Augulis kopā ar LVC vadību apsekos remontdarbus uz Ventspils šosejas

Rīga, 19.maijs, LETA. Satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) kopā ar AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) vadību un būvniekiem šodien apsekos remontdarbus uz Ventspils šosejas (A10), aģentūrai LETA pavēstīja LVC.

Pirmais apskates objekts būs tilts pār Lielupi un atjaunotais pārvads pār ceļu Sloka-Pavasari (36,49. līdz 38,57.kilometrs (km)), kur strādā AS "A.C.B." ar apakšuzņēmējiem SIA "Tilts" un AS "LNK Industries".

Nākamais objekts būs krustojums ar autoceļu Jelgava (Tušķi)-Tukums (P98), kas agrāk daudzo ceļu satiksmes negadījumu dēļ bija tā saucamais melnais punkts. Tur šogad līdz vasaras beigām plānots pabeigt darbus posmā no 57,76. līdz 68,60.km, ietverot rotācijas apļa izbūvi.

Savukārt trešais objekts, ko apmeklēs ministrs, ir pie Tukuma - starp abiem rotācijas apļiem. Tur norit darbi, lai novērstu ilgstošo iesēdumu, kas gadiem veidojās purvainās grunts dēļ. Tā abās pusēs tagad ir izbūvētas 10 metru dziļas rievpāļu atbalstsienas un redzamas gadiem klātās asfalta kārtas. Ceļa remontdarbus ap Tukumu veic piegādātāju apvienība "Strabag & A.C.B.".

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!