5 lietas, kam jābūt guļamistabā

 

Guļamistaba ir vieta, kur pavadīt mierīgāko dienas daļu. Tā ir domāta relaksācijai, smagi nopelnītajai atpūtai pēc garās darba dienas un saldiem sapņiem. Tai ir jābūt tavai miera ostai, kur vēlies no rītiem uzkavēties un izdzert tasi kafijas. Šie padomi palīdzēs padarīt guļamistabu par sapņu istabu.

 

Labs matracis

Ja tev jāizvēlas starp modernu gultas rāmi un kvalitatīvu matraci, noteikti izvēlies otro variantu. Nav šaubu, ka labi matrači maksā diezgan dārgi, bet labas kvalitātes matracis kalpos ilgāk kā 10 gadus. Vislabāk izvēlēties polsterētu matraci, kas nodrošina pareizu ķermeņa balstu un ir ražots no dabīgiem materiāliem.

 

Kvalitatīvi spilveni

Kad jāizvēlas spilveni, dod priekšroku hipoalerģiskiem materiāliem. Šāda veida spilveni ir bez spalvām un putekļu ērcītes tajos nevar iekļūt. Tas būs liels ieguldījums tavā veselībā. Svarīgi, lai spilveni būtu piemērotā augstumā, tad gulēšana būs ērta un patīkama.

 

Naktsgaldiņš

Guļamistabā jājūtas ērti. Lai to īstenotu, lieti noderēs naktsgaldiņš, kur varēsi sakārot sev svarīgas lietas, kam jābūt rokas stiepiena attālumā. Noliec uz tā savu iecienīto grāmatu, modinātāju un glāzi ūdens. Tam jābūt tik lielam, lai nebūtu jālec ārā no gultas pēc vajadzīgajām lietām tikai tāpēc, ka uz naktsgaldiņa nav vietas.

 

Mīksts paklājs

Tavas pēdas no rīta jutīsies daudz labāk un pamosties būs vieglāk, ja pirmo sajutīsi silta un pūkaina paklāja nevis aukstas grīdas pieskārienu. Ideāls variants būs plīša paklājs. Paklājam nav obligāti jābūt visas guļamistabas platumā. To var novietot vajadzīgajā vietā un pieskaņot tā krāsu istabas interjeram.

 

Grāmatu plaukts

Aizmirsti par seriālu skatīšanos pirms miega vai vēlām vakara sarakstēm telefonā. Ideāls variants mīļākās filmas vietā būs kāda laba grāmata. Pamēģini neizmantot modernās tehnoloģijas pirms miega un tu noteikti pamanīsi uzlabojumus savā miega kvalitātē.

Foto: Interior Design House / Emily May / Paintzen / Wicker Paradise / flickr.com; pixabay.com

 

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!