Žogs tavam īpašumam

Plānojot nožogot teritoriju, parasti domājam par robežas noteikšanu starp savu un kāda cita īpašumu. Būtībā - vienlaikus paši sev radām arī drošību un mājīguma sajūtu. Teritorijas norobežošanai ir pieejami dažādi materiāli un tehnisko risinājumu varianti. Ir stieples žogi ruļļos, stieples paneļu žogi, metāla žogi, koka un mūrētie žogi. Tie atšķiras ar vizuālo izskatu, pildāmo funkciju, izturību un, protams - cenu. Šobrīd ir tendence izvēlēties lētāko variantu, bieži vien samierinoties ar produkta kvalitāti. Klientu ērtībai uzņēmuma Preiss Būve jaunajā paraugu zālē - Granīta ielā 6, ir izvietoti 50 žogu paraugi. Tostarp, vairāki sētu un garāžu vārti to īstajā lielumā. Tas dod iespēju interesentiem pašiem reāli apskatīt, aptaustīt un novērtēt atšķirību starp dažāda veida paraugiem gan privātmājām, gan birojiem, veikaliem un industriālas nozīmes vietām.
Privātmājas teritorijas iežogošanai noteikti jāņem vērā, kādam mērķim ir paredzēts konkrētais žogs. Jautājums - vai mājās ir mazi bērni, kuri gribēs uzspēlēt bumbu sētā varbūt liels suns, kas varētu rakties vai plēst žogu, un tml. Varbūt ir vajadzība nožogot sporta laukumu, puķu dobi, lauksaimniecības vai meža teritorijas. Katram mērķim ir iespēja izvēlēties piemērotāko variantu! Žoga kalpošanas laiku un vizuālo iespaidu lielā mērā ietekmē apstrādes veids. Šobrīd populāri ir stiepļu žogi. Kvalitatīvākie un ilgāk kalpojošie ir cinkotie, tie ir izturīgāki pret koroziju. Pēc cinkošanas vārtu-žogu konstrukcijas tiek krāsotas ar atbilstošu krāsu vai pārklātas ar plastikātu, kas nodrošina papildus aizsardzību un piešķir žogam izvēlēto toni. Jāpiemin, ka šobrīd Preiss Būve ir vienīgie Latvijā, kas piedāvā pulverkrāsošanu vārtiem līdz pat 8,5m platumā un 2,2m augstumā, kā arī veic fosfotizāciju, kas uzlabo metāla izstrādājuma saķeri ar krāsu un nodrošina labāku aizsardzību pret koroziju. Visbeidzot, lai žogs veiksmīgi kalpotu, ļoti būtiska ir atbilstoša stabu izvēle un montāža. Preiss Būve šajā jomā strādā jau 15 gadus un ir uzkrājusi krietnu pieredzi, kas nodrošinās kvalitatīvu rezultātu.
Piedāvājuma klāstu varat aplūkot šeit www.preissbuve.lv Vai arī saņemt konsultāciju, piezvanot 67552265 Teritorijas apskate un piedāvājuma izveide ir bez maksas! Padomājiet, varbūt attaisnosies populārais teiciens – labāk septiņas reizes nomērīt un vienreiz nogriezt. Gaidīsim jūs! Apkalpojam klientus visā Latvijā. SIA Preiss Būve kontaktinformācija www.preissbuve.lv Paraugu zāle, veikals, Rīgā Granīta ielā 6 Žogu un vārtu centrs, Rīgā Brīvības gatve 356 Žogu un vārtu veikals Daugavpilī, Februāra ielā 18 Kurzemes pārstāvis tel. 29446877
=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!
  • Kolēģis 03.06.2009 16:24
    Sveiki!
  • juris 27.10.2009 17:20
    Vislabāk izvēlēties koka žogu un apstrādāt to ar Pinotex.
  • Jurijs 01.12.2016 22:19
    Labdien! vajadzētu 70 metri paneļu žogu ar stabiem,stiprinājumiem(tur ir divi veida stiprinājumi), vieniem maziem vārtiem un lieliem vārtiem priekš mašīnas, augstums 1.53 metri, pamati nav vajadzīgi.Paldies, gaidu aptuvēnu tāmi.