Kādas ir bruģakmeņu atsķirības?

kate 2013-03-19

  Labdien!

Zinu, ka ir dažāda veida bruģakmeņi. Sakiet, ar ko īpašāki ir, piemēram, tie, kas ir dārgāki? Vai to nosaka tas, ka viņi ir krāsaini, nu salīdzinot ar pelēkajiem, vai vienkārši izturīgāki?

Paldies!

Atbildes:

 • 2013-03-20 10:44
  abc.lv Redakcija
  abc.lv Redakcija
  Labdien!

  Mūsdienās tiešām pieejami ļoti daudz un dažādi bruģa veidi. Iespējams iegādāties standarta bruģi, ar lielas slodzes izturības īpašībām. Bruģa forma sastāv no diviem bruģa veidiem un tas ir pielāgots mehāniskai ieklāšanai.
  Tad, protams, seko pārējie ekskluzīvās klases bruģi. Viens no populārākajiem - ir skalotas virsmas bruģis, kas pateicoties raupjas virsmas faktūrai un piedāvātajiem sešiem toņu veidiem. Nelielas sniega kārtas vai apledojuma gadījumā, šis bruģa veids nodrošina daudz ērtākus un drošākus pārvietošanās apstākļus, pateicoties tieši tā raupjajai bruģa virsmai.
  Savukārt, "Colormix" jeb vairāku toņu bruģim, nav svarīgs izvietojams, ļoti piemērots plašiem laukumiem.
  Košās krāsas bruģis – iespējams iegādāties četrus pamattoņus – dzeltena, sarkana, brūna un balta. Galvenā īpatnība ir krāsu toņu tīrība salīdzinājumā ar parastas krāsas toni, kuras rezultātā tiek iegūts krāsainais un pelēkā toņa sajaukums. Marmora un bazalta virsmas bruģis – vairāk izmantojams kā akcents pamatkrāsas bruģim.

  Atbildei ir informatīvs statuss!