Nedēļas tēma

Hidroizolācijas!

Attīstoties vispārējam tehnikas un konkrēti būvniecības līmenim, ir notikušas ārkārtīgi lielas un kardinālas izmaiņas jautājumos par hidroizolācijas materiāliem, hidroizolācijas sistēmām un hidroizolācijas teorētiskām pamatnostādnēm.

Aktuālie piedāvājumi

Krāsu izvēle mājas interjeram

Izvēlēties piemērotas mājas krāsas var būt ļoti mulsinošs un piņķerīgs uzdevums, bet tas uzreiz nenozīmē, ka jāpieaicina profesionālis. Arī mājas saimnieks var atrast pareizos krāsu salikumus un risinājumus, nepieciešams tikai meklēt.

Atbild eksperti

Labdien! Dzīvoklis atrodas pirmajā stāvā. Dzīvoklī ir malkas apkure. Krāsns un plīts ar mūrīti, krāsnij ir pie atsevišķa skursteņa. Plīts skurstenis ir dalīts ar kaimiņiem. Gribu uzstādīt centrālo apkuri, kurināmu ar malku. Vai es drīkstu pieslēgt apkures katlu pie dūmvada, kuru izmanto arī kaimiņi? Vai katla telpa drīkst atrasties vienā telpā ar dušu?
Vitolds Untāls
Atbild:
Vitolds Untāls

Labdien! Ieslēgta dušas telpas ventilācija var traucēt katla vilkmi. Domāju, viens dūmkanāls pieļaujams....

Sveicināti! Vēlos beicēt koka ēku (saimniecības ēka), bet ar ko un kā to labāk darīt - otu, rullīti vai var pūst ar kompresoru? Paldies!
Sandis Simsons
Atbild:
Sandis Simsons
PATA KOKMATERIĀLI veikala vadītājs

Labdien! Par apstrādes tehnoloģijām un materiāliem viskompetentākie noteikti būtu krāsu/beiču tirgotāji, taču mūsu profesionālais ieteikums viennozīmīgi būtu beices uzklāšanai izmantot kompresoru. Pēc pieredzes varam apgalvot, ka šāds beices klājums būs vienmērīgāks un izsk...

Sadarbības partneri