"SEB banka" izsniedz 3,1 miljona eiro kredītu "Draugiem Group" biroja ēkas iegādei

Rīga, 20.apr., LETA. "SEB banka" izsniegusi 3,1 miljona eiro ilgtermiņa aizdevumu uzņēmumam SIA "Printful Properties" biroju ēkas iegādei Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6B, kurā turpmāk atradīsies "Draugiem Group" uzņēmumi, aģentūrai LETA pavēstīja bankas ārējās komunikācijas vadītājs Mārtiņš Panke.

Viņš norādīja, ka attiecīgā ēka renovēta 2015.gada pavasarī, un šis projekts apbalvots ar atzinību būvniecības nozares ikgadējā konkursa "Gada labākā būve Latvijā 2015" nominācijā "Pārbūve". Tās kopējā platība ir 2980 kvadrātmetru, un papildu darba telpām tajā būs arī kafejnīca kompānijas darbiniekiem, brīvdabas atpūtas zona, konferenču un produktu prezentāciju zāle.

Uz ēku Torņakalnā līdz jūlija beigām plānots pārvietot visus "Draugiem Group" uzņēmumus, kas šobrīd darbojas birojā Mārupē, tostarp arī autoparku kontroles sistēmu uzņēmumu "MapOn", tirdzniecības automātu vadības sistēmu kompāniju "VendOn", gudrās mājas risinājumu uzņēmumu "Istabai" un sociālā medija "draugiem.lv" attīstības komandu.

"Pirms pieciem gadiem mēs straujas izaugsmes dēļ bijām spiesti pārcelties uz savu trešo biroju, kurā šo gadu laikā ir radušās daudz labas idejas, kas izaugušas starptautiski veiksmīgos uzņēmumos. Arī darbinieku skaits kopš tā laika ir trīskāršojies un arī šobrīd gandrīz katru nedēļu mēs iepazīstam vismaz vienu jaunu kolēģi. Mēs jau ilgāku laiku bijām plašāka biroja meklējumos un beidzot atradām tādu, kas atbilst mūsu uzņēmuma kultūrai. Mēs ticam, ka arī Torņakalns būs vieta, kur radīsies un attīstīties aizvien jauni "Draugiem Group" uzņēmumi," sacīja "Draugiem Group" pārstāvis Jānis Palkavnieks.

"Draugiem Group" ietilpst 11 uzņēmumi, kuros strādā vairāk nekā 360 darbinieku Latvijā un ASV. Tostarp "Printful" ir lielākais un visstraujāk augošais grupas uzņēmums. "Printful" ir drukas ārpakalpojumu uzņēmums. Kompānija veiksmīgi attīsta darbību ASV, kur darbojas divas drukas ražotnes - Losandželosā un Ziemeļkarolīnas štata pilsētā Šarlotā. Savukārt uzņēmuma vadība un atbalsta funkcijas ir bāzētas Latvijā.

Pēc aktīvu apmēra "SEB banka" ir ceturtā lielākā banka Latvijā.

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!