"Linstow" pārvaldītā Igaunijas tirdzniecības centra "Ülemiste" paplašināšanā investēs 35 miljonus eiro

Rīga, 20.apr., LETA. Norvēģijas nekustamā īpašuma attīstības kompānija "Linstow International" pārvaldītā tirdzniecības centra "Ülemiste", kas atrodas Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, paplašināšanā investēs 35 miljonus eiro, informē "Linstow" pārstāvji.

Kopējā centra platība pieaugs par 13 000 kvadrātmetru. Celtniecības darbi sāksies šā gada beigās, bet tirdzniecības centra paplašināšanu plānots pabeigt 2019.gada pavasarī. Ideju attīstīs arhitekti no Norvēģijas "AMB International" un no Igaunijas "Novarc".

Centra "Ülemiste" direktors Gvido Pārnits norāda, ka tirdzniecības centri kļūst arvien nozīmīgāki kā vietas, kur pieejami atpūtas un izklaides pakalpojumi.

Pārnits arī atzīmē, ka paplašināšanās notiek atbilstoši reģiona kopējām attīstības tendencēm. "Komplekss "Ülemiste City" attīstās ātri, tā infrastruktūra uzlabojas, kā arī tiek ieviesti jauni pakalpojumi," viņš sacīja.

Noslēdzoties paplašināšanas darbiem, centra apmeklētājiem būs pieejams paplašināts veikalu klāsts, sporta zāle "People Fitness" un kinoteātru komplekss "Apollo". Papildu sporta zāles un kino zāļu kompleksam tiks uzcelta arī liela pazemes autostāvvieta un izveidotas vairāk nekā 20 jaunas telpas pakalpojumiem.

"Ülemiste" ir tirdzniecības centrs aptuveni 69 000 kvadrātmetru platībā - tajā darbojas 210 veikalu un pakalpojumu sniedzēju.

Tirdzniecības centra īpašnieks un attīstītājs "Linstow International" pārvalda un attīsta komercīpašumus Baltijas valstīs, ieskaitot sešus tirdzniecības centrus Latvijā, kā arī Norvēģijā, Portugālē, Zviedrijā un Krievijā. Latvijā "Linstow" grupas uzņēmumi SIA "Linstow Center Management" (LCM) un SIA "Linstow" pārvalda un attīsta "Galactico" tirdzniecības centrus "Alfa", "Mols", "Dole", "Origo" un "Galeriju Centrs".

Jau ziņots, ka LCM 2015.gadā nopelnīja 361 325 eiro, kas ir par 38,9% mazāk nekā 2014.gadā, savukārt kompānijas apgrozījums samazinājās par 3,6% un bija 3,492 miljoni eiro. Vienlaikus "Linstow" peļņa 2015.gadā bija 3,581 miljons eiro, kas ir par 3,5% mazāk nekā 2014.gadā, bet "Linstow" apgrozījums pieauga par 0,8% un sasniedza 6,778 miljonus eiro.

LCM izveidota 2004.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 162 486 eiro. LCM vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas uzņēmums AS "Linstow".

Savukārt "Linstow" izveidota 1996.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 7 204 780 eiro. "Linstow" pieder Norvēģijas uzņēmumam AS "Linstow Center Development".

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!