Celtniecības tehnikas remonts un serviss Pārdaugavā

Visi esam saskārušies ar gadījumiem, kad celtniecības tehnika mūs pieviļ. Objekts jānodod un vibrobliete saplīst vai ģeneratoru nevar piedarbināt. Kur meklēt ātru servisu? Uz ko paļauties celtniecības tehnikas remontā? Kur var iegādāties spēka zāģim dimanta diskus un gaisa filtrus? Kur saremontēt, iznomāt vai iegādāties celtniecības tehniku un elektroinstrumentus?

Ne katrs servisa uzņēmums piedāvā celtniecības tehnikas, dārza un meža tehnikas remontu. SIA "Instrumentu Servisa Centrs" nodrošina divtaktu (motorzāģi, krūmgrieži, spēka zāģi utt.)  un četrtaktu (zāles pļāvēji, vibroblietes, vibrokājas, ģeneratori utt.), dzinēju remontu un apkopi. Uzņēmums strādā uz klientu vērstu stratēģiju, piemeklējot labāko un izdevīgāko risinājumu klienta situācijai. Apliecinot ieinteresētību klientu apkalpošanā, padarītajam darbam un nomainītajām rezerves daļām nodrošinām 3 mēnešu garantijas laiku.

SIA "Instrumentu servisa centrs" ir atrisinājis dažādas situācijas, sagādājot unikālas detaļas, kuras klientam tiek piedāvātas no autorizēta pārstāvja komplektā ar dārgu pamata mezglu, kaut gan patiesībā ir defektētas nenozīmīgas detaļas. 
Papildus tam SIA "Instrumentu Servisa Centrs" piedāvā dažādu elektroinstrumentu servisu, piemēram, "Makita" servisu, "Bosch" servisu, "Festool" servisu, "Dewalt" un "Milwaukee" servisu, kā arī citu marku servisu Pārdaugavā. Instrumenta remonta laikā piedāvājam nomāt analoģisku instrumentu ar 50% atlaidi.

Nomas piedāvājumā ir dažādi unikāli instrumenti kokapstrādei, celtniecībai, kurus nepiedāvā citi uzņēmumi. 
Gadījumā, ja klients vēlas pats saremontēt vai apkopt savu celtniecības tehniku vai elektroinstrumentus, SIA "Instrumentu servisa Centrs" piedāvā iespēju pasūtīt un iegādāties rezerves daļas: "Makita", "Bosch", "Festool", "Flex", "DeWalt", "Milwaukee", "Protool", "B&S", "Honda", "Kohler", "Hatz", "Perkins", "MTD", "Husqvarna", "Partner", "Stihl", "Al-KO", "SDMO", "Metabo", "Jard-man", "Bernardo", "Holzmann", "Karcher", "Schwamborn", "PFT", "Dolmar", "DUSS", "Eibenstock", "Graco", "Hiatchi", "Mafell", "Oleo-Mac", "Stiga", "Vari" un daudzu citu marku tehnikai.
 
SIA "Instrumentu servisa centrs"
Nometņu iela 59 (Āgenskalns), Rīga
Darba laiks darbdienās no pulksten 9:00 līdz 18:00, sestdienās no pulksten 9:00 līdz 15:00
Tālrunis konsultācijām, rezervācijām, pasūtījumiem +371 6 7616037
Jaunākajai informācijai sekojiet līdz www.is-centrs.lv, kā arī www.draugiem.lv/isc

Publicitātes foto

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!