Informēs par savulaik ugunsgrēkā cietušās "Latvijas Finiera" rūpnīcas "Lignums" rekonstrukciju

Foto: Pilseta24.lv / flickr.com

Kokapstrādes uzņēmuma AS "Latvijas Finieris" un apdrošināšanas AS "Balta" pārstāvji šodien, 7.decembrī, informēs par savulaik ugunsgrēkā cietušās rūpnīcas "Lignums" atjaunošanas procesu un par apdrošinātāja izmaksāto atlīdzību par ugunsgrēka nodarītajiem zaudējumiem.

Preses konference notiks plkst.11 Rīgā, Finiera ielā 6, rūpnīcas "Lignums" telpās. Pasākumā piedalīsies "Latvijas Finiera" valdes priekšsēdētājs Jānis Ciems, "Latvijas Finiera" rūpnīcas "Lignums" direktors Māris Būmanis un "Baltas" Atlīdzību departamenta direktors Ingus Savickis.

Kā ziņos, ugunsgrēks "Latvijas Finiera" rūpnīcas "Lignums" laminēšanas cehā izcēlās 2014.gada decembrī. Kopējā degšanas platība bija 250 kvadrātmetru, tajā skaitā 200 kvadrātmetru platībā dega telpa, kurā bija uzstādīta ražošanas iekārta un novietota gatavā produkcija, bet 50 kvadrātmetru platībā dega ceha jumts. Rūpnīcas kopējā platība zem jumta ir aptuveni 60 000 kvadrātmetru, un pēc ugunsgrēka lielākajā daļā uzņēmuma telpu ražošana turpinājās.

Tagad pabeigta lielākā daļa no rūpnīcas "Lignums" atjaunošanas darbiem. "Balta" informē, ka par šī ugunsgrēka nodarītajiem zaudējumiem apdrošinātājs izmaksājis uzņēmumam "Latvijas Finieris" lielāko atlīdzību īpašuma segmentā ne tikai "Baltas", bet visas Latvijas apdrošinātāju nozares vēsturē.

LETA

2016.gada 7.decembrī

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!