Par 1,43 miljoniem eiro pabeigti remontdarbi uz diviem valsts tiltiem

Pabeigta tilta pār Laucesi rekonstrukcija autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Lietuvas robeža (Medumi) 163,4.kilometrā Daugavpils novadā pie Lietuvas robežas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā "Latvijas Valsts ceļi".

Projektu izstrādāja SIA "Inženieru birojs "Kurbada tilti"", būvdarbus veica ''Panevežio keliai", un to līgumcena bija 1,28 miljoni eiro. Līdzekļi tilta pārbūvei tika piešķirti no valsts budžeta.

Rekonstrukcijas gaitā tilts tika nojaukts un ar visām pieejām un krasta nostiprinājumiem uzbūvēts no jauna. Satiksme tikmēr tika organizēta pa pagaidu tiltu. Tilts pār Laucesi bija uzbūvēts 1958.gadā un kopš tā laika nebija remontēts.

Ir pabeigti darbi arī uz tilta pār Līgupi valsts vietējā autoceļa Rucava-Pape pirmajā kilometrā. Valsts budžeta tiltu atjaunošanas programmas gaitā tiltam ir izbūvēta jauna brauktuve, atjaunota hidroizolācija un dzelzsbetona konstrukciju aizsargkārta, nostiprināti tilta konusi un atjaunotas drošības barjeras. Darbus veica SIA "Katleri", un to izmaksas bija 0,15 miljoni eiro. Tilts pār Līgupi būvēts 1983.gadā.

LETA

Foto: Atomic Taco/Flickr.com

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!