Poliklīnikas "Elite" otrais stāvs nav bīstams apmeklētājiem, notiek remontdarbi

AS "Veselības centru apvienība" valdes priekšsēdētājs Zigurds Lasovskis norāda, ka Būvniecības valsts kontroles biroja sniegtais atzinums attiecas uz poliklīnikas "Elite" ēkas otro stāva nelielu daļu, kur pirms laika bija ugunsgrēks. Pēc negadījuma poliklīnikas "Elite" ugunsgrēka skartajā zonā nekavējoties tika pārtraukta. Savukārt, ārpus ugunsgrēka zonas bojājumi ēkai nav nodarīti, tas secināts Būvniecības valsts kontroles biroja atzinumā.

"Poliklīnikas "Elite" ēka, kā to ir atzinis Būvniecības valsts kontroles birojs nav bīstama apmeklētājiem," norāda AS "Veselības centru apvienība" valdes priekšsēdētājs Zigurds Lasovskis. Birojs ir norādījis, ka šobrīd nevar ekspluatēt tikai ēkas otrā stāva daļu, kurā 2015. gada janvārī notika ugunsgrēks, kas arī tiek pildīts, poliklīnikas otrā stāva daļa ir slēgta kopš 2015.gada janvāra, kad tur notika ugunsnelaime.

Ugunsgrēkā skartajās telpās ir novērsta radusies bīstamība saskaņā ar sertificētu būvinženieru - Jāņa Zommera un Andreja Kostina izsniegtajiem konstruktīvajiem risinājumiem. Visi darbi veikti būvuzrauga stingra uzraudzībā, kā arī AS "Veselības Centru Apvienība" valde stingri kontrolēja ugunsgrēka seku likvidēšanas darbus. "Tā kā ēkas otrajā stāvā vēl norit remontdarbi, telpas ir slēgtas apmeklētājiem līdz brīdim, kamēr tiks saņemts tehniskās apsekošanas atzinums, kas tālāk tiks iesniegts "Būvniecības valsts kontroles birojam," informē Zigurds Lasovskis.

AS "Veselības Centru Apvienība" augsti vērtē savu darbinieku un pacientu drošību, nepieļauj iespēju pakļaut riskam medicīnas centrā esošos cilvēkus. Ir ņemti vērā visi būvekspertu norādījumi - remonta laikā attīrīts un atjaunots fasādes apšuvums, iekštelpās ir veikta visu konstrukciju, sienu, sienas elementu aiļu un nišu pilna atjaunošana, krāsošana un apstrāde.

Foto: Evija Trifanova/LETA

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!