Rīgā notiks Baltijas Enerģētikas foruma konference ''Smart Energy 2016''

Foto: pixabay.com

Viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvija", Rīgā, šodien, 28.oktobrī, notiks Baltijas Enerģētikas foruma konference "Smart Energy 2016: energoefektivitāte, vieda enerģētika un vieds patērētājs", aģentūrai LETA pavēstīja pasākuma pārstāvji.

Konferences galvenās tēmas būs energoefektivitāte Enerģētikas Savienībā un Baltijas valstīs, viedie tīkli, elektroenerģijas, gāzes un ūdens viedie skaitītāji, kā arī viedas pilsētas, lietiskais internets un viedās mājas.

Pasākumā piedalīsies Ekonomikas ministrijas un pašvaldību pārstāvji, Baltijas enerģētikas nozares lielākie uzņēmumi, lielie patērētāji, bankas, akadēmisko aprindu pārstāvji un eksperti. Vienlaikus ar savu referātu uzstāsies viens no vadošajiem enerģētikas ekspertiem Eiropā un pasaulē, ESMIG asociācijas (European Smart Metering and Smart Energy Association) prezidents Maers Šebo, kurš vienlaikus ir kompānijas SAP ģenerāldirektors enerģētikas un dabas resursu jomā Eiropas un Vidusāzijas reģionā.

Konferenci atbalsta Ekonomikas ministrija un Latvijas Energoefektivitātes asociācija, tā tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Elektroenerģētiķu un energobūvnieku asociāciju un Latvijas atjaunojamās enerģijas federāciju.

LETA

2016.gada 28.oktobrī

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!