Atsākas būvdarbi uz valsts tiltiem

Beidzoties ziemas sezonai, valsts ceļu tīklā arvien vairāk objektos tiek uzsākti būvdarbi.  No šodienas, 4.aprīļa, sāksies vai turpināsies pārbūves darbi uz vairākiem valsts tiltiem, abc.lv informēja "Latvijas Valsts ceļi".

Uz reģionālā ceļa Aizkraukle–Jēkabpils (P76) 41,7. kilometrā  sāksies darbi uz tilta pār Pelīti. Darbus veiks SIA "Viadukts'", to izmaksas ir 405 tūkstoši eiro ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Plānots, ka tilts būs gatavs šā gada rudenī. Tilts būvēts 1963.gadā un nozīmīgu remontu vēl nav piedzīvojis.

Pēc ziemas pārtraukuma atsāksies darbi uz tilta pār Vircavu uz reģionālā ceļa Jelgava–Staļģene–Code (P94), 3,0. kilometrā. Darbus veic SIA "Rīgas tilti", to līgumcena ir 1,175 miljoni eiro ar PVN). Arī šo remontu plānots pabeigt rudenī. Pēc būvdarbu pabeigšanas satiksme tiks nodrošināta pa jaunu tiltu, bet esošais kļūs par gājēju tiltu. Vecais tilts ir būvēts 1927.gadā ar mūsdienu prasībām neatbilstošu brauktuves gabarītu un savulaik piedzīvojis vien kosmētisku remontu.

Pērn tika iesākti pārbūves darbi arī uz tilta pār Istru uz vietējās nozīmes ceļa Pakalni–Lauderi–Ploski (V517) 22,4. kilometrā. Tilts nav remontēts kopš tā uzbūvēšanas 1959.gadā. Tagad remontdarbus pēc pārtraukuma atsāks SIA "Tilts". Būvdarbu izmaksas ir 560 tūkstoši eiro ar PVN un tos plānots pabeigt šovasar.

Foto: Atomic Taco/Flickr.com

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!