"Sakret" rūpnīca Igaunijā pirmajā pusgadā šogad audzēja apgrozījumu par 11%

Rīga, 13.jūl., LETA. Būvmateriālu ražotāja AS "Sakret Holdings" rūpnīca Igaunijā pirmajā pusgadā šogad, salīdzinot ar pirmo pusgadu pērn, audzēja apgrozījumu par 11%, informēja uzņēmumā.

Tāpat šī rūpnīca desmit darbības gadu laikā ieguvusi vairāk nekā 30% tirgus, saglabājot stabilu izaugsmi.

Patlaban "Sakret" Igaunijā ražo vairāk nekā 100 produktus, piedāvājot tos gan vietējam patēriņam, gan arī eksportējot uz Skandināvijas valstīm, lielākoties uz Somiju.

Rūpnīcas direktors Kaspars Pacēvičs norādīja, ka Igaunijas tirgus ir augošs un investīcijas arvien palielinās.

"Apgrozījums pērn sasniedzis 5,7 miljonus eiro. Gada laikā plānots investēt vēl papildu līdzekļus ražošanas jaudu palielināšanai, tādējādi turpinot audzēt tirgus daļu un apgrozījumu," atzīmēja Pacēvičs.

Viņš atgādināja, ka "Sakret" rūpnīca Igaunijā izveidota 2007.gada 13.jūlijā, ieguldot vairāk nekā astoņus miljonus eiro.

"Sakret Holdings" ir lielākais sauso būvniecības materiālu ražotājs Baltijā. "Sakret Holdings" ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un tā sastāvā ietilpst sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu ražošanas uzņēmumi Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

"Sakret Holdings" Latvijas uzņēmums SIA "Sakret" 2015.gadā strādāja ar 8,213 miljonu eiro apgrozījumu un guva 244 797 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!
  • Oj oj 14.07.2017 13:41
    Igaunji veel nav izbaudiijushi si razotaja suunainas fasaades....