Salaspilī, Ogrē, Dobelē un Bauskā notiks semināri par pieejamo atbalstu daudzdzīvokļu ēku renovācijai

Rīga, 13.nov., LETA. Šonedēļ, 15.novembrī un 16.novembrī, Salaspilī, Ogrē, Dobelē un Bauskā notiks semināri par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrija. 

Seminārus organizē Ekonomikas ministrija un "Attīstības finanšu institūcija "Altum"" ("Altum") informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros.

Semināri paredzēti namu pārvaldīšanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību un būvniecības uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākajiem.

Seminārā "Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Nosacījumi, renovācijas process un kvalitāte" klātesošie varēs uzzināt par Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta programmas "Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās" nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanu, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī ES līdzfinansējuma saņemšanu. Seminārā piedalīsies arī banku pārstāvji, kas informēs par kredīta saņemšanas nosacījumiem.

Semināri notiks šā gada 15.novembrī plkst.11 Salaspilī un plkst.17.30 Ogrē, bet šā gada 16.novembrī plkst.11 Dobelē un plkst.17.30 Bauskā.

Vienlaikus, 16.novembrī plkst.11 Dobeles novada domes telpās (Dobelē, Brīvības ielā 17) Ekonomikas ministrija un Labklājības ministrija organizē semināru "Būvniecības process un vides pieejamība". Dalībai seminārā tiek aicināti Zemgales reģiona būvvalžu eksperti.

Kā ziņots, 2016.gada 15.martā Ministru kabinets apstiprināja jauno atbalsta programmu energoefektivitātes paaugstināšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās. Atbalstam daudzdzīvokļu ēku renovācijai laika periodā no 2016.gada līdz 2023.gadam būs pieejami 166 470 588 eiro. Jaunās programmas ietvaros plānots atbalstīt aptuveni 1700 ēku atjaunošanu, sniedzot iespēju gandrīz 13 500 ģimeņu sasniegt būtisku enerģijas ietaupījumu. Atbalstu daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem sniedz "Altum".

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!