Bīdāmās durvis aizkaru formā

Jauno dzīvojamo platību modeļi, kuros vairs nav tik stingra dalījuma starp tepām, kā tas bija kārdeiz, pieļauj iespēju dažādā veidā eksperimentēt ar bīdāmajām durvīm.

Šāda veida durvis ne tikai palīdz ietaupīt telpu, bet arī dod brīvu lidojumu improvizācijai un ideju plūdumai, iestrādājot savā ikdienas telpā gan nedaudz ironijas, gan oriģinalitātes, bet galvenais – personiskā skatījuma.

Gan lielākiem, gan mazākiem dzīvokļiem var izvēlēties dažādu stilu un lieluma bīdāmās durvis, jo bīdāmās durvis var piemērot dažādām telpām – gan virtuvei, gan dzīvojamai telpai, gan vannas istabai vai citiem dzīvojamās platības stūrīšiem.

Piemēram, lai atdalītu dzīvojamo telpu no guļamtelpas, var izmantot bīdāmo sienu vai durvis ar telpu sadalošu efektu. Mazos dzīvokļos ļoti izdevīgi ir izmantot multifunkcionālas bīdāmās durvis, kuras var izmantot arī kā statīvu, pakaramo vai atrodot tām citu paralēlu pielietojumu. Tāpat īpašu gaisotni dzīvoklim piešķirs apgleznotas stikla bīdāmās durvis.

Ja ir vēlme dzīvoklī radīt īpašu atmosfēru un eksperimentēt, var izmantot skatuviskus un oriģinālus risinājumus, piemēram, uzstādot nevis tradicionālās bīdāmās durvis, bet durvis, kuru radītāji drīzāk iedvesmojušies no dienas aizkaru ražotājiem. Šādas durvis radīs īpašu atmosfēru dzīvoklī, mazāk kalpos tradicionālā nolūkā, lai palīdzētu noslēpt nekārtību guļamtelpā. Aizkaru tipa bīdāmās durvis ir gaisīgas un caurspīdīgas, parasti tās veidotas no viegla materiāla, nevis tradicionālā koka vai stikla.

Ilze Mežniece

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!