Jaunākās tendences gaisa kondicionieru pasaulē

Tuvojas vasara un jau šajās dienās spīdošā saule un uzsildītās telpas neviļus liek domāt par vasarā iespējamo gaidāmo karstumu un iespējām ar to cīnīties, ja ne visur tad vismaz telpās.

Viena no efektīvākajām ierīcēm šādā situācijā noteikti ir gaisa kondicionieris. Šīs elektroierīces ražotāji arī nav taupījuši izdomu un ar katru gadu piedāvā jaunus risinājumus, padarot kondicionieri nevis par vienkāršu elektroierīci, bet gan interjera sastāvdaļu.

Tie ir jaunākās paaudzes gaisa kondicionieri, kuri arī taupa elektroenerģiju, ir ar “zaļo dvēseli”, attīra un filtrē gaisu, ir klusi, piestiprināmi pie sienas vai pārnēsājami, kā arī ir ar dāzādām krāsu un formu variācijām. Līdz ar to no anonīmām elektroierīcēm, kas paslēptas kaktā, gaisa kondicionieris pārvēršas par oriģinālām mēbelēm.

Lūk, dažas jaunākās tendenes pasaulē.

Tā, piemēram, Samsung piedāvā jaunāko videi draudzīgo K sēriju, kas darbības laikā piedāvā ietaupīt par 80% vairāk enerģijas. Daikin piedāvā “divi vienā modeli” Nexura, kas ir novietojams uz grīdas un var gan gaisu sildīt, gan atsvaidzināt. Tāpat radīti jaunākie modeļi bez caurulēm un bez cisternas ūdens savākšanai.

Mitsubishi Electric piedāvā Kirigamine Zen gaisa kondicioniera modeli, kas ir aprīkots ar nedēļas taimeri vēlamās temperatūras un laika uzstādīšanai, kā arī ar iespēju uzstādīt ierīces ieslēgšanu un izslēgšanu. Turklāt kondicionierī ir ierīkots filtrs, kas neitralizē bateriju, vīrusu, alergēnu nelabvēlīgo ietekmi un nepatīkamu s aromātus.

Ilze Mežniece

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!