Vai uzņēmuma darbiniekiem, kas veic sastatņu montāžas un demontāžas darbus dažādos objektos, pirms darbu uzsākšanas kārtējā objektā jāveic neplānotā instruktāža darba vietā?

Andrejs 2009-03-20

  Labdien!
Vai uzņēmuma darbiniekiem, kas veic sastatņu montāžas un demontāžas darbus dažādos objektos, pirms darbu uzsākšanas kārtējā objektā jāveic neplānotā instruktāža darba vietā, ja pirms nepilna pusgada ir veikta Atkārtotā instruktāža darba vietā?

Atbildes:

 • 2012-08-14 12:07
  Andrejs Boka
  Andrejs Boka
  Labdien!
  Vadoties pēc Jūsu sniegtās informācijas, darbiniekiem, kas veic sastatņu montāžas/demontāžas neplānotā instruktāža nav jāveic pirms darbu uzsākšanas kārtējā objektā.
  Lai sniegtu izsmeļošāku atbildi uz Jūsu jautājumu lūdzu sniegt precīzāku informāciju (cik ilgi notiek darbi objektā, vai tiek mainīts aprīkojums katrā objektā, vai tehnoloģiskais vai darba process tiek mainīts, vai darba aizsardzības instrukcijā un amata aprakstā ir atrunāts jautājumus par objektu maiņu).
  P.S.
  Par visiem gadījumiem, kuros ir jāveic darba aizsardzības instruktāža darbiniekiem, ļoti detalizēti ir aprakstīts MK noteikumos Nr. 323 no 2003. gada "Noteikumi par apmācību darba aizsardzības jomā".

  Andrejs Boka, "Safework", mācību centrs