Smilšu šīfera jumti

Smilšu šīfera jumti

Materiālus, kas sastāv no polimēru sveķiem un dažādas konsistences minerālu pildvielām - polimērbetonu dēvē dažādi: gan par „polimērkeramiku”, gan par "akmens masu", gan "mākslīgo granītu", gan "Sintegran" u.tml.
Labākais segums mājai

Labākais segums mājai

Jumtu var dēvēt par vislabāk pamanāmo mājas fasādi. Skaists, piemērots un labi funkcionējošs jumts palielinās mājas vērtību, ilgi kalpos un nodrošinās minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties jumta segumu savai mājai, ieteicams ņemt vērā ne tikai materiāla izmaksas, bet arī jumta konstrukcijas un mājas ārsienu materiālus.
Jaunajā mēbeļu un interjera centrā <i>Spice</i>

Jaunajā mēbeļu un interjera centrā <i>Spice</i>

Mēbeļu un interjera centrs <i>Spice</i>, kas sevi pozicionē kā lielāko šāda veida preču tirdzniecības vietu Baltijas valstīs, atrodas Rīgā, pa ceļam uz Jūrmalu, iepretī tāda paša nosaukuma lielveikalam.
Ja nav  viena ideāla siltinātāja

Ja nav viena ideāla siltinātāja

Ēkas siltumvadāmība atkarīga no materiāla un konstrukcijas. Visērtāk būtu izmantot materiālus, kas vienlaikus nodrošina gan siltumtehniskās, gan mehāniskās prasības un kam nav nepieciešama papildu siltumizolācijas ierīkošana. Taču tas nav tik vienkārši, kā varētu likties.

Rakstos atrasts: 24

Mitru telpu apdare sākas ar pamatnes virsmu

Mitru telpu apdare sākas ar pamatnes virsmu

Maldīgs ir uzskats, ka pietiek tikai izveidot ūdensizturīgu telpas apdares virsējo kārtu. Lai izvairītos no atkārtotiem apdares darbiem, ir lietderīgi iepazīties ar renovējamo pamatni un virsmas sagatavošanai nepieciešamo izstrādājumu īpašībām.

Ar "Paroc" akmens vati – mājas kā mūris

Ar "Paroc" akmens vati – mājas kā mūris

"Paroc" akmens vate tāpat kā mūris var lepoties ar tādām materiāla īpašībām, kas ir pamats māju izturībai un ilgmūžībai, un tas nodrošina akmens vates noturīgo pieprasījumu.

Jautājumos atrasts: 0