abc.lv skaitļos

Lietotāji online95
Aktīvie uzņēmumi25212
Nozares raksti1277
Ekspertu atbildes3041
Būvniecības portāls ABC aicina darbā redaktoru : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Būvniecības portāls ABC aicina darbā redaktoru

Būvniecības, celtniecības un arhitektūras portāls abc.lv konkursa kārtībā aicina pieteikties darbā redaktoru.

Darba pienākumi:

Veidot un piegādāt ikdienas ziņas ABC portālā.
Rakstīt interesantas publikācijas par būvniecību, interjeru un arhitektūru.

Prasības:

Interese un izpratne par aktualitātēm būvniecībā;
Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
Komunikabilitāte, augsta atbildības sajūta un precizitāte;
Teicamas latviešu valodas zināšanas;
Labas angļu un krievu valodas zināšanas tiks uzskatīta par priekšrocību;
Iespēja strādāt pilnu darba dienu.

Piedāvājam:

Banner 280x280

Dinamisku darba vidi draudzīgā kolektīvā.

Darba vieta - Rīga.

Darba uzsākšanas laiks - oktobris.

CV un motivācijas vēstuli gaidīsim e-pastā redakcija@abc.lv līdz 16.septembrim.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks virzīti uz nākamo kārtu.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

ARI Stone – augstas kvalitātes akmens virsmas jūsu interjeram

ARI Stone ir uzņēmums, kas apvieno jaunākās inovācijas, augstākās kvalitātes akmens materiālus un bezgalīgas dizaina iespējas, lai palīdzētu jums izveidot jaunus interjera elementus. Uzzināsim, kas ietilpst ARI Stone piedāvājumā un kādi ir šīs sezonas jaunumi un dizaina aktualitātes!

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Taps labās prakses vadlīnijas saules parku attīstībai

Latvijā strauji attīstās saules enerģijas parki, taču trūkst vienota redzējuma par to ietekmi uz vidi. Tādēļ pēc asociācijas “Saules enerģija Latvijai” inciatīvas tapis sadarbības memorands ar piecām vides organizācijām – Latvijas Dabas fondu, Pasaules Dabas fonda Latvijas pārstāvniecību, biedrību “Zaļā brīvība”, Latvijas Ornitoloģijas biedrību un Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociāciju, paredzot kopīgi izstrādāt labās prakses vadlīnijas saules parku attīstībai, lai mazinātu vai kompensētu to ietekmi uz vidi.

Izstāsti Latvijai