Uz Rīgas apvedceļa rotācijas aplī pie Rīgas HES vakaros klās asfaltu

Rīga, 10.aug., LETA. Rīgas apvedceļa A5 (Salaspils–Babīte) sākumposmā - rotācijas aplī pie Rīgas hidroelektrostacijas (HES) - ceturtdien un piektdien, 11.augustā, vakaros klās asfaltu un darbu laikā satiksmi šajā vietā organizēs regulētāji, aģentūrai LETA pavēstīja AS "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Plānots, ka abas dienas asfaltēšanas darbi sāksies plkst.19 un satiksme būs ierobežota līdz pusnaktij. Savukārt sestdien, 12.augustā, tiks veikti asfaltēšanas darbi nobrauktuvei uz Zirņu salu.

Būvdarbi Rīgas apvedceļa A5 sākumposmā - no 0,3. līdz 2,38.kilometram (km) - notiek kopš pagājušā gada pavasara vienlaikus ar HES drenāžas sistēmas un lietus kanalizācijas tīklu nomaiņu, ko veic "Latvenergo".

Tāpat LVC pārstāvji informēja, ka no ceturtdienas uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) posmā no Avotiem līdz Daugavpils šosejai (A6), kur notiek remontdarbi, satiksmi sāks regulēt ar luksoforu.

Būvdarbi uz apvedceļa A4 sākās pagājušajā nedēļā un paredzēti posmā no Avotiem (starp P4 un P5) līdz ceļa pārvadam pār dzelzceļu netālu no Daugavpils šosejas (A6) (12,48.-19,66. km). To ietvaros pārbūvēs ceļa segu un ieklās trīs jaunas asfalta kārtas, kā arī atjaunos tiltu pār Mazo Juglu līdz tā nesošajām konstrukcijām. Visā posmā sakārtos ūdens novades sistēmu un nomainīs caurtekas.

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!