Konkursā par Viļņas lidostas skrejceļa izbūvi pieteicies arī "A.C.B."

 Foto: pixabay.com

Četras kompānijas, tostarp Latvijas uzņēmumu grupa "A.C.B.", ir iesniegušas pieteikumu konkursā par Viļņas lidostas skrejceļa rekonstrukcijas darbu veikšanu.

Lietuvas trīs starptautisko lidostu operatorkompānija "Lietuvos oro uostai" informēja, ka visi četri piedāvājumi tiek izvērtēti.

Konkursā bez Latvijas "A.C.B." piedalās arī Polijas "Budimex", kā arī Lietuvas "Kauno tiltai" un "Panevežio keliai" konsorcija, kā arī "Fegda", "Eurovia Lietuva" un "Lemminkainen Lietuva" konsorcijs, informēja "Lietuvos oro uostai" preses pārstāve Indre Baltrušaitiene.

Līgumu parakstīt plānots decembra beigās.

Pašlaik notiek Viļņas lidostas skrejceļa pirmais posms, un otro posmu plānots veikt nākamā gada 14.jūlijā līdz 18.augustā. Kopējās būvdarbu izmaksas tiek lēstas nepilnu 25 miljonu eiro apmērā, tostarp otrajam posmam paredzēti 24 miljoni eiro.

Viļņas lidosta skrejceļa remonta dēļ tiks slēgta uz mēnesi. Lielākā daļa reisu tiks novirzīti uz 100 kilometru attālo Kauņu.

"A.C.B." apvieno astoņus ceļu un tiltu būvniecības, rekonstrukcijas un būvniecības izejmateriālu ražošanas uzņēmumus: "A.C.B.", "8.CBR", "ACB Betons", "Ceļdaris", "Ceļi un tilti", "Mobil asfalts", "Salenieku bloks" un "SMP Būve".

LETA

2016.gada 1.novembrī

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!