Nedēļas tēma

Hidroizolācijas!

Attīstoties vispārējam tehnikas un konkrēti būvniecības līmenim, ir notikušas ārkārtīgi lielas un kardinālas izmaiņas jautājumos par hidroizolācijas materiāliem, hidroizolācijas sistēmām un hidroizolācijas teorētiskām pamatnostādnēm.

Aktuālie piedāvājumi

Dārzs uz balkona

Tas vien, ka par savām mājām dēvē dzīvokli pilsētas centrā, nenozīmē, ka nevari būt pasakaina ziedu un garšaugu dārza saimnieks. Ja tev ir balkons vai lodžija, zaļš dzīvības stūrītis ir vien rokas stiepiena attālumā.

Atbild eksperti

Labdien! Dzīvoklis atrodas pirmajā stāvā. Dzīvoklī ir malkas apkure. Krāsns un plīts ar mūrīti, krāsnij ir pie atsevišķa skursteņa. Plīts skurstenis ir dalīts ar kaimiņiem. Gribu uzstādīt centrālo apkuri, kurināmu ar malku. Vai es drīkstu pieslēgt apkures katlu pie dūmvada, kuru izmanto arī kaimiņi? Vai katla telpa drīkst atrasties vienā telpā ar dušu?
Vitolds Untāls
Atbild:
Vitolds Untāls

Labdien! Ieslēgta dušas telpas ventilācija var traucēt katla vilkmi. Domāju, viens dūmkanāls pieļaujams....

Sveicināti! Vēlos beicēt koka ēku (saimniecības ēka), bet ar ko un kā to labāk darīt - otu, rullīti vai var pūst ar kompresoru? Paldies!
Sandis Simsons
Atbild:
Sandis Simsons
PATA KOKMATERIĀLI veikala vadītājs

Labdien! Par apstrādes tehnoloģijām un materiāliem viskompetentākie noteikti būtu krāsu/beiču tirgotāji, taču mūsu profesionālais ieteikums viennozīmīgi būtu beices uzklāšanai izmantot kompresoru. Pēc pieredzes varam apgalvot, ka šāds beices klājums būs vienmērīgāks un izsk...

Sadarbības partneri