Komforts, ko vari atļauties

Publicitātes foto

"OR MĒBELES" – viens no vadošajiem mīksto mēbeļu un matraču ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Mūsu mērķis ir darīt visu iespējamo, lai apmierinātu katra klienta vajadzības pēc pilnvērtīga, veselīga miega un komforta.


Mēs turpinām augt un attīstīties, lai spētu 100 % apmierināt jebkura klienta prasības pēc komforta. Visa produkcija, ko jūs atradīsiet mūsu veikalā, raksturo izcilu kvalitāti par saprātīgām cenām. Pašlaik mūsu produkciju ir iespējams apskatīt divās tirdzniecības vietās  Rīgā (Brīvības Gatvē 363 un Maskavas ielā 322b) un Jelgavā (Pērnavas ielā 4).


"OR Mēbeles" iesaka apskatīt un izmēģināt produkciju klātienē, jo katra cilvēka ķermenis ir unikāls, un tāpēc komforta un ērtības sajūta atšķirsies. Lai atrastu tieši sev piemērotu matraci, nāciet un izmēģiniet klātienē, mūsu konsultanti jums palīdzēs ar piemērotākā matrača izvēli. Piedāvājumā ir vairāk nekā 100 dažādu matraču modeļu, virsmatraču, matraču pārvalku un spilvenu. Pateicoties inovatīviem materiāliem un individuālai pieejai katram klientam (izgatavojam dažādu izmēru, veidu un sastāvu matračus), mēs Jums piemeklēsim vispiemērotāko matrača modeli, ņemot vērā Jūsu vēlmes un fizioloģiskās īpašības. Mūsu salonos ir mierīga un mājīga atmosfēra, lai klients nesteidzīgi varētu izvēlēties sev piemērotāko matraci.


Ja tiek runāts par gultas izvēli, tad šeit Jūs atradīsiet sev vispiemērotāko modeli, orientējoties uz vēlamo dizainu, materiālu, no kura tā tiek izgatavota, ortopēdiskas pamatnes un paceļamā mehānisma, kā arī citas konstrukcijas īpašības. Gultu apdarei ir pieejami vairāk nekā tūkstoš auduma veidu katrai gaumei, turklāt ar katru mēnesi sortiments tiek palielināts un tiek īstenotas jaunas idejas, balstoties uz klientu vēlmēm un vajadzībām.


Mēs vienmēr rīkojamies atbildīgi. Augsta kvalitāte, efektivitāte, ekonomiska atbildība un videi draudzīga darbība ir tas, kas raksturo mūsu filozofiju, bet apmierināts klients ir mūsu veiksmes stūrakmens.

Būsiet laipni gaidīti darbdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00, sestdienās no pulksten 10.00 līdz 17.00 un svētdienās no 12.00 līdz 17.00 – "OR Mēbeles".

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!