4-00503Beztermiņa23-50-00063
Stanka Pēteris4-00503Beztermiņa24-50-00023
Starodubceva Jūlija50-313716.05.2018.17
Starodubceva Jūlija50-313716.05.2018.4
Stebers Ainārs4-00692Beztermiņa22-50-00110
Stepanovs Aleksandrs50-406923.04.2019.23
Stepanovs Aleksandrs50-406823.04.2019.16
Stepanovs Vadims50-378226.04.2017.16
Stepanovs Vadims50-378126.04.2017.23
Stepuļs Oļģerts50-104212.12.2018.16
Stepuļs Oļģerts50-199412.12.2018.23
Stiga Vladimirs50-386810.01.2018.16
Storoževs Konstantins50-326409.03.2019.6
Stošs Egils50-322322.08.2018.23
Stošs Egils50-322222.08.2018.16
Stradiņš Indulis50-166412.12.2018.16
Stradiņš Indulis50-213912.12.2018.23
Straumanis Raitis3-00064Beztermiņa04-50-00013
Straumanis Raitis3-00064Beztermiņa05-50-00008
Straume Margarita3-00283Beztermiņa05-50-00036
Straume Margarita3-00283Beztermiņa06-50-00018
Strautnieks Juris50-37424.05.2017.23
Strauts Aivars50-37326.01.2017.16
Strauts Aivars50-280226.01.2017.23
Strauts Pēteris50-340313.08.2019.16
Strazdiņš Aivars50-213323.07.2019.23
Strazdiņš Aivars50-213223.07.2019.16
Strazdiņš Guntars50-298804.10.2017.4
Streļcovs Andrejs73-4640/1209.02.2017.3
Streļcovs Andrejs50-374715.12.2016.16
Streļcovs Andrejs50-374615.12.2016.23
Streņģe Jurijs50-417524.09.2019.23
Streņģe Jurijs50-417624.09.2019.16
Strīķis Haralds50-209623.07.2019.16
Strīķis Haralds50-209523.07.2019.23
Strode Elga3-0008431.12.2020.06-50-00008
Strods Jānis50-343424.09.2019.23
Strupais Ilmārs50-277323.11.2016.23
Strupulis Andris50-291423.08.2017.23
Strutinska Arina3-00496Beztermiņa05-50-00070
Stuburs Guntars73-5115/1215.11.2017.17
Stuburs Guntars73-5118/1215.11.2017.24
Stuburs Guntars73-5131/1222.11.2017.23
Stuburs Guntars73-5132/1222.11.2017.16
Sturmovičs Edgars50-418224.09.2019.16
Sturmovičs Edgars50-418124.09.2019.23
Sudmalis Andris73-5107/1215.11.2017.23
Suhihs Maksims50-393625.07.2018.23
Suhihs Maksims50-393525.07.2018.16
Sujetins Vladislavs50-284823.02.2017.23
Sujetins Vladislavs50-284723.02.2017.16
Sūna Igors50-215723.07.2019.16
Sūna Igors50-213523.07.2019.23
Surkovs Igors50-415810.09.2019.23
Suveizda Kaspars4-0007731.12.2020.,22-50-00005
Suveizda Oskars50-38628.06.2017.23
Suvorovs Aleksandrs4-00735Beztermiņa22-50-00118
Suvorovs Aleksandrs4-00735Beztermiņa23-50-00102
Suvorovs Aleksandrs5-00586Beztermiņa38-50-00088
Suvorovs Aleksandrs5-00586Beztermiņa39-50-00069
Svarenieks Aivars50-200319.03.2019.3
Svarenieks Aivars50-200219.03.2019.16
Svarenieks Andrejs50-192521.11.2018.23
Svarenieks Andrejs50-81224.10.2018.16
Svētiņš Imants50-292115.01.2019.23
Svētiņš Ojārs50-414713.08.2019.16
Svetlovs Valērijs4-00122Beztermiņa22-50-00020
Svetlovs Valērijs4-00122Beztermiņa23-50-00014
Svidzinskis Normunds3-00410Beztermiņa05-50-00062
Svikša Iveta50-386110.01.2018.24
Sviķkalne Valentīna50-169420.08.2019.23
Sviķkalne Valentīna50-341520.08.2019.16
Šafirovs Nikolajs50-407823.04.2019.16
Šafirovs Nikolajs50-417124.09.2019.23
Šahlovs Sergejs50-332419.02.2019.16
Šahno Guntis50-178523.08.2017.23
Šakars Valdis3-00449Beztermiņa05-50-00065
Šakars Valdis4-00762Beztermiņa23-50-00108
Šakars Valdis5-00608Beztermiņa39-50-00075
Šalgins Valerijs50-344724.09.2019.3
Šampiņš Kaspars3-00195Beztermiņa05-50-00019
Šampiņš Kaspars3-00195Beztermiņa06-50-00014
Šaripovs Oļegs50-388614.03.2018.16
Šaripovs Oļegs50-388714.03.2018.23
Šarlajs Igors50-142826.01.2017.3
Šarlajs Igors50-157526.04.2017.5
Šataikins Jurijs50-210621.05.2019.24
Šataikins Jurijs50-131121.05.2019.17
Šataikins Jurijs50-312825.07.2018.4
Ščerbakovs Mihails4-00584Beztermiņa22-50-00083
Ščerbakovs Mihails4-00584Beztermiņa23-50-00071
Ščurs Artūrs5-00028Beztermiņa38-50-00006
Ščurs Artūrs5-00028Beztermiņa39-50-00005
Šeiņikova Jeļena4-00654Beztermiņa22-50-00095
Šeiņikova Jeļena4-00654Beztermiņa23-50-00086
Šeiņikova Jeļena4-00654Beztermiņa24-50-00031
Šembels Andris50-392127.06.2018.23
Šemels Romans50-405119.03.2019.23
Šenderovičs Pāvels50-323924.10.2018.16
Šenderovičs Pāvels50-324024.10.2018.23
Šenderovičs Zahars50-160509.03.2019.5
Šenderovičs Zahars50-282622.03.2017.16
Šenderovičs Zahars50-47922.03.2017.23
Šenderovičs Zahars50-83222.08.2018.3
Šepovalovs Jurijs3-00225Beztermiņa04-50-00040
Šermanis Dāvids50-324621.11.2018.23
Šermanis Dāvids50-28321.11.2018.16
Šermuks Māris50-197024.10.2018.23
Šermuks Māris50-196924.10.2018.16
Šeršņovs Andis50-385606.12.2017.3
Šestakovs Jurijs50-377222.03.2017.16
Šestakovs Jurijs50-375323.02.2017.23
Šestakovs Jurijs50-379324.05.2017.3
Šesters Jāzeps50-177428.06.2017.23
Ševcovs Juris73-4890/1223.05.2017.3
Ševcovs Juris73-4889/1223.05.2017.16
Ševeļovs Igors50-390116.05.2018.23
Ševeļovs Igors50-390216.05.2018.16
Šihaļijevs Aliguseins50-379224.05.2017.23
Šiļins Jurijs50-395824.10.2018.23
Šipkovs Māris50-159510.09.2019.23
Škapare Ināra50-221520.08.2019.17
Škapare Ināra50-221620.08.2019.24
Škļevska Jeļena3-00047Beztermiņa04-50-00008
Škoļņikovs Valerijs50-326609.03.2019.5
Škoļņikovs Valerijs50-313125.07.2018.23
Šķilteris Viesturs73-5098/1215.11.2017.23
Šlangens Andris50-289826.07.2017.23
Šlesers-Šlosers Dainis50-124112.12.2018.23
Šlosbergs Aigars50-341020.08.2019.23
Šmauksteļs Jānis73-4891/1223.05.2017.24
Šmauksteļs Jānis50-411625.06.2019.23
Šmidhens Juris50-17823.07.2019.23
Šmidhens Juris50-228723.07.2019.16
Šneiders Māris50-377926.04.2017.23
Šnepsts Dzintars50-220010.09.2019.16
Špaks Igo50-411925.06.2019.17
Špaks Igo50-403227.01.2019.16
Špaks Igo50-403327.01.2019.23
Šteinbergs Normunds50-284326.04.2017.23
Šteinbergs Normunds50-284226.04.2017.16
Šteinbergs Raimonds50-260326.01.2017.23
Šteinbergs Raimonds50-374826.01.2017.16
Šteins Genadijs4-00152Beztermiņa22-50-00033
Šteins Genadijs4-00152Beztermiņa23-50-00022
Šteins Genadijs4-00152Beztermiņa24-50-00005
Šternbergs Dairis50-311818.04.2018.16
Šternbergs Dairis50-311918.04.2018.23
Šuļgins Sergejs50-92819.03.2019.23
Šuļgins Sergejs50-202619.03.2019.16
Švagris Vilnis50-302614.02.2018.23
Šveice Vija50-374015.12.2016.23
Šveice Vija50-373915.12.2016.24
Tabūne Aija5-00208Beztermiņa38-50-00041
Tabūne Ināra50-93626.01.2017.17
Talapins Agris50-205723.04.2019.16
Talapins Agris50-205823.04.2019.23
Tālbergs Raido4-0011731.12.2020.22-50-00015
Tālbergs Raido4-0011731.12.2020.23-50-00011
Tālbergs Raido5-0011531.12.2020.38-50-00019
Tālbergs Raido5-0011531.12.2020.39-50-00014
Talcis Normunds50-213813.08.2019.16
Tapilin Nikolay4-00373Beztermiņa22-50-00066
Tapiļina Jeļena3-00181Beztermiņa04-50-00035
Tarasova Natālija50-204123.04.2019.17
Taratina Žanna3-00350Beztermiņa06-50-00022
Taroza Valdas4-00664Beztermiņa22-50-00101
Taubergs Roberts50-414423.07.2019.1
Teivāns Raitis4-00082Beztermiņa22-50-00010
Teivāns Raitis4-00082Beztermiņa23-50-00006
Teivāns Raitis5-00081Beztermiņa38-50-00012
Teivāns Raitis5-00081Beztermiņa39-50-00009
Telle Valerijs3-00041Beztermiņa05-50-00047
Telle Valerijs3-00041Beztermiņa06-50-00004
Temjašova Svetlana50-343524.09.2019.24
Tērauds Uģis50-296908.11.2017.16
Tērauds Uģis50-179208.11.2017.23
Teterovskis Ziedonis50-195521.11.2018.3
Tihana Jeļena3-00086Beztermiņa06-50-00010
Tihonovs Jevgenijs50-327027.01.2019.16
Tilgalis Ēriks50-36720.10.2016.24
Tilgalis Ēriks50-278620.10.2016.23
Tiltiņš Imants50-330927.01.2019.3
Tiltiņš Imants50-329127.01.2019.16
Tiļčiks Jānis50-324424.10.2018.24
Tiļčiks Jānis50-396524.10.2018.23
Timofejevs Ingars50-328412.12.2018.24
Timofejevs Ingars50-382126.07.2017.23
Timšāns Mārtiņš50-59110.01.2018.23
Tindenovskis Aldis73-4425/1113.10.2016.16
Tindenovskis Aldis73-4424/1113.10.2016.23
Tinte Astrīda50-310116.05.2018.24
Tirkovskis Ints50-299110.01.2018.4
Tirkovskis Ints50-395426.09.2018.3
Tišins Vladimirs50-139722.08.2018.16
Tišins Vladimirs50-195222.08.2018.23
Titajevs Uldis4-00577Beztermiņa22-50-00081
Titajevs Uldis4-00577Beztermiņa23-50-00069
Titajevs Uldis5-00472Beztermiņa38-50-00065
Titajevs Uldis5-00472Beztermiņa39-50-00050
Tjuļins Anatolijs50-409621.05.2019.23
Tjuļins Anatolijs50-409721.05.2019.16
Tocs Arvīds50-251527.06.2018.16
Tokarczyk Jacek50-411225.06.2019.24
Tolstovs Jevgenijs50-381526.07.2017.16
Tomiņš Arnis50-198827.01.2019.23
Tomiņš Arnis50-58827.01.2019.16
Tomiševa Olga3-00093Beztermiņa04-50-00021
Toms Uldis50-319526.09.2018.23
Tooms Oskars50-386010.01.2018.23
Trams Guntis50-207723.04.2019.23
Travkovs Aleksandrs50-367212.12.2018.23
Travkovs Aleksandrs50-367312.12.2018.16
Treija Mirdza3-00042Beztermiņa05-50-00002
Tretjuks Jāzeps50-211510.09.2019.3
Trinīte Renāte50-317927.06.2018.17
Trišins Valerijs50-292504.10.2017.16
Trišins Valerijs50-384204.10.2017.23
Trofimov Valeriy50-392327.06.2018.23
Trofimov Valeriy50-392427.06.2018.16
Trosina Irina3-00324Beztermiņa05-50-00038
Trufanovs Viktors50-183516.05.2018.17
Trusova Žaneta3-00018Beztermiņa04-50-00003
Trusova Žaneta4-00695Beztermiņa22-50-00112
Trusova Žaneta5-00557Beztermiņa38-50-00084
Tugarinovs Deniss50-302214.02.2018.6
Tumanova Larisa3-00497Beztermiņa05-50-00071
Turķis Andris4-00354Beztermiņa23-50-00048
Turķis Andris5-00304Beztermiņa39-50-00037
Ūdris Andis73-4439/1125.10.2016.17
Ūdris Andis73-4438/1125.10.2016.16
Ūdris Andis73-4437/1125.10.2016.24
Ūdris Andis73-4436/1125.10.2016.23
Ūdris Vladislavs73-4390/1127.08.2016.23
Uldriķis Normunds73-5105/1215.11.2017.23
Uļičevs Jevgenijs50-149804.10.2017.17
Uļjaņenko Andrejs50-314727.06.2018.16
Umbraško Vitālijs50-34328.06.2017.23
Umlejs Mārtiņš50-407923.04.2019.23
Upītis Arnis50-389218.04.2018.23
Upmacis Ansis3-00493Beztermiņa04-50-00077
Upmacis Ansis3-00493Beztermiņa05-50-00068
Upmacis Kaspars3-00492Beztermiņa04-50-00076
Upmacis Kaspars3-00492Beztermiņa05-50-00067
Upmalis Ivars50-402115.01.2019.2
Upmalis Ivars50-173926.04.2017.1
Upmanis Arnis50-318626.09.2018.23
Urbanovičs Ģirts50-319226.09.2018.16
Urbanovičs Ģirts50-319326.09.2018.23
Urbāns Arnis50-383904.10.2017.23
Urs Semjons50-183814.02.2018.16
Urs Semjons50-306327.06.2018.17
Urtāns Aivars3-00138Beztermiņa04-50-00026
Urtāns Aldis50-318726.09.2018.16
Uspenska Jeļena3-00498Beztermiņa05-50-00072
Ustinovs Vladimirs50-344524.09.2019.23
Ustinovs Vladimirs50-344424.09.2019.16
Ušillo Ludmila3-00105Beztermiņa05-50-00012
Užulis Elmārs50-47015.01.2019.23
Vagalis Dainis4-00309Beztermiņa22-50-00053
Vagalis Dainis5-00269Beztermiņa38-50-00049
Vagoliņš Klāvs50-398321.11.2018.17
Vagris Armands3-00212Beztermiņa05-50-00021
Vagris Armands4-00355Beztermiņa23-50-00049
Vaimans Mihails50-298310.01.2018.16
Vaimans Mihails50-408123.04.2019.23
Vājeiks Ivars50-154818.04.2018.16
Valaine Zanda50-322521.11.2018.24
Valaine Zanda50-397921.11.2018.23
Valbahs Aivars50-139924.10.2018.16
Valbahs Aivars50-240624.10.2018.23
Valdmanis Edgars73-5002/1230.08.2017.17
Valinks Gunārs50-289528.06.2017.23
Valtere Tatjana50-322121.11.2018.24
Vanaga Sandra50-70116.05.2018.16
Vanaga Sandra50-397621.11.2018.23
Vanags Andris50-309718.04.2018.16
Vanags Andrs4-00380Beztermiņa22-50-00068
Vanags Andrs4-00380Beztermiņa23-50-00052
Vanags Andrs5-00324Beztermiņa38-50-00058
Vanags Andrs5-00324Beztermiņa39-50-00040
Vanags Gatis50-99919.03.2019.3
Vanags Gatis4-00226Beztermiņa22-50-00043
Vanags Gatis4-00226Beztermiņa23-50-00031
Vanags Gatis5-00206Beztermiņa38-50-00040
Vanags Gatis5-00206Beztermiņa39-50-00028
Varfolomejevs Dmitrijs50-404019.02.2019.16
Varfolomejevs Dmitrijs50-404119.02.2019.23
Vasiļčenko Olga3-00429Beztermiņa04-50-00063
Vasiļjeva Ludmila73-5103/1215.11.2017.23
Vasiļjevs Aleksandrs50-342120.08.2019.16
Vasiļjevs Aleksandrs50-342220.08.2019.23
Vasiļjevs Semjons50-383423.08.2017.16
Vasiļjevs Semjons50-383323.08.2017.23
Vasiļonoks Anatolijs50-334525.06.2019.4
Vāvere Māris50-86524.09.2019.3
Vāvere Māris50-209224.09.2019.16
Vecvagars Andris50-97312.12.2018.16
Vecvagars Andris50-202712.12.2018.23
Vecvērdiņš Andis4-00676Beztermiņa22-50-00104
Vegneris Juris73-4422/1113.10.2016.16
Vegners Jānis50-414920.08.2019.23
Veidemanis Kalvis50-394926.09.2018.16
Veidemanis Kalvis50-394826.09.2018.23
Veigule Dagne50-417324.09.2019.24
Veinberga Laima50-86026.09.2018.24
Veipa Olga50-186114.02.2018.24
Veipa Olga3-00471Beztermiņa05-50-00066
Veipa Olga3-00471Beztermiņa06-50-00029
Veispals Edmunds50-181421.11.2018.23
Vērdiņš Uldis4-00303Beztermiņa22-50-00051
Vērdiņš Uldis5-00265Beztermiņa38-50-00045
Veslopolovs Mihails50-326509.03.2019.5
Vēveris Armands50-406119.03.2019.23
Vēveris Jānis50-89424.10.2018.23
Vēveris Jānis3-00167Beztermiņa04-50-00028
Vīcieps Jānis5-00673Beztermiņa38-50-00104
Vicinskis Zintis50-408923.04.2019.16
Vicinskis Zintis50-408823.04.2019.23
Vigovskiy Valery50-24323.02.2017.23
Vigulis Aldis50-407323.04.2019.23
Vīksna Jānis4-00680Beztermiņa22-50-00107
Vīksna Jānis4-00680Beztermiņa23-50-00096
Vīksna Jānis4-00680Beztermiņa24-50-00033
Vīksna Jānis5-00545Beztermiņa38-50-00082
Vīksna Jānis5-00545Beztermiņa39-50-00064
Vīksna Jānis5-00545Beztermiņa40-50-00030
Vīksna Viesturs50-376222.03.2017.17
Vīksna Viesturs50-393225.07.2018.16
Vilciņš Janeks50-210421.05.2019.16
Vilciņš Janeks50-210521.05.2019.23
Vilemsons Ivars50-341624.10.2018.16
Vilemsons Ivars50-396124.10.2018.23
Vilgerte Alisa50-386310.01.2018.17
Vilka Rasa50-336623.04.2019.24
Vilkājs Aleksandrs50-80912.12.2018.23
Viļkovskis Jevgenijs4-00754Beztermiņa22-50-00127
Viļkovskis Jevgenijs5-00600Beztermiņa38-50-00095
Viļums Aivars50-300914.02.2018.23
Viļums Aivars50-302714.02.2018.16
Vinogradovs Aleksandrs4-00653Beztermiņa24-50-00030
Vinogradovs Aleksandrs5-00525Beztermiņa40-50-00028
Viņķelis Viesturs3-00210Beztermiņa04-50-00037
Viņķelis Viesturs3-00210Beztermiņa06-50-00015
Virkavs Edgars4-0054231.12.2020.24-50-00024
Virkavs Edgars5-0043731.12.2020.40-50-00022
Virsis Armands50-339120.08.2019.4
Višņevska Ramona73-5097/1215.11.2017.23
Višņevska Ramona50-319826.09.2018.24
Vītiņš Raimonds50-392527.06.2018.17
Vītols Andrejs50-54408.11.2017.17
Vītols Andrejs50-178227.01.2019.16
Vītols Jānis50-401415.01.2019.16
Vītols Juris50-138520.10.2016.23
Vītols Juris50-278720.10.2016.16
Vītols Juris50-85824.10.2018.23
Vītols Juris50-19724.10.2018.24
Vītols Māris3-00180Beztermiņa05-50-00018
Vītus Tatjana50-324521.11.2018.17
Vjatere Vita3-00391Beztermiņa05-50-00059
Vlasenko Lidija3-0008531.12.2020.06-50-00009
Voitiška Laila50-399512.12.2018.24
Vojevodins Igors4-00691Beztermiņa22-50-00109
Vojevodins Igors5-00555Beztermiņa38-50-00083
Volka Ieva50-322421.11.2018.24
Volkova Ludmila50-306514.02.2018.17
Vorobieva Liudmila50-27823.11.2016.17
Vorobjovs Mihails50-315516.05.2018.16
Vorobjovs Mihails50-314316.05.2018.23
Voropajevs Vjačeslavs50-347921.11.2018.23
Voropajevs Vjačeslavs50-348021.11.2018.16
Vorslavs Jānis4-0011631.12.2020.22-50-00014
Vorslavs Jānis4-0011631.12.2020.23-50-00010
Vorslavs Jānis5-0011431.12.2020.38-50-00018
Vorslavs Jānis5-0011431.12.2020.39-50-00013
Voselis Kaspars4-0065231.12.2020.22-50-00094
Voselis Kaspars4-0065231.12.2020.23-50-00085
Voselis Kaspars5-0052431.12.2020.38-50-00075
Voselis Kaspars5-0052431.12.2020.39-50-00058
Voshodovs Aleksandrs4-0048531.12.2020.22-50-00075
Voshodovs Aleksandrs4-0048531.12.2020.23-50-00059
Vostrikovs Sergejs50-206925.06.2019.23
Vostrikovs Sergejs50-207025.06.2019.16
Vrubļevskis Visvaldis50-68714.03.2018.17
Vulis Ivars50-372023.11.2016.23
Vusiks Staņislavs50-300514.02.2018.23
Vusiks Staņislavs50-300414.02.2018.16
Vuškārnieks Ingus50-382026.07.2017.24
Vutnāns Alberts50-343223.07.2019.3
Werbizky Igor3-00277Beztermiņa05-50-00033
Zabalujevs Vladimirs73-5135/1222.11.2017.23
Zabidarovs Jevgenijs50-412225.06.2019.17
Zabidarovs Jevgenijs4-00374Beztermiņa23-50-00051
Zabidarovs Jevgenijs5-00320Beztermiņa39-50-00039
Zaborovskis Aleksandrs50-400012.12.2018.16
Zaborovskis Aleksandrs50-397124.10.2018.23
Zaborovskis Aleksandrs50-402627.01.2019.17
Zaduņenko Vairis4-00763Beztermiņa22-50-00128
Zaduņenko Vairis5-00609Beztermiņa38-50-00096
Zagnibeda Vladimirs5-00110Beztermiņa38-50-00017
Zaharcevs Vladislavs4-00693Beztermiņa22-50-00111
Zaharenko Tatjana3-00434Beztermiņa04-50-00067
Zaharovs Aivars4-00232Beztermiņa22-50-00046
Zaharovs Aivars4-00232Beztermiņa23-50-00035
Zaharovs Aivars5-00210Beztermiņa38-50-00042
Zaharovs Aivars5-00210Beztermiņa39-50-00030
Zaicevs Grigorijs4-0015431.12.2020.22-50-00034
Zaicevs Grigorijs4-0015431.12.2020.23-50-00023
Zaicevs Pāvels4-00230Beztermiņa24-50-00011
Zaicevs Pāvels5-00209Beztermiņa40-50-00016
Zaičenko Nikolajs50-375423.02.2017.23
Zaičenko Nikolajs50-383023.08.2017.16
Zaidels Aleksandrs50-379024.05.2017.23
Zainullins Zufars50-301610.01.2018.16
Zainullins Zufars50-57810.01.2018.23
Zālītis Mārtiņš50-170726.04.2017.24
Zaltāne Elita50-298704.10.2017.4
Zalucka Aleksandra3-00067Beztermiņa06-50-00007
Zaļkalns Andis50-378426.04.2017.23
Zaļupe Jurijs73-4428/1113.10.2016.23
Zaļupe Jurijs73-4429/1113.10.2016.17
Zaļupe Jurijs73-4430/1113.10.2016.16
Zaļupe Mārtiņš73-4435/1125.10.2016.23
Zamaļdinova Ludmila3-00495Beztermiņa05-50-00069
Zamša Vitālijs50-218325.06.2019.17
Zamša Vitālijs50-412425.06.2019.16
Zandmane Ingrīda50-155819.02.2019.23
Zants Jānis50-316227.06.2018.16
Zarakovskis Vitauts73-4407/1122.09.2016.3
Zarakovskis Vitauts73-4405/1122.09.2016.23
Zarakovskis Vitauts73-4406/1122.09.2016.16
Zariņa Toņa50-99223.04.2019.17
Zariņš Madars50-306418.04.2018.16
Zarubins Pāvels50-315327.06.2018.16
Zarubins Pāvels50-315227.06.2018.23
Zavadskiy Mikhail50-376722.03.2017.23
Zavadskiy Mikhail50-376822.03.2017.16
Zavickis Mareks50-280826.01.2017.24
Zdoļņikovs Staņislavs50-313419.03.2019.23
Zeidmanis Aldis50-288824.05.2017.16
Zeidmanis Aldis50-288924.05.2017.23
Zeimuls Armands50-292022.08.2018.23
Zeitmanis Dainis50-399912.12.2018.23
Zeiza Aleksandrs50-414613.08.2019.16
Zeiza Juris50-214013.08.2019.16
Zeize Arvīds50-325912.12.2018.23
Zelenkovs Aleksandrs4-00120Beztermiņa22-50-00018
Zelenkovs Aleksandrs4-00120Beztermiņa23-50-00013
Zelmenis Jānis50-411525.06.2019.24
Zeltiņš Māris3-00271Beztermiņa05-50-00031
Zeltiņš Māris5-00387Beztermiņa38-50-00060
Zeltiņš Māris5-00387Beztermiņa39-50-00045
Zeltkalns Guntis50-108328.06.2017.16
Zeltkalns Guntis50-380428.06.2017.23
Zeļģe Inese50-385208.11.2017.24
Zemītis Arvis50-301210.01.2018.23
Zemītis Arvis50-173410.01.2018.16
Zemītis Jurģis3-00435Beztermiņa04-50-00068
Zemītis Jurģis3-00435Beztermiņa05-50-00064
Zemvalds Aigars4-00798Beztermiņa22-50-00134
Zemvalds Aigars5-00644Beztermiņa38-50-00102
Zenkina Jeļena3-00349Beztermiņa04-50-00047
Zepa Skaidrīte50-378924.05.2017.23
Zērande Eva50-415420.08.2019.24
Ziemelis Edgars3-00266Beztermiņa05-50-00029
Zinkevičs Aleksandrs50-107010.09.2019.23
Zinkevičs Aleksandrs50-237110.09.2019.16
Zinkevičs Andrejs50-150114.02.2018.3
Zinkevičs Andrejs50-184914.02.2018.16
Zinkevičs Vitālijs50-342710.09.2019.23
Zinkevičs Vitālijs50-342810.09.2019.16
Zirdziņš Vilnis50-181525.07.2018.16
Zivtiņš Oskars50-403619.02.2019.24
Znotiņš Edgars50-340513.08.2019.16
Zorina Svetlana3-00361Beztermiņa04-50-00050
Zorina Svetlana3-00361Beztermiņa05-50-00052
Zorins Konstantīns50-376922.03.2017.16
Zorins Konstantīns50-377022.03.2017.23
Zotovs Andrejs50-382923.08.2017.16
Zubova Olga3-0009031.12.2020.04-50-00020
Zubovs Nikolajs4-0007831.12.2020.22-50-00006
Zunde Edvīns50-383704.10.2017.4
Zustrups Rolands50-394426.09.2018.23
Zvaigznītis Uģis50-138019.02.2019.16
Zvaners Vilnis3-00393Beztermiņa04-50-00059
Zvaners Vilnis3-00393Beztermiņa05-50-00061
Zvaners Vilnis4-00700Beztermiņa22-50-00113
Zvaners Vilnis4-00700Beztermiņa23-50-00098
Zvaners Vilnis5-00561Beztermiņa38-50-00085
Zvaners Vilnis5-00561Beztermiņa39-50-00066
Zvans Andris50-34015.12.2016.16
Zvejnieks Valdis50-159322.09.2016.16
Zvejnieks Valdis50-276522.09.2016.23
Zvidriņš Jānis50-179023.08.2017.24
Zvirbulis Jānis4-00187Beztermiņa22-50-00037
Zvirbulis Jānis4-00187Beztermiņa23-50-00027
Zvirbulis Jānis5-00170Beztermiņa38-50-00036
Zvirbulis Jānis5-00170Beztermiņa39-50-00026
Zvirgzdiņš Dainis50-54906.12.2017.3
Zvirgzdiņš Dainis50-297906.12.2017.16
Zvirgzdiņš Dainis50-297808.11.2017.23
Žarkiha Nadežda50-215013.08.2019.16
Žarova Marina3-00136Beztermiņa06-50-00013
Ždanova Irina50-337823.07.2019.24
Želubovskis Nilss50-383223.08.2017.23
Žentiņš Varis4-00504Beztermiņa23-50-00064
Žiļaks Mihails50-223614.02.2018.16
Žizņevskis Aleksejs73-4628/1223.01.2017.16
Žizņevskis Aleksejs50-375823.02.2017.23
Žogots Aldis4-0011531.12.2020.23-50-00009
Žukausks Andris50-299710.01.2018.23
Žukovs Vladimirs50-45728.06.2017.23
Žuks Vilhelms50-78222.08.2018.23
Žuravļova Olga50-313225.07.2018.24
Žuravskis Mihails50-194424.10.2018.16
(Dati uz 2016. gada 1. septembri)

Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības Būvspeciālistu sertifikācijas centrs
Stirnu iela 34, Rīga, LV 1084
www.lsgutis.lv
E-pasts: info@lsgutis.lv
Kontaktālruņi 67596849, 26636264

2014. gada 7. oktobra Ministru Kabineta noteikumi Nr. 610 Būvspeciālistu kompetences novērtēšanas un patstāvīgās prakses uzraudzības noteikumi

Izmantotie apzīmējumi
1 - Aukstumapgādes sistēmu būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība
2 - Aukstumapgādes sistēmu projektēšana
3 - Lietotāju gāzes apgādes sistēmu būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība
4 - Lietotāju gāzes apgādes sistēmu projektēšana
5 - Maģistrālo naftas un gāzes apgādes sistēmu būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība
6 - Maģistrālo naftas un gāzes apgādes sistēmu projektēšana
7 - Pārvades gāzes apgādes sistēmu būvdarbu būvuzraudzība
8 - Pārvades gāzes apgādes sistēmu būvdarbu vadīšana
9 - Pārvades gāzes apgādes sistēmu projektēšana
10 - Pārvades naftas apgādes sistēmu būvdarbu būvuzraudzība
11 - Pārvades naftas apgādes sistēmu būvdarbu vadīšana
12 - Pārvades naftas apgādes sistēmu projektēšana
13 - Sadales un lietotāju gāzes apgādes sistēmu būvdarbu būvuzraudzība
14 - Sadales un lietotāju gāzes apgādes sistēmu būvdarbu vadīšana
15 - Sadales un lietotāju gāzes apgādes sistēmu projektēšana
16 - Siltumapgādes un ventilācijas sistēmu būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība
17 - Siltumapgādes un ventilācijas sistēmu projektēšana
18 - Siltumapgādes, ventilācijas, rekuperācijas un aukstumapgādes sistēmu būvdarbu būvuzraudzība
19 - Siltumapgādes, ventilācijas, rekuperācijas un aukstumapgādes sistēmu būvdarbu vadīšana
20 - Siltumapgādes, ventilācijas, rekuperācijas un aukstumapgādes sistēmu projektēšana
21 - Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu būvdarbu būvuzraudzība
22 - Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu būvdarbu vadīšana
23 - Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība
24 - Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšana

Nepieciešamā informācija par pārreģistrētiem sertifikātiem un iegūtajām jomām iegūstama Būvniecības informatīvās sistēmas būvspeciālistu reģistrā www.bis.gov.lv.